Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kampania wyborcza pełna parą. Nie udało się otworzyć basenu przed wyborami prezydenckimi to wstrzymywali otwarcie do wyborów parlamentarnych. ŻAL !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie PiS nie bylo by tego basenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie PiS nie bylo by tego basenu.
  taaaaaaaaaaa ten basen to zasługa przede wszystkim Biereckiego, Hofmana, Rydzyka i Macierewicza :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I te mordy kandydujace na tle basenu, noz czlowieka az krew zalewa, patrzec sie na to juz nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen to zasługa Żuka - włodarza o którym do niedawna Lublin tylko śnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na filmiku ten nurek patrzy się z tęsknotą na te ośmiorniczki i mule leżące na pańskim stole.  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen to zasługa Żuka - włodarza o którym do niedawna Lublin tylko śnił. Jest za . Oby rządził nam w Lublinie jak najdłużej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I te mordy kandydujace na tle basenu, noz czlowieka az krew zalewa, patrzec sie na to juz nie da.
za to wy pisowcy ciągle fotografujecie swoje mordy na tle pomników i na cmentarzach, ewentualnie w kościołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie PiS nie bylo by tego basenu.
Kpisz ,ta co mowila o sobie belkotliwie ze umie cos tam cos tam protestowala dobrze ze nikt jej nie sluchal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I te mordy kandydujace na tle basenu, noz czlowieka az krew zalewa, patrzec sie na to juz nie da.
no właśnie, oni mają się czym pochwalić więc niech się chwalą, PIS nie ma(miał) więc i okazji do pochwał nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen to zasługa Żuka - włodarza o którym do niedawna Lublin tylko śnił. Jest za . Oby rządził nam w Lublinie jak najdłużej
Po stokroć prawda! Popieram! to człowiek skarb, pokazuje, że DA SIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania wyborcza pełna parą. Nie udało się otworzyć basenu przed wyborami prezydenckimi to wstrzymywali otwarcie do wyborów parlamentarnych. ŻAL !!!!
Żal 4 litery ściska - a niech ściska  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin najbardziej zadłużone miasto w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miś na miarę naszych czasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin najbardziej zadłużone miasto w Polsce
dawaj dane, nie siej populizmu, Lublin jest 9-tym miastem w Polsce pod względem ludności, pod względem zadłużenia 7-mym straszenie zadłużeniem jak widać nikomu nie pomogło i nie działa na ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rykach woj. Lubelskie jakieś 2 lata temu również miejscowa szanowna nasza władza wszystkich szczebli na czele z ówczesnym ryckim posłem wybudowała nam mieszkańcom z funduszy UE pomnik chluby i chwały o nazwie basen. Na początku z ciekawości przychodzili na ten basen mieszkańcy zobaczyć jak się pływa. Potem przyszła proza życia wysokie ceny/opłaty spowodowały, że chętnych było mało tylko pozostały szkoły ale i te się również po woli wykruszyły, brak funduszy i nie każdego rodzica na dość wysokie opłaty stać aby dziecko na basen posłać. Teraz każdy mieszkaniec miasta i gminy Ryki i innych ościennych miejscowości w tym i gmin uprawia aktywnie sport dla zdrowia, jeździ na rowerze, biega, pływa kajakami na rzece, spaceruje oraz również uprawia nordic walking i to ma wszystko za darmo na świeżym powietrzu lecz basen z daleka omija. Basen jest woda w nim też lecz finansowo na siebie nie zarabia Powiat Rycki do niego dokłada z naszych podatków ale Ryki basen mają. Więc na początku i w Lublinie pewnie będzie dużo chętnych a potem przyjdzie Polska proza życia. Gratuluję mieszkańcom lublina nowego basenu z całego serca i mam nadzieję, że lepiej wyjdzie finansowo niż piękny wasz stadion lecz mogę się mylić więc czas pokarze. P.S. Mam nadzieję, że administratorzy mnie nie ocenzurują (ciekaw jestem) pozdrawiam ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot, typowa rozrywka dla plebsu; podobnie jak multikina, galerie (nie, nie te ze sztuką)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontenci hodujcie swoje brzuchy i miażdzyce. Zobaczycie a nie bo was nie stac i nie przeplynelibyscie nawet jednej dlugosci basenu wiec nie zobaczycie ale dowiecie sie ze zdziwieniem jak to miejsce bedzie spełniało swoją role. Tylko ja sie pytam panie Smaga czy to tło z tym kaznodzieją pod filmikiem to juz przymiarka redakcji do nowej władzy???? Pomysł totalnie fatalny zeby nie powiedziec nieprofesjonalny. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że mnie na to nie stać.... 50zł za godzinę z żoną i dzieckiem ... szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basen to zasługa Żuka - włodarza o którym do niedawna Lublin tylko śnił. Jest za . Oby rządził nam w Lublinie jak najdłużej
Ale że taki dobry bo zadłużył miasto na miliard ? Dobrego gospodarza poznaje się po tym jak gospodaruje, a nie jak wydaje na prawo i lewo kasę. Jakby tu ściągnął fabrykę z 10000 miejsc pracy to dla mnie byłby gościem. Ale ktoś kto zadłuża miasto i podnosi mi cały czas opłaty za: ogrzewanie, wodę, podatki za grunt i nieruchomości i buduje nietrafione inwestycje jest dla mnie nikim, a nie dobrym włodrzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...