Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co tu kryć .Krzyżowiec (rycerz) ?? Który zabija kradnie i gwałci w imię Boga (tzn kościoła).Tylko dlatego bo muzułmanin wieży w Allaha....(ciekaw jestem czy Pan Bóg cieszy się z zabijania innych tylko dlatego bo mają inną wiarę) 1; nie zbijaj (chyba że we mnie nie wieży)--- takiego przykazania nie słyszałem A teraz poszukajcie przykładów tego dzisiaj!!! Myślę , że rozumni ludzie będą wiedzieć o co chodzi. A teraz po co wynajdywać takie nagrobki tych ludzi którzy mieli ludzkie życie za nic i może jeszcze je czcić,bo mieli wpływ na naszą obecną religię i nie jesteśmy teraz "innowiercami" PARANOJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naucz sie historii głąbie zobacz jak sa profanowane np katolickie miejsca świete przez muzłumanów! Chwała bohaterom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daniel napisał:
naucz sie historii głąbie zobacz jak sa profanowane np katolickie miejsca świete przez muzłumanów! Chwała bohaterom
Głąba puszczam w niepamięć pseudo wierzący Danielu szczekasz jak mój pies jak zobaczy obcego! To że szczeka nie jest powodem aby "obcego" uznać za złodzieja. Tak muzułmanina nie winię za ataki terrorystyczne tylko dlatego bo jest muzułmaninem. Co do profanownia miejsc świętych to ani katolicy ani muzułmanie nie są bez winy. I wśród katolików jak i muzułmanów są odszczepieńcy nie tolerujący innych poglądów ani religji.Ogólnie nazywani są fanatykami. Domniemam że Ty jesteś jednym z nich (choć w mniejszym stopniu i jeszcze sobie tego nie uświadamiasz ale jednak)I głupim komentarzem ten pogląd własnie udowadniasz.Co do bohaterów to nie mam pojęcia o kim napisałeś bo dla mnie żaden człowiek (bez względu na religię)jeśli zabija innych z powodów politycznych religijnych czy jakch innych nie jest BOHATEREM ale tylko mordercą. Zrozum ludzi a oni zrozumieją ciebie (jak dasz im szansę) nawias dla egocentryków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[background=rgb(247, 247, 247)]zobacz jak sa profanowane np katolickie miejsca świete przez muzłumanów[/background]
A czy nagrobki zabójców i morderców w katolickich świątyniach to nie profanacja tego w co katolicy wierzą. Nie każdy kto stoi w garażu jest samochodem i nie każdy kto stoi w Kościele jest Katolikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za znajomość tematu szczególnie u Kazimierza pozdro, a może potępić Kaina za to,że zabił Abla ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...