Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arcybiskup Stanisław Budzik rozpoczyna rządy

Utworzony przez Podatnik, 22 października 2011 r. o 17:04 Powrót do artykułu
>>...zadanie ogromne i ciężkie...<< Jak wyszarpać 1% podatków od Skarbu Państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MODLITWA ARCYPASTERSKA (z) BAWI LUDZI : KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można (z) BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Jak widać gołym okiem to Budzika wszędzie pełno : na wystawach sklepowych, w kioskach... w telefonach... Nie bez znaczenia jest też kawał krążący w internecie: "Do papieża przyszła delegacja producentów z prośbą: - Panie papież, damy 1 mln dolarów na kościół, ale prosimy, aby w modlitwie "Ojcze Nasz" po słowach "...chleba naszego powszedniego..." dodać: "i coca coli". - Nie panowie - odparł papież - to jest niemożliwe. Za tydzień delegacja znów puka do drzwi Watykanu, tym razem oferując 10 milionów. Papież znów jednak twierdzi, że to niemożliwe. Delegacja jest jednak niezmordowana i znowu zjawia się po tygodniu, oferując 100 milionów. I tym razem spotyka też ich odmowa. Producenci wychodzą, kiwając głowami: - Kurrr..ia mać, to ile musiał dać ten piekarz?" No to Kur...ia Metropolitalna Mać! ILE MUSIAŁ DAĆ BUDZIK? A co Mógł powiedzieć Umiłowanemu Poprzednikowi Umiłowany Następca? - Nycz innego jak za starych, dawnych lat: „ DEKLARUJEMY WSPÓŁPRACĘ ”... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początek mała składeczka po stówie na kapcie ... A potem po dwie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, rządź mną arcypasterzu, bo nie wiem co czynić ! beee... beee...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem godzien opłacać z podatków, składek na emeryturę, ale i tak to uczynię. Nie jestem godzien opłacać z podatków pensji kleru, ale i tak to czynię... My polacy deb***e daliśmy się zrobić w przysłowiowego ch.ja budując za nasze pieniądze świątynie dla jakiejś małpy co lubiła skakać po krzyżach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='edvin' timestamp='1319317798' post='550418'] My polacy deb***e daliśmy się zrobić w przysłowiowego ch.ja budując za nasze pieniądze świątynie dla jakiejś małpy co lubiła skakać po krzyżach. [/quot Jeżeli człowiek(?) o nicku "edwin" jest Polakiem to mogę się zgodzić, że niektórzy Polacy to deb***e.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...