Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ARiMR szuka programistów do pracy w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 października 2016 r. o 20:41 Powrót do artykułu
Jestem bardzo ciekawy "jakością" konkursu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brutto 1900 zł na początek, po nowym roku 2000 zl brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba nieporozumienie .... szkoda tylko tych naiwnych pseudoinformatyków, którzy nigdzie indziej roboty znaleźć nie potrafią ... i do urzędu się pchają. Bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie pieniądze to może i jakiś naiwny uczeń z technikum się szarpnie. Reszta pojedzie do Warszawy, gdzie oferują lepszą pracę za o wiele lepsze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystartuj i się przekonaj zamiast buldupić niegramatycznie w internetach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dużo stron dziś oferuje poradniki, jak zarabiać sianko, dlatego polecam jedną z nich, którą prowadzi znajomy. obczajcie: ***webtexty.pl/wordpress/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2000 brutto? to na stażu, tak? w przeciwnym wypadku będą mieli większą rotację niż w Sollers ;) nowi królowie regionu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napiszę im wymagania: dyspozycyjność, gotowość relokacji, 18-20lat i 5 lat doświadczenia o zarobkach nie wspomniałem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...