Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Armia kusi

Utworzony przez Arek, 14 września 2007 r. o 11:20 Powrót do artykułu
Szukają głupich, wyjeżdżasz do Anglii lub Irlandii i zarabiasz minimum 7-8 tys zł to są przeciętne zarobki i co najważniejsze nie narażasz życia na misjach w cudzych wojnach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nowoczesne" uposazeniem wojskowego ehh szkoda słów , a wyjazdy na misje - nie nasza / nie chcianą wojne zawodowych pod groźbą ( zwaną przez "nich" rozkazem) rozkaz: jedziesz!!! i musisz jechac, chyba ze bedziesz uparty i bedziesz wyrażał niechec, a co za tym idzie blokują etat, przenoszą w drugi koniec Polski lub najgorsze znajda powód aby " wyp..." z wojska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy, jak wugladaja pierwsze dni w takim wojsku.na poczatke jakis kurs czy szkolenie?jak ma wygladac zycie takiego zolnierza? 8 h pracy i do domu poniedzialek-piatek?i juz za pierwszy mies pracy 1,8 tys na reke?wie ktos moze blizej o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy, jak wugladaja pierwsze dni w takim wojsku.na poczatke jakis kurs czy szkolenie?jak ma wygladac zycie takiego zolnierza? 8 h pracy i do domu poniedzialek-piatek?i juz za pierwszy mies pracy 1,8 tys na reke?wie ktos moze blizej o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i gdzie ta prace sie podejmujejak jestem z lublina to w lublinie bedzie praca i jaka to bedzie praca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno na poczatek kursy i szkolenia,zależy jaka miales fuche jako żołnierz służby zasadniczej..praca 8 godzin masz normalni zakwaterowanie elegancki pokój z tapczanem,kuchnia ale jak masz swoja chate to mozesz isc do domu tak to wygladalo w Międzyrzeczu jak bylem tam na praktykach 1800zł brutto to jakies 1630zł na łape
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...