Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Asfaltowy areszt domowy dla mieszkańców os. Piastowskiego

Utworzony przez Woytec, 27 września 2012 r. o 16:51 Powrót do artykułu
Dobrze, że coś się dzieje... Jeden dzień bez samochodu nikomu nie zaszkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewne jest że będą zapierniczać przez osiedle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej dobrze, że informujecie. W tym miejscu muszę się poskarzyć na ekipę remontującą ulicę Czwartek. Panowie robotnicy z dnia na dzień, bez informowania kogokolwiek - tj. mieszkańców oraz dyrekcji okolicznych szkół oraz firm zamykają ulicę z jednej czy z drugiej strony. ZACZĘŁO SIĘ TO JESZCZE W CZERWCU I TRWA PRAKTYCZNIE DO DZIŚ! I tak np. we wtorek 18 września zamknęli wjazd od Lubartowskiej, natomiast 26 września - od strony Unickiej, Wcześniej - bo 20 sierpnia miałem z nimi inna scysję. Jechałem tamtędy do pracy. Jeden z robotników miał do mnie pretensję, że wjechałem im w roboty. Na moje pytanie - a gdzie oznakowanie, "Zakaz wjazdu"? ten mi odpowiedział, że jest znak "Ślepa uliczka". No rzeczywiście jest! I to od kilku lat! A to na nich spoczywa obowiązek PRAWIDŁOWEGO oznakowania drogi na czas robót drogowych! Nie narzekam na to, że robotnicy remontują drogę. Narzekam na brak jakiejkolwiek informacji o planowanym zamknięciu drogi. Narzekam przede wszystkim na brak aktualnych znaków drogowych typu "Zakaz wjazdu". Nie mówiąc już o zgłoszeniu planów jej zamknięcia administracji osiedla i dyrekcji okolicznych szkół i firm. O ogłoszeniu w prasie jak to mam miejsce w powyższym artykule - nie wspomnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...