Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ryśkowi już całkiem chyba coś się zrobiło,kiedyś był dla mnie fantastycznym gośicem teraz nie rozróżniam go od sekciarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież wystarczyłby tylko test DNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...w zaden sposob nie umiem w slowach Palikota doppatrzyc sie obrazania kogokolwiek. On nie stwierdzil, ze ow "swiety/blogoslawiony) mial nieslubne dzieci, a jedynie zaznaczyl, ze bylby zdziwiony... to stanowi roznice! Szkoda, ze ci od obrony itp debilizmow nie umieja podejsc z dystansem do wszystkiego, co na temat Kosciola i "duszpasterzy" maja do powiedzenia zwykli normalni ludzie... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze że niema zgody na takie sytuacje. Brak jest inteligentnych haseł wszystko opr aalbo na goliźnie albo na kontrowersji, wywołaniu niesmaku. A wszystkie duże media przyklaskują... bieda. Przypomina mi się syt. z 'Pawlaków' 'se_x to jest freedom' powiedziała Shirley, a Pawlak na to: 'oj takie wolność to każy ma w swojej chałupie'. I dla mnie tak powinno zostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do rozbawionej Iwony, A ja bym był bardzo zzdziwiony gdyby Cię ktoś chciał, bo pewnie jesteś taka brzydka jak głupia ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słupki spadły Palikotowi do 3% to musi się biedaczyna ratować opowiadaniem jeszcze bardziej bzdurnych głupot niż zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...w zaden sposob nie umiem w slowach Palikota doppatrzyc sie obrazania kogokolwiek. On nie stwierdzil, ze ow "swiety/blogoslawiony) mial nieslubne dzieci, a jedynie zaznaczyl, ze bylby zdziwiony... to stanowi roznice! Szkoda, ze ci od obrony itp debilizmow nie umieja podejsc z dystansem do wszystkiego, co na temat Kosciola i "duszpasterzy" maja do powiedzenia zwykli normalni ludzie... 
zadawanie pytań, które sugerują coś to to samo co oznajmienie o tej samej treści. insynuacja = oskarżenie. zrozumiesz jak dorośniesz (umysłowo), względnie jak ciebie ktoś pomówi o coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot u Olejnik. Czyli "polityk u dziennikarki". Buhahahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy, żeby nieduża grupa mieszkańców Lublina zafundowała na kanonozację bilboard ze zdjęciem tłumu i napisem: My, wszystkie dzieci Jana Pawła II. Tyle. Jak będziecie robić akcję, chętnie się załapię. Na pozywanie do sądów pseudoracjonalistów z wyżartym ośrodkiem metafizyki w mózgach szkoda zachodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież wystarczyłby tylko test DNA.
Na Palikocie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...