Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Audi uderzyło w słup na ul. Choiny

Utworzony przez Gość, 8 grudnia 2011 r. o 14:30 Powrót do artykułu
To na Choiny? A gdzie barierki rozdzielające jezdnie? Jakoś nie mogę skojarzyć tego miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody audi i seat jechały dwoma pasami , to musieli być zdrowo napruci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miało miejsce przed skrzyżowaniem z ul. Szwajcarską w okolicach przejścia dla pieszych, w stronę miasta. Nie ma tam barierek oddzielających jezdnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście to duży samochód,inaczej leżały by już czarne worki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem świadkiem tego wypadku. Audi jechało bardzo szybko i wyprzedzając uderzyło w tylny lewy róg seata. Odbiło się od niego i po ok 150 metrach uderzyło z impetem w latarnię. Ja jechałem za nimi z prędkością ok. 80 km/h. Audi przeleciało obok mnie z co najmniej dwukrotną moją prędkością (myślę, że ok. 160 km/h).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzychu napisał:
Byłem świadkiem tego wypadku.Audi jechało bardzo szybko i wyprzedzając uderzyło w tylny lewy róg seata. Odbiło się od niego i po ok 150 metrach uderzyło z impetem w latarnię. Ja jechałem za nimi z prędkością ok. 80 km/h. Audi przeleciało obok mnie z co najmniej dwukrotną moją prędkością (myślę, że ok. 160 km/h).
to zgłoś się na policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzychu napisał:
Byłem świadkiem tego wypadku. Audi jechało bardzo szybko i wyprzedzając uderzyło w tylny lewy róg seata. Odbiło się od niego i po ok 150 metrach uderzyło z impetem w latarnię. Ja jechałem za nimi z prędkością ok. 80 km/h. Audi przeleciało obok mnie z co najmniej dwukrotną moją prędkością (myślę, że ok. 160 km/h).
Jeśli jesteś w stanie to poświadczyć to odezwij się do mnie na maila (dzwonek21@o2.pl) bardzo pomogło by mi w to sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzychu chyba masz radar w oku. Gratuluje !!! Zgłoś się do drogówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedłużenie męskiego członka się sklepało taka ładna A8ka była, szkoda że kierowca wióry zamiast mózgu ma, hehehee.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie a8 tylko s8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
griffeys wholesale shoes griffeys High shoes nike air griffey max Women's Shoes griffeys Running shoes air max 2009 Cheap shoes air max 2011 Anta shoes air max 2012 Basketball shoes air max 90 High shoes kobe shoes Low shoes nike basketball shoes Designer shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...