Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rozumiem ze jak wylicytuje to ta pani wpłaci na rzecz WOSP tą kwote - w koncu to moje poswiecenie ze mam z tą panią spedzac swoj czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za żadne pieniądze nie da się oglądać tej pani przez dwa dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie szczęście znowu się pokazała prof Lena z dość dziwną propozycją.trzeba licytować/zapłacić/za pobyt z nią przez 2 dni.Bierze w Brukseli pieniądze na ten cel,jest u nas wybrana jako spadochroniarz dzięki panu zwalczającemu religię, a nadto chce licytować chęć do adoracji.Dziwne objawy są u tej .p.prof.Może dlatego Jej nie chcieli tam gdzie mieszka!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu p. Lena dwojga nazwisk z głupią propozycją. Jak widzę ją "na łamach" gazet lubelskich to zawsze miło myślę o ćwokach z Lublina i okolic, którzy ją do PE wybrali. Do siego roku - dla lublinian, a nie buraków, którzy tylko tutaj mieszkają i psują powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...