Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobusy PKS Zielona Góra wzbudziły zastrzeżenia policji

Utworzony przez wróżbita z radomia, 20 marca 2015 r. o 07:18 Powrót do artykułu
Brawo Dominik, ale trochę późno odpaliłeś temat. W zasadzie jak konkurencja pozamiatała...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara śpiewka , ZTM przegrywa w sadzie sprawę za sprawą jesli chodzi o przetargi (REFLEX , LKA , ) i jak zwykle stosują zasadę ze trzeba wykończyć konkurencje w inny sposób , ciekawe czy ktoś się weźmie za tą spółkę rodem z PRL 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara śpiewka , ZTM przegrywa w sadzie sprawę za sprawą jesli chodzi o przetargi (REFLEX , LKA , ) i jak zwykle stosują zasadę ze trzeba wykończyć konkurencje w inny sposób , ciekawe czy ktoś się weźmie za tą spółkę rodem z PRL 
To nie ztm rozwinol temat.To sami kierowcy bo bali się juz jeździc pojazdami ktore ZG nie chciała naprawiać a zmieniala tylko kierowców.Czarę goryczy przelał autobus na Paderewskiego który dopiero co wyjechał z bazy bez hamulców i zatrzymał się na innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nech ztm się zjamie wrakami MPK którym odpada podozie mogę przesłać zdjęcia ul. Narutowicza w stronę lipowej stał autobus i spawacz spawał kilka godin autobus mpk.co to jest  ZTM banda darmozjadów co żyje z kar nakładanych na przewoźników nawet za opóźnienia niezależne od kierowcy i od autobusu.Lepiej niech słóżby odpowiednie do kontroli zajmą się kontrolą ztmu .Oni wykańczają całąpolską przedsiębiorczość w Lublinie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie w Zielonej Górze nikt nie chciał jeździć z nimi i przyjechali do Lublina :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to są piękne autobusy i nie są zdezelowane jeźdiłem nimi i nic się nie działo ,nie wiem o co tu chodzi może jakaś firma która przegrała przetarg się mści ,bo były jakieś anulowane przetargi .A policja to zawsze coś znajdzie jak nie żarówka przepalona od cofania i już mandacik.Jak ZTM może nakładać takie astronomiczne kary za niewykonanie kursu,kto im pozwolił na coś takiego 3000 zł za brak jedego kursu!Nic dziwnego że zarząd i inne przydupasy ztmu zarabiają po 15000zł miesięcznie.Tak nie może być.Bądzcie ludzmi ztmowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca zaczynający pracę w mpk zarabia miesięcznie 1600zł.dlaczego a dlatego że na jednego kierowcę przypada 2 biurowych przcowników mpk i ZTM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pracowałem w wielu firmach i nie uwierzycie ale czy busy czy autobusy to są przewaznie gruchoty .Jak  są dobre hamulce  to taki hałas i ryk w środku że głowa pęka .jaknie urok to przemarsz , ale to już nieważne bo to tylko kierowca cierpi przez 14 godzin pracy bo pasażer przejedzie i wysiądie pocierpi może godzinę a co jakiś sprtyniejszy zakłada słuchawki i ma dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ztm rozwinol temat.To sami kierowcy bo bali się juz jeździc pojazdami ktore ZG nie chciała naprawiać a zmieniala tylko kierowców.Czarę goryczy przelał autobus na Paderewskiego który dopiero co wyjechał z bazy bez hamulców i zatrzymał się na innym.
To raczej czara głupoty kierowcy się przelała nie goryczy bo ni miał prawa wyjechać z niesprawnymi hamulcami ,co niesprawdził wyjeżdzając z bazy on powinien być ukarany.Cała ta nagonka na pksZG to jakaś śmierdząca sprawa.Swoją drogą ciekawy jestem czy jak autobus mpk się opóźni lub nie wyjedzie też mpk zostanie ukarane bo z tego co wiem to mpk i ztm to jedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ztm rozwinol temat.To sami kierowcy bo bali się juz jeździc pojazdami ktore ZG nie chciała naprawiać a zmieniala tylko kierowców.Czarę goryczy przelał autobus na Paderewskiego który dopiero co wyjechał z bazy bez hamulców i zatrzymał się na innym.
Zielona Góra nie ma mechaników. Mechaniką za prace się płaci ale nie w PKS Z.G
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...