Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobusy prywatne 50 gr drożej

Utworzony przez pif paf, 27 czerwca 2008 r. o 07:38 Powrót do artykułu
Dzięki "prywaciarze" za decyzję - korzystałem z Waszych usług kilka lat - ale wobec powyższej podwyżki.... kupuję bilet miesięczny na MPK. Kto jest jeszcze za ty pomysłem ?.. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to również ułatwiło podjęcie decyzji - przesiadam się do autobusów MPK. Przejazdówka zdecydowanie bardziej się teraz opłaca. Zwłaszcza 3-miesięczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rower!Przesiadam się na rower i mam wszystko w tyle. MPK podziękowałem dawno. Teraz dziękuję prywaciarzom. Na szczęście Lublin jest mały i można go przejść piechotą, a ROWER to już idealne rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego w Lublinie nie ma jeszcze wspólnego biletu????Podobno istnieje ZTM, tak gdzies kiedyś czytałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież prywaciaże są tacy cacy a MPK takie be,po co się teraz przesiadacie na tego molocha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drożeje? ok! wybieram mpk bo poziom mpk jest dwa razy lepszy jeżdże 17 z diamentowej az na choiny codziennie, autobusy są sprowadzane z zachodu są one przystosowane do klimatyzacji. Klimatyzowane one były ale u szwabów zanim oni ich nie wycofali i nie sprzedali durnym polakom. jest 30 stopni i taka 17 nie ma otwartego ani jednego okna bo nie ma otwieranych okien. W takim autobusie powinna byc klima za te 1,50 zł teraz. Znowu trzeba prywaciarzy podjebać bo na nich nie ma bata..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Smaga z pańskich wywodów wynika, że to prywatni wypromowani najbardziej rentowne linie, a teraz wredne MPK zdominowało je. To chyba, delikatnie mówiąc, nieprawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych autobusach nie ma czym oddychać...!!!!! Dwoje drzwi, dwoje otwieranych "lufcików".....kto za to odpowiada????????? W razie "pożaru" tylko dwoje drzwi usdytuowane w środku pojazdu.........a przeciez sa normy , które regulują komunikację miejską......Bezpieczeństwo pasaźerów nie jest równe.......a przeciez płacimy za gwarancję...."luksusu" i bezpieczeństwa!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Juszka o ile się orientuję żeby otrzymać dotację z miasta musiałby pan rozliczać faktury vat z kilometrów przejechanych a to się już panu nie opłaca tak samo jak i pana kolegom.A druga sprawa to po dotacji musieli by panowie założyć kasowniki a gdy nie będzie pieniędzy w autobusie to kierowców panowie też nie będziecie mieli bo z czego sobie ukręcą "stówkę" dziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pif paf napisał:
Dzięki "prywaciarze" za decyzję - korzystałem z Waszych usług kilka lat - ale wobec powyższej podwyżki.... kupuję bilet miesięczny na MPK. Kto jest jeszcze za ty pomysłem ?.. pozdrawiam.
a dofinansowanie 30 mln do mpk z kasy miasat to co?kto za to płaci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...