Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobusy z Lublina do Świdnika. Nocny bilet za 10 zł

Utworzony przez Mariusz, 16 lutego 2012 r. o 18:58 Powrót do artykułu
to w przeliczeniu z samych dopłat na 1 kurs daje 52,5 to te autobusy mogą jeździć puste i tak na tym nie stracą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No rzeczywiście 600 zł zaoszczędzili miesięcznie, 7200 rocznie... To większe podwyżki chyba sobie dali:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz napisał:
to w przeliczeniu z samych dopłat na 1 kurs daje 52,5 to te autobusy mogą jeździć puste i tak na tym nie stracą
7,24 zł dopłaty za kilometr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko po co łaczyć wieś z miastem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na guzik nam linia nocna !!! no chyba by studenci nawaleni w Lublinie mogli wrócić do mamusi, do domku w Świdniku. Domagam się normalnych połączeń dziennych ! Chcę prawdziwego rozkładu jazdy, bo ten co jest teraz to tylko na papierze .... busy jeżdzą kiedy chcą. Gdzie jest kontrola przewoźników przez miasto Świdnik ..... Kto dopuszcza takie graty ( jakieś 70% busów)do użytku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~miastowy: które to miasto niby ? zarówno Lublin jak i Świdnik to wsie są, gdyby nie uczelnie wyższe w Lublinie, to Lublin można by porównać co najwyżej z Zamościem Lublin troszkę większy i nic poza tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy te autobusy nie mogłyby jeździć z felina do świdnika przez kalinówkę a nie przez witosa? do kogo można ewentualnie zgłosić taki postulat? może autor artykułu zgłosiłby taką uwagę w imieniu mieszkańców kalinówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
~miastowy: które to miasto niby ? zarówno Lublin jak i Świdnik to wsie są, gdyby nie uczelnie wyższe w Lublinie, to Lublin można by porównać co najwyżej z Zamościem Lublin troszkę większy i nic poza tym
Sam jesteś wieś głuptaku! Nie wiem z jakiego miasta jesteś,ale z jakiego byś nie był-nie masz prawa pisać tak o NAJWIĘKSZYM MIEŚCIE WSHODNIEJ POLSKI oraz o Świdniku-mieście algomeracji lubelskiej. Lublin jest miastem z wielkim potencjałem kulturalnym oraz inwestycyjnym,tu będzie najnowocześniejszy rezonans w Polsce(jeśli nie wierzysz-sprawdż sobie),tu się buduje bardzo dużo nowych mieszkań oraz wszystkie lubelskie uczelnie się rozbudowują. Świdnik natomiast jest najważniejszym miastem algomeracyjnym,z którego przyjeżdża codziennie do pracy do Lublina bardzo dużo ludzi.To właśnie w Świdniku powstaje lotnisko dla Lubelszczyzny-jedyne w Polsce lotnisko do którego będzie można dojechać szynobusem(do samego wnętrza terminala).I co? Łyso Ci teraz pajacu? Następnym razem porządnie się zastanów,zanim coś napiszesz. Pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
~miastowy: które to miasto niby ? zarówno Lublin jak i Świdnik to wsie są, gdyby nie uczelnie wyższe w Lublinie, to Lublin można by porównać co najwyżej z Zamościem Lublin troszkę większy i nic poza tym
Straszna, ale przynajmniej prawda Mieszkałem w moim krótkim życiu w wielu miejcach nie tylko w Pl.i to mentalność, oraz chęć zaistnienia przed większą grupą społeczną tzw. mieszkańców rdzennych danego obszaru z dziada- pradziada miastowych w 95% pochodzących z podlubelskich obszarów wpływa na kompleksy takich użutkownikow jak "miastowy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkowniku Ja-głupoty(wypociny) takie piszesz,że aż ciężko się połapać o co Ci chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
czy te autobusy nie mogłyby jeździć z felina do świdnika przez kalinówkę a nie przez witosa? do kogo można ewentualnie zgłosić taki postulat? może autor artykułu zgłosiłby taką uwagę w imieniu mieszkańców kalinówki
Przez Chuliganówkę nie będzie się jeździć i już!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gwidon napisał:
Przez Chuliganówkę nie będzie się jeździć i już!
No właśnie,ja też Ci nie radzę W nocnych liniach nie jest bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miastowy napisał:
tylko po co łaczyć wieś z miastem?
Faktycznie! Wolne Miasto Świdnik skutecznie walczy z niechcianym włączeniem do wiochy! Ma nawet odrębny powiat, żeby się tu wsiowy lubelski PSL nie rozpanoszył. A Ty, @miastowy wiesz, jak w starym przysłowiu: co się martwisz, co się smucisz ze wsi jesteś - na wieś wrócisz! Co, jak widać Tobie się bardzo dobrze udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sam jesteś wieś głuptaku! Nie wiem z jakiego miasta jesteś,ale z jakiego byś nie był-nie masz prawa pisać tak o NAJWIĘKSZYM MIEŚCIE WSHODNIEJ POLSKI oraz o Świdniku-mieście algomeracji lubelskiej. Lublin jest miastem z wielkim potencjałem kulturalnym oraz inwestycyjnym,tu będzie najnowocześniejszy rezonans w Polsce(jeśli nie wierzysz-sprawdż sobie),tu się buduje bardzo dużo nowych mieszkań oraz wszystkie lubelskie uczelnie się rozbudowują. Świdnik natomiast jest najważniejszym miastem algomeracyjnym,z którego przyjeżdża codziennie do pracy do Lublina bardzo dużo ludzi.To właśnie w Świdniku powstaje lotnisko dla Lubelszczyzny-jedyne w Polsce lotnisko do którego będzie można dojechać szynobusem(do samego wnętrza terminala).I co? Łyso Ci teraz pajacu? Następnym razem porządnie się zastanów,zanim coś napiszesz. Pzdr.
Marek! Nie denerwuj się byle czym. Przyjechała wiocha do miasta i kozaka udaje - na dodatek na forum. Nie karm trolla! pozdrawiam Miastowemu zalecam dla bezpieczeństwa poruszanie się po Lublinie w szaliku ochronnym w barwach Avii Świdnik, a po Świdniku (lepiej, niech nie przyjeżdża!) - w barwach Motoru! Howk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
czy te autobusy nie mogłyby jeździć z felina do świdnika przez kalinówkę a nie przez witosa? do kogo można ewentualnie zgłosić taki postulat? może autor artykułu zgłosiłby taką uwagę w imieniu mieszkańców kalinówki
To był oczywiście żart. O ile wiem rozkład jazdy jest ustalany w Starostwie powiatowym w Świdniku. Proponuję dotrzeć do Rady Dzielnicy (o kurczę! Chuliganówka chyba takowej nie ma!). Nic to! Pozostaje złożyć wniosek w Starostwie. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
7,24 zł dopłaty za kilometr
Matkoboskoczęstochowsko!!!! To dlaczego bilet do Świdnika kosztuje 4 PLN?!!! Porównując ceny z Łęczną, czy Lubartowem - to kuriozum jakieś! Wliczacie łapówki za "rozkład" czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 osób zrzuta po 10 na vana taxi i z centrum do Swidnika bezpieczny dojazd,bez czekania na przystankach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ljl napisał:
6 osób zrzuta po 10 na vana taxi i z centrum do Swidnika bezpieczny dojazd,bez czekania na przystankach
Tajest, zawsze się tak robiło (jeszcze niedawno było max 50 za kurs). Chodzi o to, żeby to ucywilizować! Jak osoba przyjeżdżająca z zagranicy ma zrozumieć, że: 1. nie pokona odległości 17km ogólnodostępną komunikacją 2. biorąc taksówkę powinna zapytać " a ile do Świdnika bez licznika" i negocjować cenę? Azja - normalnie Azja i trudno to wytłumaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roffle 123 napisał:
Użytkowniku Ja-głupoty(wypociny) takie piszesz,że aż ciężko się połapać o co Ci chodzi.
Roffle 123 Oj, jakby Ci to powiedzieć. Chodzi o to, że najpierw był "miastowy", a teraz jest "światowy" (czy tam odwrotnie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziutek bajka już dawno się skończyła.Grzeczni chłopcy o 22 raczej już śpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...