Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobusy z Lublina jadą na Euro 2012

Utworzony przez .., 18 maja 2012 r. o 21:41 Powrót do artykułu
Cóż a my w Lublinie zostaniemy z starymi,krótkimi autobusami..No fakt my 'plebs ze Wschodu' możemy się kisić w 28 stopniowych upałach jak sardynki.. A może zafundujmy kibicom przejazd wyżej wymienionym autobusami? Poczują wtedy smak codziennego życia przeciętnego Polaka...Ehh..!!! Czemu od razu nowe..A stare ikarusy to co też luksus..;D Otworzyliby okna i by była klima..;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawać wieśszawskim ku**om naszych autobusów. Zablokujmy drogę naszym autobusom jadącym do wieśszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego my pasażerowie mamy przez miesiąc czasu gnieść się w krótkich autobusach ?? Czy ZTM na to pozwoli MPK że na liniach o sporym obłożeniu pasażerami będą jeździć krótkie autobusy ?? I jak powstawał ZTM zapewniano mnie że znikną reklamy z szyb - a tu kolejna obskurna reklama z zaklejonymi oknami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypożyczać burakom z Warszawy nasze autobusy...szczyt chamstwa ze strony ztm. Pokradną pewnie nawet śruby od kół. Co z tego, że pojazdy ubezpieczone od aktów wandalizmu - jak do takich dojdzie to pojazd będzie poddany reperacji, ale wiadomo, że "bezwypadkowy" przedstawia większą wartość niż "klepany". Pasażerowie w czerwcu będą się kisić w krótkich lub gorszych autobusach, ale nikomu z ztm to nie przeszkadza, bo dostali nowe opony...ehh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem tylko ile z tych autobusów wróci w całości do Lublina ? Na ubezpieczenie to ja raczej nie liczyłbym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontenci nie przesadzajcie! Nie chodzi o zakupione w zeszłym roku Citaro, tylko o 10 przegubowych Conecto, które już mają prawie 3 lata (we wrześniu skończą 3 lata)! Citaro zostały zakupione za unijne fundusze, więc przez 5 lat od zakupu nie można będzie ich wynajmować ani obklejać reklamami. Zaś w Conecto reklamy zostaną zdjęte po powrocie, a Mercedes dogadał się z Continetalem i zgodził się przedłużyć gwarancję na lakier. Także zostanie nam 27 przegubowych Citaro plus Neoplany, a dzięki wynajmowi MPK wzbogaci się o ćwierć miliona zołtych i nowe zestawy opon. No ale najlepiej narzekać jak się nie ma bladego pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.. napisał:
Cóż a my w Lublinie zostaniemy z starymi,krótkimi autobusami..No fakt my 'plebs ze Wschodu' możemy się kisić w 28 stopniowych upałach jak sardynki.. A może zafundujmy kibicom przejazd wyżej wymienionym autobusami? [/quote]
Bob budowniczy napisał:
Dlaczego my pasażerowie mamy przez miesiąc czasu gnieść się w krótkich autobusach ?? (...)[/quote] Czy wyście się z kimś na rozum pozamienieli? Wypożyczone zostaną Mercedesy Conecto (10szt.) - to te z uchylnymi okienkami, bez klimatyzacji (dwa białe pudła na dachu). W Lublinie zostanie 27 klimatyzowanych Mercedesów Citaro (za dotacje UE - przez 5 lat od zakupu nie można na nich zarabiać - np. przez komercyjne wypożyczanie). I jak powstawał ZTM zapewniano mnie że znikną reklamy z szyb - a tu kolejna obskurna reklama z zaklejonymi oknami... Conecto zostało kupione ze środków własnych-kredyt przez MPK. Citaro głównie za pieniądze UE. Dla mających problemy z czytaniem jeszcze raz: Conecto - bez klimatyzacji, kupione przez MPK - jedzie do stolicy http://www.lubus.info/images/stories/taborbus/2335-31-2009-3.jpg fot. Sławek Kołodziej 2009; http://www.lubus.inf...cedes-conecto-g Citaro - z klimatyzacją, kupione przez ZTM - zostaje w Lublinie http://km-lublin.strefa.pl/zdjecia_z_glownej/p2347a.jpg źródło: http://km-lublin.str..._zmian_2012.htm [quote name='.' timestamp='1337372354' post='631573'] Wypożyczać burakom z Warszawy nasze autobusy...szczyt chamstwa ze strony ztm. Pokradną pewnie nawet śruby od kół.(...)
Masz jakieś kompleksy? W Lublinie jakoś nie kradną śrób, nagminnie nie dewastują wozów. Ludzie (w tym europejscy - tak, Ci z "zachodu") mieliby przyjechać do Polski tylko po to, żeby zniszczyć autobusy? Pomyśl trochę [quote name='Bob budowniczy' timestamp='1337371491' post='631568'] I jak powstawał ZTM zapewniano mnie że znikną reklamy z szyb - a tu kolejna obskurna reklama z zaklejonymi oknami...
Ta reklama będzie znajdowała jedynie w czasie wypożyczenia dla Warszawy. Przed powrotem do Lublina zostanie zdjęta oraz zostanie odświeżony lakier - na koszt wypożyczającego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
el_kuzyn mnie uprzedził - chwilę zajęło mi napisanie poprzedniogo postu/posta Mam nadzieję, że malkontenci przeczytają nasze posty i przestaną wreszcie marudzić jakie to życie jest okropne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fornale i wozaki - nie bulwersujta się! Tyle lat przyjeżdżaliśta do miasta furmankami, PKSami - i było dobrze. Teraz też będzie OK! Głowa do góry, a wraz z głową kaszkiet z daszkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mercow sie zachciewa... ikarusy wyslac i to najlepiej bez szyb i siedzen!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczegolnie ze kursuje juz tylko jeden krotki ikarus i zero przegubowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciw choć nie lubię malkontenctwa.Ciekawe czy warsiawka nam w czymkolwiek kiedykolwiek pomogła lub pomoże.Tylko wyzywać nas potrafią ci wielcy państwo 99% rodem nie ze stolycy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie napisał:
Jestem przeciw choć nie lubię malkontenctwa.Ciekawe czy warsiawka nam w czymkolwiek kiedykolwiek pomogła lub pomoże.Tylko wyzywać nas potrafią ci wielcy państwo 99% rodem nie ze stolycy
Mnie żaden z Krawatowa nie zwyzywał, może Wam w żniwach nie pomogli, mnie w innych sprawach owszem - myślę że dlatego że tyle jadu z gęby mi się nie sączy co Tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No , to będzie fajnie - mało autobusów a teraz jeszcze odpadnie 10 wozów ... Oj , będzie się działo ... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ubezpieczyli je chociaż od nieszczęśliwych wypadków? Zobaczymy w jakim stanie wrócą, jeśli wrócą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie narzekajcie, na EURO przyjadą cywilizowani kibice a nie kibole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do lublina pwroca Ikarusy i stary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz jakieś kompleksy? W Lublinie jakoś nie kradną śrób, nagminnie nie dewastują wozów. Ludzie (w tym europejscy - tak, Ci z "zachodu") mieliby przyjechać do Polski tylko po to, żeby zniszczyć autobusy? Pomyśl trochę Mam kompleksy. Ledwo pojechałem do stol(n)icy i w drugą noc, gdy samochód stał pod blokiem został pozbawiony kołpaków. W Lublinie stoi cztery lata i jakoś nikt się nie połasił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...