Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Więcej było tego czarnego bydła ze straży miejskiej niż tych kilkoro ludzi. Kpina i farsa. Jak zwykle to czarne, leniwe bydło udaje, że coś robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, jesteście wielcy! Dobrze, że są ludzie, którzy mają odwagę wyjść z szeregu i piętnować zło. W takich ludziach przyszłość naszego kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile miesięcznie kosztuje miasto ta pani z 3-ma gwizadkami która tam stoi i ciężko pracuje czyli patrzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani to funkcjonariusz publiczny zatrudniony  podlegający MSWiA a nie miastu! Opłacany jest taki pracownik z kasy MSWiA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani to funkcjonariusz publiczny zatrudniony  podlegający MSWiA a nie miastu! Opłacany jest taki pracownik z kasy MSWiA
  Jaki funkcjonariusz ? To cieć parkingowy ze straży wiejskiej. Ich pensje opłacane są z kasy miasta, zamiast być przeznaczone na rzeczywistą poprawę bezpieczeństwa poprzez dofinansowanie Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne kłamstwo Ratuszu! Taka sama rguemntacja była przy okazji Marszu Rodziny, wówczas organizatorzy oddali kase z miasta, choć ze zbieraniem podpisów nic wspólnego nie mieli. I takie samo tłumaczenie ma Homo faber. Ale w międzyczasie podpisy proaborcyjne zbierali. Zatem powinni tak samo jak organizatorzy Marszu kasę oddać. Innego wyjścia po prostu nie ma. Akoro katole nie mogą dostawać kasę na woje pomysły , tak samo musi być z lewicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej było tego czarnego bydła ze straży miejskiej niż tych kilkoro ludzi. Kpina i farsa. Jak zwykle to czarne, leniwe bydło udaje, że coś robi.
  bydło to ci anty, bo przestaliby dziamać ozorem i robić zadymę a pomogli finansowo już tym narodzonym dzieciom. Mają swoją dupę to niech ją pilnują a nie innych się czepiaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile miesięcznie kosztuje miasto ta pani z 3-ma gwizadkami która tam stoi i ciężko pracuje czyli patrzy?
 
a ile miesięcznie z własnego portfela ta chołota w żółtych koszulkach wydała  na pomoc dla już narodzonych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech przeciwnicy aborcji pokażą jak pomagają dzieciom już narodzonym. Przestańcie zajmować się kroplami spermy a zajmijcie się żywymi ludźmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja nie lubię tych anty-aborcyjnych oszołomów.. Ja im do łóżek i do d** nie zaglądam, więc niech oni przestaną interesować się moją! A zamiast martwić się o zlepek komórek, niech idą pomagać NARODZONYM dzieciom. A, przepraszam - to zbyt trudne dla nich zadanie, bo mieliby przed sobą realne OSOBY, które żyją, czują, a nierzadko mają już swoje zdanie. Łatwiej walczyć o anonimową zygotę, niż o dziecko, które wchodzi z nami w interakcję społeczno-emocjonalną. Smutne, acz prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem juz starym czlowiekiem i widzialem w zyciu dosyc sporo. Znam podstawy obowiazujacego w naszym kraju prawa, intelekt pozwala mi wciaz rozumiec przekaz zarowno literacki, jak i werbalny, ale byc moze cos pominalem i nie zakonotowalem, ze w Polsce zaistnial nieznany mi przepis zmuszajacy do aborcji....bo jak inaczej tlumaczyc taka demonstrancje? Mlodzi ludzie sprzeciwiaja sie ingerencji panstwa w ich zycie .....  Bardzo to sluszne i godne poparcia ze strony wszystkich wierzacych w wartosc demokracji i prawa o samostanowieniu, o wolnosci wyboru.... 'Wyobrazam sobie, jak smiesznie wygladalaby demonstracja przeciwko prawu do aborcji.... Przeciez to byloby wulgarnym, a wiec godnym prymitywnych chamow, wlazeniem do buduaru ludzi wolnych!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli są przeciw to niech swoich dzieci nie usuwają. do innych praw nie mają. zwolennicy aborcji nie są za NAKAZEM aborcji tylko ewentualną możliwością. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeśli są przeciwko gwałtom to niech nie gwałcą, ale innym niech nie zabraniają!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja nie lubię tych anty-aborcyjnych oszołomów.. Ja im do łóżek i do d** nie zaglądam, więc niech oni przestaną interesować się moją! A zamiast martwić się o zlepek komórek, niech idą pomagać NARODZONYM dzieciom. A, przepraszam - to zbyt trudne dla nich zadanie, bo mieliby przed sobą realne OSOBY, które żyją, czują, a nierzadko mają już swoje zdanie. Łatwiej walczyć o anonimową zygotę, niż o dziecko, które wchodzi z nami w interakcję społeczno-emocjonalną. Smutne, acz prawdziwe.
Oni Ci do du.y i Łóżek nie zaglądają, robisz co chcesz. Oni chcą abyś tylko nie zabijał dzieci? To taki straszny problem? Skąd wiesz, że nie pomagają narodzonym dzieciom? Powiedzieli ci o tym? Nie to stu l buzię...    
jeśli są przeciw to niech swoich dzieci nie usuwają. do innych praw nie mają. zwolennicy aborcji nie są za NAKAZEM aborcji tylko ewentualną możliwością. 
Wiesz, zwolennicy mordowania i gwałcenia nie są za nakazem mordowania i gwałcenia tylko za ewentualną możliwością. Taki gwałciciel chchiałby co jakiś czas tylko móc kogoś zgwałcić. Ale wcale nie musi...Myślę, że chyba warto w związku z  tym dopuścić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ta liczba osób mówi sama za siebie.. co za idealiści.. nie mają pojęcia o życiu, ponakładają jakieś śmieszne koszulki, powykrzykują oklepane hasła.. oby nigdy nie musieli sami w sytuacji prawdziwego wyboru bo teoretykiem w cudzej sprawie to najłatwiej być.. ale widać po wieku, że zmanipulowane to to jeszcze - sam jestem przeciwnikiem aborcji "na życzenie" tzn. żeby każdy miał prawo - bo jak ktoś traktuje seks totalnie instrumentalnie to nie powinien mieć prawa tak samo traktować możliwych skutków (ciąża) ale są sytuacje jak gwałty, choroby - i wtedy każdy powinien sam decydować bo to on będzie ponosił trudy tej decyzji (jaka by nie była) przez resztę życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla pikietujących! Popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 sprawiedliwych - całkiem nieżle cóż 8 protestuje przeciwko 13 członkom Homo Fabra a własciwie to nawet nie przeciwko tym 13 co przeciwko dojeniu przez nich kasy z budżetu miasta no ale członkiem Homo fabra jest i urzędnik - pupil żuka i córka wicedyrektora TNN i jej pantoflowy i ... taka 13 oczywiście wymaga tego by zakazywać demonstrowania przeciwko dawaniu jej kasy na zbieranie podpisów dzięki którym beda mogli namawiać do aborcji jako metody "antykoncepcyjnej" podczas wykładów w szkołach na które oczywiście wygrają "nieustawiony" konkurs w lubelskim Ratuszu... ... łapa łapę myje taki jest Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasie kiedy 8 osób protestowało pod ratuszem przeciwko finansowaniu Homo Fabra i jego aborcyjnych kampanii... w tymże ratuszu działacz Homo Fabra rozdawał preferencyjne lokale miejskie zaprzyjaznionym organizacjom kolega kolegom i to dlatego ta straż była konieczna żeby władza mogła swobodnie robić swoje szwindle ot co popatrzcie sobie zreszt ą na zdjęcia z poniedziałku https://www.facebook.com/media/set/?set=a.590040634373636.1073741834.197587683618935&type=1 tak moi mili obywatele pod pałami straży a władza wygodnie dzieli się miejskim majatkiem z kolegami w tym samym czasie oto miasto inspiracji ... no w każdym razie tej wersji bedę się na razie trzymał ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem juz starym czlowiekiem i widzialem w zyciu dosyc sporo. Znam podstawy obowiazujacego w naszym kraju prawa, intelekt pozwala mi wciaz rozumiec przekaz zarowno literacki, jak i werbalny, ale byc moze cos pominalem i nie zakonotowalem, ze w Polsce zaistnial nieznany mi przepis zmuszajacy do aborcji....bo jak inaczej tlumaczyc taka demonstrancje? Mlodzi ludzie sprzeciwiaja sie ingerencji panstwa w ich zycie .....  Bardzo to sluszne i godne poparcia ze strony wszystkich wierzacych w wartosc demokracji i prawa o samostanowieniu, o wolnosci wyboru.... 'Wyobrazam sobie, jak smiesznie wygladalaby demonstracja przeciwko prawu do aborcji.... Przeciez to byloby wulgarnym, a wiec godnym prymitywnych chamow, wlazeniem do buduaru ludzi wolnych!!!!!
Brawo, brawo! Tylko żal, że to młode, prymitywne towarzystwo nawet nie jest na tyle inteligentne, aby zrozumieć Pana wypowiedź. A swoją drogą strach mnie oblatuje jak pomyślę, co to będzie gdy takie oszołomstwo zacznie się mnożyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
istotnie trzeba dużego cynizmu bypisać takie pierdoły o aborcji włażenie do buduaru? nie mniej niż w przypadku tej dziewczyny która zamordowała swoją córkę - słynnej Matki Madzi nie ma róznicy miedzy aborcją a usunięciem kogoś kto się już urodził i jedno i drugie to morderstwo i jedno i drugie to uśmiercenie kogoś ... ale cynizm jest większy niż się wydaje bo przecie zwolennicy aborcji dzielą się na dwie zasadnicze grupy pierwsza po prostu korzysta na tym finansowo tak jak Nowicka z Ruchu Palikota - koncern produkujacy srodki poronne zwyczajnie wynagradzał ją za promowanie aborcji druga grupa to oczywiście lemingi - stworki bez rozumu idace za tym kto idzie przed nimi do jakiej grupy należy Homo Faber? czy homosiom płacą za popieranie aborcji? czy dostają granty od firm farmaceutycznych? moim zdaniem to prawdopodobne choć ja każdy kto ma nieczyste sumienie będą się wypierać do końca ... nie mniej protest nie był przeciwko aborcji a przeciwko finansowaniu Homo Fabra z budżetu miasta Lublina wesoły emeryt moze zawsze dobrowolnie dać na Homo fabra choćby i cała swoja emeryturę ale dlaczego mieszkańcy Lublina mają być zmuszeni do finansowania cynicznych pasożytów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...