Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awaria Ryanaira na lotnisku Lublin. Samolot już odleciał

Utworzony przez jasiek, 2 października 2013 r. o 14:31 Powrót do artykułu
A mój kot nie chce dzisiaj wyjść na balkon bo mu za zimno. Cały czas leży przy kaloryferze jak jakiś klabzdron napuszony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryanair to najgorsze linie lotnicze na swiecie, maja w du*** klientow, zarezerwowalem bilet z Liverpoolu do Lublina ( i z powrotem) na 21.12 tego roku ( powrot 28 12) zaplacilem ponad 210£ pieniadze podrano po 3 tygodniach dowiedzialem sie ( nie od ryana tylkoz dzennika) ze lotu nie bedzie bo ryanair tnie koszty, nie rozumiem czemu ryan odwoluje loty w okresie swiat kiedy lata najwiecej osob i mogli by zarobic najwiecej. ale nie o tym. po tygodniu dostalem maila od ryanair ze lot faktycznie odwolano i moge przebukowac lot na inne lotniska albo zwroca mi kase, zadzwonilem do ryanaira i pani zaproponowala mi lot z Manchesteru ( to nawet lepiej) do Rzeszowa ok mysle nic lepszego nie ma , niech bedzie, ale sprwazam ile kosztuje taki bilet w tym okresie  i on kosztuje 164£ a ja zaplacilem 210 wiec mowwie zeby mi zwrucili roznice, a oni ze nie nie moga....smiech na sali zlodzieje 1 odwolali lot za ktory zaplacilem,2 musze jeszce organizowac sobie transport z i do rzeszowa a na dodatek place wiecej o 50£ niz gdybym usiadl i normalnie zabukowal sobie taki bilet. poprosilem o zwrot kasy.Juz nigdy nie polece tymi szmatlawymi liniami czego i Panstwu zycze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryanair to najgorsze linie lotnicze na swiecie, maja w du*** klientow, zarezerwowalem bilet z Liverpoolu do Lublina ( i z powrotem) na 21.12 tego roku ( powrot 28 12) zaplacilem ponad 210£ pieniadze podrano po 3 tygodniach dowiedzialem sie ( nie od ryana tylkoz dzennika) ze lotu nie bedzie bo ryanair tnie koszty, nie rozumiem czemu ryan odwoluje loty w okresie swiat kiedy lata najwiecej osob i mogli by zarobic najwiecej. ale nie o tym. po tygodniu dostalem maila od ryanair ze lot faktycznie odwolano i moge przebukowac lot na inne lotniska albo zwroca mi kase, zadzwonilem do ryanaira i pani zaproponowala mi lot z Manchesteru ( to nawet lepiej) do Rzeszowa ok mysle nic lepszego nie ma , niech bedzie, ale sprwazam ile kosztuje taki bilet w tym okresie  i on kosztuje 164£ a ja zaplacilem 210 wiec mowwie zeby mi zwrucili roznice, a oni ze nie nie moga....smiech na sali zlodzieje 1 odwolali lot za ktory zaplacilem,2 musze jeszce organizowac sobie transport z i do rzeszowa a na dodatek place wiecej o 50£ niz gdybym usiadl i normalnie zabukowal sobie taki bilet. poprosilem o zwrot kasy.Juz nigdy nie polece tymi szmatlawymi liniami czego i Panstwu zycze
Polecisz bo jak dotad latales ryanairem bo bylo tanio a nie LOT-em np.to dalej bedziesz latal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio nie macie o czym pisać?? Na okęciu średnio  raz dziennie zdarzają się podobne sytuacje i nikt nie robi z tego sensacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serio jest o czym pisać bo ów naprawiony samolot lądował awaryjnie w Dublinie w asyscie straży pożarnej i policji. Przedtem krązył ok 30 minut bad Dublinem prawdopodobnie zeby wypalić paliwo. Szczerze mówiąc nikomu nie życzę tego czemu dzis doświadczyłem z moją żoną która jest w ciązy. jak można pozwolić lecieć maszyną  z usterką. Myślę ze doświadczony irlandzki pilot zapobiegł dużej tragedii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że brzozy nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serio jest o czym pisać bo ów naprawiony samolot lądował awaryjnie w Dublinie w asyscie straży pożarnej i policji. Przedtem krązył ok 30 minut bad Dublinem prawdopodobnie zeby wypalić paliwo. Szczerze mówiąc nikomu nie życzę tego czemu dzis doświadczyłem z moją żoną która jest w ciązy. jak można pozwolić lecieć maszyną  z usterką. Myślę ze doświadczony irlandzki pilot zapobiegł dużej tragedii...
TOo prawda, wiem o czym Pan pisze, bo tym mój syn był( wraz z Panem) pasażerem samolotu. Większość ludzi nie zdawała sobie sprawy jak blisko katastrofy było. Samolot krążył nie ze względu na paliwo a na to ,ze była awaria lotek , tych które odpowiadają za hamowanie samolotu, dlatego kołując nad miastem obniżał stponiowo pułap i tracił prędkość...   okropne... Jak można narażać ludzi na utratę życia dopuszczając do lotu zepsuty samolot!!!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI PRZEWOŹNIK  TAKIE SAMOLOTY = Tanie Linie Lotnicze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko w tym problem że psują reputacje portu w Świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złóż podpis pod naszą pierwszą Petycją1 w sprawie uruchomienia nowych połączeń lotniczych z Portu Lotniczego Lublin (PLL) oraz udostępnij adres swoim znajomym. http://www.petycjeonline.com/uruchomienie_nowych_pocze_lotniczych_w_porcie_lotniczym_lublin   Złóż podpis pod naszą drugą Petycją2 w sprawie utworzenia stałego przejścia granicznego w Porcie Lotniczym Lublin (PLL) oraz udostępnij adres swoim znajomym. http://www.petycjeonline.com/utworzenie_staego_przejcia_granicznego_w_porcie_lotniczymlublin    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOo prawda, wiem o czym Pan pisze, bo tym mój syn był( wraz z Panem) pasażerem samolotu. Większość ludzi nie zdawała sobie sprawy jak blisko katastrofy było. Samolot krążył nie ze względu na paliwo a na to ,ze była awaria lotek , tych które odpowiadają za hamowanie samolotu, dlatego kołując nad miastem obniżał stponiowo pułap i tracił prędkość...   okropne... Jak można narażać ludzi na utratę życia dopuszczając do lotu zepsuty samolot!!!   
BYLISMY RAZEM Z PANEM:-))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryanair to najgorsze linie lotnicze na swiecie, maja w du*** klientow, zarezerwowalem bilet z Liverpoolu do Lublina ( i z powrotem) na 21.12 tego roku ( powrot 28 12) zaplacilem ponad 210£ pieniadze podrano po 3 tygodniach dowiedzialem sie ( nie od ryana tylkoz dzennika) ze lotu nie bedzie bo ryanair tnie koszty, nie rozumiem czemu ryan odwoluje loty w okresie swiat kiedy lata najwiecej osob i mogli by zarobic najwiecej. ale nie o tym. po tygodniu dostalem maila od ryanair ze lot faktycznie odwolano i moge przebukowac lot na inne lotniska albo zwroca mi kase, zadzwonilem do ryanaira i pani zaproponowala mi lot z Manchesteru ( to nawet lepiej) do Rzeszowa ok mysle nic lepszego nie ma , niech bedzie, ale sprwazam ile kosztuje taki bilet w tym okresie  i on kosztuje 164£ a ja zaplacilem 210 wiec mowwie zeby mi zwrucili roznice, a oni ze nie nie moga....smiech na sali zlodzieje 1 odwolali lot za ktory zaplacilem,2 musze jeszce organizowac sobie transport z i do rzeszowa a na dodatek place wiecej o 50£ niz gdybym usiadl i normalnie zabukowal sobie taki bilet. poprosilem o zwrot kasy.Juz nigdy nie polece tymi szmatlawymi liniami czego i Panstwu zycze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sluchajcie bylam pasazerem tego samolotu byl szok ludzi na pokladzie,co on robil omalo nie wybuchl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, co Wy za głupoty wypisujecie? Od kiedy to lotki odpowiadają za hamowanie samolotu??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYLISMY RAZEM Z PANEM:-))))
A głowa czasem nie boli?? Co za glupoty czlowieku wypisujesz? Zmień dilera... Hahaha! Lotki odpowiadają za hamowanie... Hahaha! Dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kazdy jest ekspertem lotnictwa, chodzilo o klapy, nie lotki.   Tak sie zlozylo, ze zamiast do hotelu pojechalem do domu bo mieszkam 5km od lotniska i zaspalem na lot nastepnego dnia. Tyle szczescia w nieszczesciu ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serio jest o czym pisać bo ów naprawiony samolot lądował awaryjnie w Dublinie w asyscie straży pożarnej i policji. Przedtem krązył ok 30 minut bad Dublinem prawdopodobnie zeby wypalić paliwo. Szczerze mówiąc nikomu nie życzę tego czemu dzis doświadczyłem z moją żoną która jest w ciązy. jak można pozwolić lecieć maszyną  z usterką. Myślę ze doświadczony irlandzki pilot zapobiegł dużej tragedii...    
jak żona w stanie błogosławionym - to siedzi się w domu i przygotowuje do narodzin, a nie włóczy się samolotami !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOo prawda, wiem o czym Pan pisze, bo tym mój syn był( wraz z Panem) pasażerem samolotu. Większość ludzi nie zdawała sobie sprawy jak blisko katastrofy było. Samolot krążył nie ze względu na paliwo a na to ,ze była awaria lotek , tych które odpowiadają za hamowanie samolotu, dlatego kołując nad miastem obniżał stponiowo pułap i tracił prędkość...   okropne... Jak można narażać ludzi na utratę życia dopuszczając do lotu zepsuty samolot!!!   
kobieto, lotki nie służą do hamowania samolotu. nie zabieraj głosu jak jesteś ignorantką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kazdy jest ekspertem lotnictwa, chodzilo o klapy, nie lotki.   Tak sie zlozylo, ze zamiast do hotelu pojechalem do domu bo mieszkam 5km od lotniska i zaspalem na lot nastepnego dnia. Tyle szczescia w nieszczesciu ;)
następny znafca ! klapy też nie służą do hamowania samolotu, co jednak sugerujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze pan zaspal bo w dublinie ladowanie nie ciekawe bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...