Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ktoś się może na policję próbował dodzwonić żeby to zgłosić? Ja rano próbowałem, ale standardowo nikt nie odebrał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt: "Jesteśmy tam od rana, przez cały czas – mówi mł. asp. Andrzej Fijołek z lubelskiej policji"... Jechałem kolo 7 rano i nikogo tam nie było. Czy dla policji 7 to juz ranek czy może noc. Dodzwonić się do nich też nie sposób było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile bezmózgowcom powinna zająć diagnoza problemu, który uporczywie wyłącza zasilanie w całym systemie? Wystarczy pomyślec i szukac od początku nie od końca (prawdopodobieństwo uszkodzenia żelowanego kabla na zwarcie jest takie samo jak to, że na środku skrzyżowania wybuchnie niewypał. Panowie monterzy (nie nazywam ich technikami bo bym obraził myślących ) technika posunęła się naprzód , ludzie wymyslili dokumentację techniczną i mierniki-szukajcie dalej może traficie:-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie tak dawno fachowcy "wisieli" na światłach na skrzyżowaniu Głęboka/Filaretów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś policji nie widziałem na tym skrzyżowaniu a byłem tam ok 8.30, pewnie w tym czasie suszyli gdzie indziej w końcu koniec miesiąca i muszą chłopaki normę wyrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Czy ktoś się może na policję próbował dodzwonić żeby to zgłosić? Ja rano próbowałem, ale standardowo nikt nie odebrał...
Policja jest od wyższych celów - oni mają chronić Tuska przed moherowym pospolstwem, natomiast od problemów pospólstwa są gienerały z miejskiej strażnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zirytowany kierowca napisał:
Ile bezmózgowcom powinna zająć diagnoza problemu, który uporczywie wyłącza zasilanie w całym systemie? Wystarczy pomyślec i szukac od początku nie od końca (prawdopodobieństwo uszkodzenia żelowanego kabla na zwarcie jest takie samo jak to, że na środku skrzyżowania wybuchnie niewypał. Panowie monterzy (nie nazywam ich technikami bo bym obraził myślących ) technika posunęła się naprzód , ludzie wymyslili dokumentację techniczną i mierniki-szukajcie dalej może traficie:-))
Baranie bez wiedzy, nie pisz jak nie masz zielonego pojęcia o infrastrukturze budowy sygnalizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koło placu litewskiego na 3 maja też coś ze światłami robili rano, a na skrzyżowaniu to kierowali już o 9.30 bo akurat przejeżdzalem tamtedy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zirytowany kierowca napisał:
Ile bezmózgowcom powinna zająć diagnoza problemu, który uporczywie wyłącza zasilanie w całym systemie? Wystarczy pomyślec i szukac od początku nie od końca (prawdopodobieństwo uszkodzenia żelowanego kabla na zwarcie jest takie samo jak to, że na środku skrzyżowania wybuchnie niewypał. Panowie monterzy (nie nazywam ich technikami bo bym obraził myślących ) technika posunęła się naprzód , ludzie wymyslili dokumentację techniczną i mierniki-szukajcie dalej może traficie:-))
Ot co! Żaden "fachowiec" nie zgadł, żeby zaczynać od sprawdzenia kabla zasilajacego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...