Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bałagan w finansach w szkole przy Czwartaków

Utworzony przez SP 6, 23 maja 2012 r. o 10:38 Powrót do artykułu
Niestety Pani Dyrektor nie radzi sobie z kierowaniem szkołą. Fajna i miła osoba ale zarządzanie to nie jej domena. Widać to w wielu miejscach. Wystarczy wejść do sekretariatu, pobserwować zachowanie woźnych w stosunku do dzieci i do rodziców czy obsady szatni i do razu widać kto tu żądzi. Napewno nie Pani Dyrektor. Nie potrafi też rozwiązywać problemów jakie są w klasach z dziećmi a może bardziej z ich rodzicami. Nie podejmuje zdecydowanych decyzji w celu rozwiązania problemów co powoduje narastanie napięć. Nie dba też właściwie o nauczycieli. Wystarczy że jakaś nadwrażliwa znajomka napłacze do niej że jej dziecko cierpi bo się musi dużo uczyć i podporządkować się pewnym rygorom a nauczyciel ma problemy a nie rodzic że nie potrafi poradzić sobie z dzieckiem. Boi się rodziców szczególnie tych wpływowych mających kontakt z mediami czy władzami. Nietety taka posada wymaga twardej ręki, umiejętności zarządzania i rozwiązywania problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej sytuacje oddaje ten fragment http://www.youtube.com/watch?v=adO1MFr4-7A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli po takich wynikach Pani Dyrektor utrzyma stanowisko to będzie skandal i nieudolność rządzenia Żuka!!!!!. Widać ja na dłoni że osoba na dyrektorskim stanowisku nie zna prawa i go nie szanuje a w Szkole panuje prywata,jedynym sposobem jest usunięcie dyscyplinarne dyraktorki .Każde inne posunięcie rozzuchwali ją i jej podwładne. Myslę że jej zastepczyni i głowna ksiegowa też nie sa inne. Patologia !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuczek napisał:
Jeśli po takich wynikach Pani Dyrektor utrzyma stanowisko to będzie skandal i nieudolność rządzenia Żuka!!!!!. Widać ja na dłoni że osoba na dyrektorskim stanowisku nie zna prawa i go nie szanuje a w Szkole panuje prywata,jedynym sposobem jest usunięcie dyscyplinarne dyraktorki .Każde inne posunięcie rozzuchwali ją i jej podwładne. Myslę że jej zastepczyni i głowna ksiegowa też nie sa inne. Patologia !!!.
Do "żuczka": A co do tego wszystkiego ma prezydent Żuk? Może to też wina Tuska, Komorowskiego, Szumilas i rektora UMCS, bo szkoła sąsiaduje z miasteczkiem akademickim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiam orzechy przeciwko kasztanom, że Pani Dyrektor nic się nie stanie. Zresztą nic się nie stało po zmianie charakteru szkoły z państwowego na katolicki. Wystarczy wejść do szkoły, żeby stwierdzić że najważniejsi są Święci i Błogosławieni. Boisko za szkołą zostało w pewnym momencie zmienione na "kącik zadumy" z figurą Matki Boskiej. W zasadzie słusznie, bo chyba ważniejszy jest rozwój duchowy od fizycznego. Niech smarkacze myślą, a nie biegają bez sensu za piłką. O kamieniach z cytatami przed szkołą, na które musieli składać się rodzice, nie wspominam. Grono pedagogiczne jest skonfliktowane z dyrekcją. Rada Rodziców jest traktowana jak skarbonka, którą na okrągło motywuje się do zbierania kasy na potrzeby szkoły - w zasadzie to jej jedyne zadanie. Oprócz podstawy programowej szkoła nie oferuje dzieciom niczego. Wymieniać można dalej, ale chyba nie ma sensu. Kto ma dzieci w tej szkole, to wie o co chodzi. A ja mam i wiem o czym piszę. Tylko, jak znam życie, będzie telefon wiadomo skąd i dalej nic się nie zmieni. A poziom nauczania w dalszym ciągu będzie spadał. Ta szkoła umiera a nie powinna... Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SP 6 napisał:
Niestety Pani Dyrektor nie radzi sobie z kierowaniem szkołą. Fajna i miła osoba ale zarządzanie to nie jej domena. Widać to w wielu miejscach. Wystarczy wejść do sekretariatu, pobserwować zachowanie woźnych w stosunku do dzieci i do rodziców czy obsady szatni i do razu widać kto tu żądzi. Napewno nie Pani Dyrektor. Nie potrafi też rozwiązywać problemów jakie są w klasach z dziećmi a może bardziej z ich rodzicami. Nie podejmuje zdecydowanych decyzji w celu rozwiązania problemów co powoduje narastanie napięć. Nie dba też właściwie o nauczycieli. Wystarczy że jakaś nadwrażliwa znajomka napłacze do niej że jej dziecko cierpi bo się musi dużo uczyć i podporządkować się pewnym rygorom a nauczyciel ma problemy a nie rodzic że nie potrafi poradzić sobie z dzieckiem. Boi się rodziców szczególnie tych wpływowych mających kontakt z mediami czy władzami. Nietety taka posada wymaga twardej ręki, umiejętności zarządzania i rozwiązywania problemów.
Dlatego nie posłałem tam dziecka - dzisiaj widzę, że dobrze zrobiłem posyłajac je do oddalonej o kilkaset metrów dalej SP nr 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład z życia." Stopki" zamiast przeprowadzać bezpiecznie dzieci przez przejścia sadziły krzaczki wokół szkoły żeby Orlik glanc miał na przyjazd "ministry" Muchy. Ciekawe co Pani Dyrektor miała by do powiedzenia gdyby doszło do wypadku na przejściu. Jakie są priorytet? Bezpieczeństwo czy medialna sława u boku Pani Siemińskiej i oficjeli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taka "katolicka" szkoła. Pełno świątków zamiast placu zabaw dla dzieciaków... A tu tak pod stołem... :/ Odwołać natychmiast tę dyrektorkę, bo tylko wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła podstawowa nr 6 w Lublinie to bardzo dobra szkoła. Bardzo mnie zdziwiły inne negatywne komentarze. Według mnie owszem szkoła jest na wysokim poziomie, ale bez przesady! Pani Dyrektor to miła i dobrze dogadująca się z dziećmi i młodzieżą osoba. Może nie radzi sobie ze sprawami technicznymi, ale robi to za nią świetnie Pan Wicedyrektor. Nauczyciele w większości są mili i mają poczucie humoru. Moje dziecko się w niej uczy i jest zadowolone. Dzieci naprawdę różne, nie same "kujony". Nie przejmują się przesadnie ocenami i nie odbija się to na nich psychice, ale odnoszą sukcesy. Nie jest prawdą że posyła się tam dzieci tylko osób wysoko postawionych. Co do placu zabaw to jest, i nie tylko. Są tam również dwa dobrze wyposażone boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. Poza tym dwie pracownie komputerowe, monitoring, w większości sal laptop i telewizor plazmowy i inne pomoce naukowe. Jednym słowem świetna szkoła, na poziomie, dobrze wyposażona, przeważnie fajne dzieci Naprawdę polecam!!! PS: Jaka patologia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...