Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bałagan z biletami za złotówkę w centrum Lublina

Utworzony przez kierowca, 27 września 2012 r. o 12:34 Powrót do artykułu
A może jeszcze bardzie pomieszacie żeby więcej mandatów wystawić? Poza tym ta strefa to jest pomyłką. Żeby miała sens to w okolicach strefy powinny być darmowe parkingi. A tak gdzie mam zostawić samochód żeby się przesiąść w autobus za 1 zł? W okół całej strefy też nie ma miejsc do parkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czymś trzeba zarobić!!! Bilet za złotówkę, ale mogę założyć się, że na tych przystankach będzie kilkadziesiąt kontroli więcej niż na innych i wszyscy będą płcili kary bo nik nie będzie wiedział, że to jest już poza strefą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zwrócić uwagę, że ze strefy można jedynie wyjechać za 1 zł. A co z wjazdem do strefy? Zostawiam samochód poza strefą i co? Byłem pewien, że za złotówkę podjadę do centrum, a później za kolejna złotówkę wrócę tam gdzie zostawiłem auto! To jest jakieś chore! Gdzie tu sens gdzie logika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgratulować POrąbanego POmysłu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest chore kto wymyslil te bilety... ale zalosne! hahah. zamiast zmniejszyc ceny biletow okresowych to robia jakis cyrk wielka lubelska metropolia... nieeee megalopolis! wieksza niz warszawa przeciez to i bilet drozszy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blee napisał:
to jest chore kto wymyslil te bilety... ale zalosne! hahah. zamiast zmniejszyc ceny biletow okresowych to robia jakis cyrk wielka lubelska metropolia... nieeee megalopolis! wieksza niz warszawa przeciez to i bilet drozszy.... [/quote] [quote name='blee' timestamp='1348745126' post='678229'] to jest chore kto wymyslil te bilety... ale zalosne! hahah. zamiast zmniejszyc ceny biletow okresowych to robia jakis cyrk wielka lubelska metropolia... nieeee megalopolis! wieksza niz warszawa przeciez to i bilet drozszy....
Nie wiem, czy droższy... Bilet jednorazowy w Warszawie kosztuje 3,60, u nas 2,80. Za bilet 60-minutowy w stolicy trzeba zapłacić 5,20, w Lublinie za 90-minutowy zapłacimy 4,00.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko imbecyle to wymyślali. Kto o zdrowych zmysłach będzie płacić 1 zł, by przejechać 1-2 przystanki ? Po 1. Zapłaci za dojazd samochodem do śródmieścia. Po 2. Zapłaci za postój, tego samochodu. Po 3. Ma jeszcze 1 zł płacić za przejazd w tłocznym, śmierdzącym autobusie jeden, max dwa przystanki, wcześniej czekając na ten autobus 15 minut ? Urzędnicy mnie zadziwiają. Do ch*** ale na podstawie paragonu za kupno biletu parkingowego poruszanie się w strefie powinno być DARMOWE !!!! To ma sens, a nie wymysły szurniętych urzędników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miasto jest jednym wielkim bałaganem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Max napisał:
Tylko imbecyle to wymyślali. Kto o zdrowych zmysłach będzie płacić 1 zł, by przejechać 1-2 przystanki ? Po 1. Zapłaci za dojazd samochodem do śródmieścia. Po 2. Zapłaci za postój, tego samochodu. Po 3. Ma jeszcze 1 zł płacić za przejazd w tłocznym, śmierdzącym autobusie jeden, max dwa przystanki, wcześniej czekając na ten autobus 15 minut ? Urzędnicy mnie zadziwiają. Do ch*** ale na podstawie paragonu za kupno biletu parkingowego poruszanie się w strefie powinno być DARMOWE !!!! To ma sens, a nie wymysły szurniętych urzędników.
niestety ale twój pomysł nie ma najmniejszej racji bytu! wiesz dlaczego! bo wpadłeś na niego sam, bez konsultacji, narad, analiz, długotrwałego badania rynku i kosztownych ekspertyz! zrobiłeś to samemu, a w urzędach podobne rzeczy robi się w 30! ba u nich parzy się herbatę w 3 osoby! dlatego też nie wyskakuj z podobnymi pomysłami bo i tak nie ugrasz! nie masz szans i koniec! urzędnicy mają najlepsze pomysły jak z prostej rzeczy zrobić rzecz nie do przejścia, oni tam się głowią dniami i tygodniami aby maksymalnie móc skomplikować życie mieszkańcom i chwała im za to, bo dzięki temu wiemy że są i nie biorą kasy tylko za siedzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże, czy naprawdę nie dało się ustalić, że KAŻDY PIERWSZY LUB OSTATNI PRZYSTANEK PRZY STREFIE jest graniczny dlta tych cholernych jednozłotówek??? A tak za ch... nie wiadomo, gdzie wsiadać, gdzie wysiadać; okazuje się też, że trzeba gdzie indziej wsiąść i gdzie indziej wysiąść chcąc wrócić w to samo miejsce - to jest dopiero kur-w-iozum!!! Czy w tym mieście naprawdę trzeba wszystko, ale to wszystko skomplikować i spi3rd01ć???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiałbym chyba na głowę upaśc, aby płacic 1 zł za przejazd 500m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za po****ny pomysł !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...