Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bandyci uciekli volkswagenem Polo

Utworzony przez Lustro, 22 kwietnia 2008 r. o 19:19 Powrót do artykułu
Jezeli spracy mieli po wiecej niz 15 lat to cienko widzie ich ujecie, zatrzymanie, osadzenie i osadzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sprawdza kamery przy urzedzie celnym po 2 stronie ulicy bo takie tam sa a duzo moze pomoc !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę godzin wcześniej siedziałem w tym pomieszczeniu aby zapłacić cło za samochód (byłem tam pierwszy raz), siedziałem na krzesełku, czekałem aż pani obsłuży 2 gości (wpłacili każdy ponad 2 tys.) i zastanawiałem się jak to funkcjonuje ! Pomieszczenie jak każde inne biuro, żadnych boksów, zabudowanych pomieszczeń typowych dla agencji które pobierają kasę tylko zwykle biurko, otwarta przestrzeń, za biurkiem pani która na kompie wpisuje przelewy, kasę zgarnia (pomyślałem: pewnie do metalowej kasetki: gówno nie zabezpieczenie! jak łatwo obrobić ten punkt). Takie właśnie myśli miałem siedząc ok. 10 min na krzesełku w pomieszczeniu. Normalnie szok, siedzę teraz, czytam i nie dowierzam, tylko parę godzin różnicy między moją wizytą a zdarzeniem. Teraz ... pozostaje czekać na wezwanie na przesłuchanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...