Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znieczulica. Ludzie przechodzą obojętnie. Ja byłem światkiem takiej sytuacji i wspólnie z poszkodowanym wjebaliśmy ćpunowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu jak zwykle możemy zaobserwować ludzką mentalność, człowieka zabiją a nikt z przechodniów się nie ruszy żeby mu pomóc!!!brawo lublinianie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsi są ci którzy przechodzą obok brawo polska mentalność ehhh a co do takich napadów to chyba w lublinie to normalka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lubelskie ziomkochłopki w krótkich gaciach nawet nie zareagowali ! Chujasy jedne...I potem się dziwimy,że Lublin to elektorat PiS-u !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla przechodniow za reakcje!!! lamusy z nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO MU MORDĘ ZASŁANIACIE ZASTRZELIC ŚMIECIA NA MIEJSCU A TAK JESZCZE JEDEN BANDZIOR PRZYBĘDZIE W WIĘZIENIU GDZIE BĘDZIEMY CHWASTA UTRZYMYWAĆ ZA NASZE PIENIĄDZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dejvid napisał:
brawo dla przechodniow za reakcje!!! lamusy z nich
Dlatego omijam Lublin dalekim bokiem. Tu są tacy ludzie jak Palikoty, bandyci, i Inni degeneraci :/ [oczywiście nie wszyscy, ale dużo] Strach wyjść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daeer napisał:
Najlepsi są ci którzy przechodzą obok brawo polska mentalność ehhh a co do takich napadów to chyba w lublinie to normalka ?
MONDROŁKU NAJLEPSZY ELEKTORAT TUSKA TO SIEDZI PO WIĘZIENIACH , SPRAWDZ GDZIE 90% GŁOSUJE NA PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i zaraz gówniarza wypuszcza bo niska szkodliwosc czyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieciuch, na widok milicji pała mu zmiękła, a tak to twardziel bo starszego pana najebać i okraść chciał... co do przechodni to tacy korwa to powinni być lani w łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co sie dziwić przechodniom wzieli by sprali napsatnika to by ich jeszcze oskarzył o napasc bo mało razy tak było ze napastnik stawał sie pokrzywdzonym , takie powalone prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm... napisał:
A lubelskie ziomkochłopki w krótkich gaciach nawet nie zareagowali ! Chujasy jedne...I potem się dziwimy,że Lublin to elektorat PiS-u !
problem w tym ze platforma rzadzi w tym miescie i przestepcy czuja sie bezkarni. morderca i tak wyjdzie po zlozeniu zeznan na wolnosc i jeszcze swiadkowie lub ten kto by pomagal poszkodowanemu mialby kose pod zebra. niestety taka jest lubelska rzeczywistosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej zryte głowy na tym forum, to mają Ci fanatyczni zwolennicy PISu i PO... ...po nogach sikają z radości jak napiszą jakiś durny tekst na konkurencyjną partię... ...cieszcie się i utrzymujcie "swoich darmozjadów"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elektorat tuska zareagował prawidłowo - przeszedł obok i poszedl dalej dzienniczek myśli ze jest taka super gazeta wszyscy ja czytają - jak dalej będzie się trzeba tyle napocić żeby napisać posta pod rzygowinami domorosłego dziennikarza to oleje całkiem ten żałosny portal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym takiego śmiecia uspił jak kota, to ścierwo pewnie niedługo wyjdzie na wolność i bedzie napadać tam gdzie nie ma monitoringu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
ja bym takiego śmiecia uspił jak kota, to ścierwo pewnie niedługo wyjdzie na wolność i bedzie napadać tam gdzie nie ma monitoringu.
nie szkoda srodka usypijacego??? do schroniska dla psow go dac chociaz psy by mialy troche karmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
ja bym takiego śmiecia uspił jak kota, to ścierwo pewnie niedługo wyjdzie na wolność i bedzie napadać tam gdzie nie ma monitoringu.
Już wyszedł - dozór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dozor, szkoda ze prokuratorka nie trafil ten smiec, to by scierwojad posiedzial troche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tego jeszcze nie napisał - Brawo Policja za sprawną reakcję! Oby tak zawsze reagowali a śmieciom odechciało by się robienia bydła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podniecacie się przed tymi komputerami, że aż kopa wam cieknie po plecach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...