Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Baobab z pl. Litewskiego skreślony z listy pomników przyrody

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2017 r. o 20:05 Powrót do artykułu
w miejsce baobabu niechaj POstawią swójPOmnik osiągnięć-nowy super architektoniczny kibel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś mi powie ile kosztowało utrzymywanie tego szkaradztwa przez ostatnie 10 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
w miejsce baobabu  niechaj POstawią swójPOmnik osiągnięć-nowy super architektoniczny kibel
... i w tym kiblu niechaj ciebie spuszczą tam gdzie twoje miejsce zasrańcu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niech ktoś mi powie ile kosztowało utrzymywanie tego szkaradztwa przez ostatnie 10 lat?
Mniej niż utrzymanie ciebie bezużyteczny szkodniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zuk zastał lublin zielony, pozostawi zaorany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja oddam kał pod niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratuszowe POkraczne pierdzistołki dalej mają 2 tematy: Ochrona ochłapiarza co zgarniał przez lata z PZU lewy finans i baobab. POczekajcie nasi POkraki. Może wiosenna burza POwali nasi baobab. I wtedy Wasze wysiłki pójdą do lasu. Tego starego na Rurach gdzie od 2008 r budują w lesie szosy i wycinają potężne dęby i nie słyszałem, żeby POkraczna klaka oPOnowała na tę gangrenę. A nasi ekolodzy to są w Lublinie czy schowali się w firmie od śmieci używającej w nazwie eko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez przesady z tym "pomnikiem przyrody". To zwykła kaczka pisarczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-PSL to afera stulecia dobrze że już ich nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posadzić tzw pospolicie nazywany "dąb czerwony"/ dla pis, on z czerwonymi nie ma nic wspólnego/ i za 10 lat urośnie na wysokość tej topoli,a ile liści jesienią wielkości liści chrzanowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super że będzie to duży dąb. Przy okazji zapytam ( bo nie ma gdzie o to zapytać) co się dzieje z Zielonym Budżetem Obywatelskim? Wcześniejsze informacje podawały że wszystko będzie wiadome na przełomie lutego i marca. Przełom już minął.Czy ktoś zauważy to moje pytanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest dąb posadzony na 20 Lecie Samorządów w poblizu obecnego CSK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...