Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
widziałem wypadek, odmówmy Różaniec albo Koronkę do Bożego Miłosierdzia, tylko w ten sposób bardzo możemy pomóc temu człowiekowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koronę bożego miłośierdzia, różaniec gówno daje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Memories
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i wyrwane warzywo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeciego dnia zmartwychwstał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy wyprzedzanie na trzeciego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jednego śmiecia mniej. Oby tak dalej. Im więcej ich zginie tym bezpieczniej będzie na drogach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glen napisał:
I jednego śmiecia mniej. Oby tak dalej. Im więcej ich zginie tym bezpieczniej będzie na drogach!
ch*** Z CIEBIE I TYLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glen napisał:
I jednego śmiecia mniej. Oby tak dalej. Im więcej ich zginie tym bezpieczniej będzie na drogach!
P O J E B A N Y ZAWISTNY S U K I N S Y N Z MOCNYM NIEDOROZWOJEM UMYSŁOWYM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i prawidlowo!!! wszyscy sie powinni powybijac o drzewa, albo mur-beton!!! jakby mi w samochod wjechala ta kanalia (bo inaczej nie mozna ich nazwac, sa plaga na naszych drogach) to bym jeszcze go przejechal i poprawil mu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MICHAŁ VFR napisał:
P O J E B A N Y ZAWISTNY S U K I N S Y N Z MOCNYM NIEDOROZWOJEM UMYSŁOWYM !
Ładnie nam się pan na antenie przedstawił... Uwierz, że nie każdemu kierowcy podoba się kiedy jakiś bezmyślny dureń wyjeżdża mu na ścigaczu przed maskę i chce bawić się w chicken race...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty-motor napisał:
no i prawidlowo!!! wszyscy sie powinni powybijac o drzewa, albo mur-beton!!! jakby mi w samochod wjechala ta kanalia (bo inaczej nie można ich nazwać, sa plaga na naszych drogach) to bym jeszcze go przejechal i poprawil mu!!!
Motory jak i samochody... istnieje takie samo prawdopodobieństwo wypadku... niektórzy jeżdżą bez głowy, ale to nie znaczy że motorów nie powinno być. ~anty-motor~ wsiadł byś na motor przejechał kilka kilka metrów i poczuł byś co to jest MOTOR... jaka przyjemność płynie z jazdy nim! I nie mówcie że nie powinno być motorów, bo tak samo dla motorów nie musi być samochodów. P.S. Zobaczcie ile w tygodniu jest wypadków samochodowych a ile motoryzacyjnych! Więcej jest samochodowych ale taka różnica, żę jak już dojdzie do poważniejszego wypadku przy dużej prędkości motorem... jest koniec... taka różnica, moi drodzy! Niech się nie wypowiadają ludzie którzy nie zasiedli nigdy na motorze! Tylko wożą dup*** samochodami... Do motoru trzeba mieć głowę! Kask spocznie na twoim grobie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twardy napisał:
Motory jak i samochody... istnieje takie samo prawdopodobieństwo wypadku... niektórzy jeżdżą bez głowy, ale to nie znaczy że motorów nie powinno być. ~anty-motor~ wsiadł byś na motor przejechał kilka kilka metrów i poczuł byś co to jest MOTOR... jaka przyjemność płynie z jazdy nim! I nie mówcie że nie powinno być motorów, bo tak samo dla motorów nie musi być samochodów. P.S. Zobaczcie ile w tygodniu jest wypadków samochodowych a ile motoryzacyjnych! Więcej jest samochodowych ale taka różnica, żę jak już dojdzie do poważniejszego wypadku przy dużej prędkości motorem... jest koniec... taka różnica, moi drodzy! Niech się nie wypowiadają ludzie którzy nie zasiedli nigdy na motorze! Tylko wożą dup*** samochodami... Do motoru trzeba mieć głowę! Kask spocznie na twoim grobie!
Jak mi wjedzie w samochód to zwykle głowę traci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie nie patrzył w lusterka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi za takich ludzi jak "anty-moto". Nie wiem, zazdrościsz innym ze maja motocykle? Mi tam nie przeszkadza motocyklista, na drodze jest też pełno inteligentów którzy nie lepiej jeżdżą samochodami, wyprzedzanie na "trzeciego" czy na wzniesieniu. Dlaczego o ich się nie czepiasz? Zapewne sam tak jeździsz i udajesz świętego. I lepiej zamilcz jak chcesz głupiego napisać, tu zginął człowiek. Jak Ci nie wstyd tak pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twardy napisał:
P.S. Zobaczcie ile w tygodniu jest wypadków samochodowych a ile motoryzacyjnych! Więcej jest samochodowych ale taka różnica, żę jak już dojdzie do poważniejszego wypadku przy dużej prędkości motorem... jest koniec... taka różnica, moi drodzy! Niech się nie wypowiadają ludzie którzy nie zasiedli nigdy na motorze! Tylko wożą dup*** samochodami... Do motoru trzeba mieć głowę! Kask spocznie na twoim grobie!
tylko policz ile po drogach porusza sie samochodow a ile motocykli tak samo jest z wypadkami w ktorych udzial biora kobiety tez jest ich mniej bo mnie kobiet prowadzi samochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca napisał:
wstyd mi za takich ludzi jak "anty-moto". Nie wiem, zazdrościsz innym ze maja motocykle? Mi tam nie przeszkadza motocyklista, na drodze jest też pełno inteligentów którzy nie lepiej jeżdżą samochodami, wyprzedzanie na "trzeciego" czy na wzniesieniu. Dlaczego o ich się nie czepiasz? Zapewne sam tak jeździsz i udajesz świętego. I lepiej zamilcz jak chcesz głupiego napisać, tu zginął człowiek. Jak Ci nie wstyd tak pisać.
deb***i nie brakuje ciekawe co by powiedzial jakby to byl jego znajomy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się co z Was za ludzie, że tak wyrażacie się o innym człowieku, który Wam nic nie zrobił, a stracił życie? Wypadek, brawura, jaką spotyka się codziennie na drodze i nie ma znaczenia samochód, motocykl. Totalne chamstwo. Nikt nikogo nie przepuści, jeżdżenie na trzeciego, wymuszanie pierwszeństwa i bardzo często nieznajomość przepisów drogowych. Niech każdy zacznie od siebie, a nie od opluwania innego. To tragedia dla rodziny tego człowieka, fatalne przeżycie dla kierowcy opla, a dla innych przestroga. Dla tych mądrzejszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baśka napisał:
Dla tych mądrzejszych.
Głupsi wciąż będą przekraczać dozwolone prędkości i wpychać się ścigaczem między tira a osobówkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baśka napisał:
Zastanawiam się co z Was za ludzie, że tak wyrażacie się o innym człowieku, który Wam nic nie zrobił, a stracił życie? Wypadek, brawura, jaką spotyka się codziennie na drodze i nie ma znaczenia samochód, motocykl. Totalne chamstwo. Nikt nikogo nie przepuści, jeżdżenie na trzeciego, wymuszanie pierwszeństwa i bardzo często nieznajomość przepisów drogowych. Niech każdy zacznie od siebie, a nie od opluwania innego. To tragedia dla rodziny tego człowieka, fatalne przeżycie dla kierowcy opla, a dla innych przestroga. Dla tych mądrzejszych.
Tak się wyrażają, bo ten motocyklista mógł wyjechać każdemu z nas. I może nie mielibyśmy tyle szczęścia, co kierowca tego opla. To wtedy każdy z nas mógłby zostawić osamotnioną rodzinę. Jak byś się czuła, jakby komuś Tobie bliskiemu taki motocyklista wyjechał i spowodował jego śmierć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...