Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bardzo niska frekwencja w wyborach do rad dzielnich w Lublinie

Utworzony przez cdn, 19 października 2009 r. o 08:13 Powrót do artykułu
Jakie wybory??? Czy ktoś słyszał o jakichś wyborach? Do czego??? Chyba organizatorom zależało by nikt oprócz garstki zainteresowanych się o nich nie dowiedział!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwieszczenia o wyborach byly rozwieszone wiec trzeba bylo przeczytac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBWIESZCZENIA??? Gdzie??? W okolicach Paganiniego obwieszczeń było jak na lekarstwo! Po co robić więc spot i umeszczać go np. na YouTubie, skoro podstwowych informacji brak na blokach??? Co za kretynizm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jeśli Lublin jest tak reklamowany w kraju jak te wybory, to nic dziwnego, że nas tak postrzegają, a właściwie nic o nas nie wiedzą bo skąd?Mieszkam na Czubach i nie widziałam na osiedlu żadnych plakatów wyborczych, moi sąsiedzi nic nie wiedzieli o tych wyb., a ja sama głosowałam tylko dzięki temu, że działam trochę społecznie i interesuję się tymi sprawami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudno spodziewać się innej frekwencji - ostatnie wydarzenia zniechęciły wyborców a poza tym z radami dzielnic nikt nie chce rozmawiać bo nie mają rzeczywistej władzy nawet radni miejscy nie kontaktują się z nimi a powinni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej wybrali wsłaściwych. Tak trzymać - cichutko z tymi lodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje dla zwycięsców! Zróbcie porządek na osiedlach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że są jeszcze ludzie którzy chcą działać społecznie na rzecz swojego osiedla... jeśli chodzi o moje osiedle, trudno było niezauważyć że będą wybory, wystarczyło się rozejrzeć, proste!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
reklama bardzo fajna ale powinni ja puscic w tv Rady dzielnic to swietny pomysl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...