Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Barmanka i kucharz z bakteriami na rękach

Utworzony przez lbn, 12 lutego 2009 r. o 17:23 Powrót do artykułu
Przy wejściu powiesili kartkę "AWARIA URZĄDZEŃ ZAMYKAMY". Panienki z obsługi zamiast wziąć się za szmatę stoją i gadają przy barze. Wreszcie ktoś robi porządek z tymi brudasami pseudo restauratorami. BRAWO DLA NOWEGO DYREKTORA SANEPIDU!!! Co skończyły się układy i niektórym nerwy puszczają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PANIE DEREKTORZE NASZEGO KOCHANEGO SANEPIDU WIĘCEJ TAKICH AKCJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POzamykajcie wszystkie knajpy i niech tyllko urzędy będa otwarte. Deptak już jest martwy, same banki, sądy i parę sklepów do 18. Niech młodzi wyjadą a zostaną emeryci. Lublin dziadzieje, kurczy się, zwija a nie rozwija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
POzamykajcie wszystkie knajpy i niech tyllko urzędy będa otwarte. Deptak już jest martwy, same banki, sądy i parę sklepów do 18. Niech młodzi wyjadą a zostaną emeryci. Lublin dziadzieje, kurczy się, zwija a nie rozwija
to co ludzie mają jeść w brudnych lokalach bez przestrzegania podstawowych zasad higieny?czy to tak trudno dbać o czystość lokalu?niech zamykają,jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
POzamykajcie wszystkie knajpy i niech tyllko urzędy będa otwarte. Deptak już jest martwy, same banki, sądy i parę sklepów do 18. Niech młodzi wyjadą a zostaną emeryci. Lublin dziadzieje, kurczy się, zwija a nie rozwija
no to może najpierw pozwalniajmy emerytów, a nie, mają emerytury i pracują a mlodzi nie mają pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadłam tam nie raz...i igdy nie pojde!!! widzialam tego szefa Marakeszu...i zaluje..arogancki i beszczelny gosc!!!! a obsluga to nawet do baru szybkiej obslugi sie nie nadaje!! dostalam kidys zimnego kotleta i na dodatek z wlosem! szok,.. ludzie nie chodzcie tam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze.. niech ich pilnuja, syf brud i smród w barach jest.. moze nie na sali konsumpcyjnej.. nie widzieliscie co jest na zapleczach.. a to tam sie przygotowuje jedzenie.. lepiej zeby mniej skllepów czy barów mniej bylo.. niz ludzie maja chorowac na jakies powazne choroby i meczyc sie. Sanepid bardzo dobrze robi.. jeszcze kary pieniezne powinien nakładac, zeby im sie odechciało.. a woleli by wydac ta kase na srodki czystosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marakesz to wspaniały lokal a jakie wyśmienite jedzonko. Palce lizać! Czyściutko, smacznie i ujmująca obsługa. Sanepid się czepia. Chyba ktoś chce zaistnieć w polityce. Pozdrawiam serdecznie kochaną załogę Marakeszu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macanki i ruchanko w pracy to normalna rzecz,a za mycie rąk nikt kucharzowi nie płaci,a gra wstępna musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bakterie na rekach ? ja jebi3, wysr@ł się i nie umył rąk, a Elżbieta (pewnie wysłannik Marakeszu) jeszcze broni brudasów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ten kucharz i ta barmanko powinni mie już zakaz pracy w gastronomi nie ma co robic to pewnie grzebie sobie w du*** a potem klientom podaje jedzeni itp. a kucharz to już w ogóle co za deb*** rąk nie myc brudas, no i nie można go nazywac KUCHARZEM tylko poprostu ciota. Straszny ból dla lubelskiej gastronomii oby już nigdy nie pracował na żadnej kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta Elzbieta to chyba panna która miała te brudne łapy!? Albo własciciel kazał pisać pochlebstwa oczywiście. Gonić takie knajpy i takich włascicieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w marakeszu jadlam dosyc czesto,ale kiedys pod pizza znalazlam wlosa...krotkiego i czarnego. powaznie. i tylko jedno mi przyszlo do glowy... pizza zostala nie ruszona. nie zjem tam nic wiecej. szkoda tylko bo sympatyczne dziewczyny tam pracuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak tylko czekałam kiedy to w koncu nastąpi bo już naprawdę przeginali w tym Marakeszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za brud i syf trzeba tepic!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...