Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Basen AOS w Lublinie tylko dla bogatych studentów

Utworzony przez mosquito, 7 października 2010 r. o 09:16 Powrót do artykułu
co te babiszcze bełkocze ? Ona tak zawsze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze powinniśmy im dopłacać. A studencik niech sie obudzi, bo niebawem skończą się ulgi i za bileciki będzie musiał płacić 100%, ZUS co miesiąc po 800 zł i witamy na ziemi. Szczęść boże na nowej drodze życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10PLN to żadna kasa, ludzie. Warszawianka - godzina ok 30-35PLN (zależy z czego korzystasz)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady !!! 320 za dwa semestry. A na AR 240 za jeden. Bez przesady z tym marudzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chętnie bym kupiła karnet z tę cenę, ale niestety studia skończyłam 7 lat temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, jedna godzina w tygodniu?! Malutko, bardzo malutko dla lubiących pływać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu mozna sie załapac na gratisowe doładowania
Ostatnio edytowany 7 października 2010 r. o 11:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 PLN za jednorazowy wstep to nie jest duzo. Wystarczy mniej wydawac na dopalacze/trawe/piwo. Pamietam sam bylem studentem ladnych kilka lat temu i placilem (tyle, ze w Warszawie) podobna stawke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może któryś z kandydatów to zmieni: zapraszamy
Ostatnio edytowany 7 października 2010 r. o 11:44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja trzy lata temu zostałem morsem i pływam za friko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajmy. To jest trochę drożej niż na pływalniach przy szkołach, ale nie jakoś drastycznie. Normalnie się płaci ok. 280zł za ulgowy karnet roczny, 320zł to niewielka różnica. Nie wiem też skąd ta stawka 40zł. Sama chodziłam na AOS jeszcze parę lat temu i płaciłam tak jak podaje pani rzecznik - jakieś 150zł/semestr. A skoro jednorazowo 10zł dla Was za dużo, to skorzystajcie z pływalni na UP - za 9zł W czym problem? Jest popyt jest sprzedaż. Jeśli za drogo to nie kupujcie karnetów. Nie będzie popytu na basen na AOSie to go zamkną i tyle. Chociaż osobiście uważam, że do tego nie dojdzie i napewno znajdą się tacy co wybrzydzać nie będą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w ogóle po co im studenci, zawracają tylko głowę i wiecznie coś chcą. Pływać im się teraz zachciało, jakiś żart
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbierają na nagrody dla lizusów => dawniej, mówiono za wyniki dla dobra wspólnego. Lata mijają, a przyzwyczajenia nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolna konkurencja jest idź chłopie tam gdzie taniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
10PLN to żadna kasa, ludzie. Warszawianka - godzina ok 30-35PLN (zależy z czego korzystasz)...
Nie wprowadzaj ludzi w błąd pajacu...10 zł - tyle kosztuje basen dla studenta, ale jak ktoś chce coś extra...albo płaci za przyjaciela;) http://www.wodnypark.com.pl/cennik,pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenci nie mają wyobraźni, że wszystko poszło w górę? A ludzie też za darmo nie będą pracować. Niech się kąpie u siebie w wannie i zobaczy ile wody zużywa , niewiele taniej to wyjdzie. A sprzątać też będzie musiał sam po sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech podnoszą ceny i o 500 %...ale chyba lepiej sprzedać zdecydowanie wiecej wejsciowek za nizsza cene niz kilkanascie za grubszą kasę... Moze ktos pojdzie po rozum do glowy jak sobie policza wplywy za bilety i sie okaze ze sa one nizsze niz sprzed podwyzki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te władze z UMCS wszystko rozwijają nawet ściankę rozwalli gdzie studenci sami ja budowali oni nie mają tam kompetentych ludzi co tam mówić o zarządzaniu. Ścianka miała być nowa i tak jej do tej pory nie ma :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...