Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Basen przy Al. Zygmuntowskich. Znowu opóźnienie

Utworzony przez iya, 7 maja 2013 r. o 07:28 Powrót do artykułu
może tak zmienić nazwę Lublin na Opóżnienie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wtedy już będzie po wyborach. I sprawę odłoży się na kolejne lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I cannot thank you enough for the blog article.Really looking forward to read more. Really Cool. Nike Shox Cheap Nike Shox Mens Nike Shox NZ Mens Nike Shox TL1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
This design is incredible! You definitely know how to keep a reader entertained. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Great job. I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented it. Too cool! Giuseppe Zanotti Shoes Giuseppe Zanotti Shoes Giuseppe Zanotti Booties Giuseppe Zanotti Moccasins    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się lepiej wypowiadać nie będę. Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...