Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czego ten Gąsowski jest przez dwa "s", to jakieś novum - czy może o czymś nie wiem........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czego ten Gąsowski jest przez dwa "s", to jakieś novum - czy może o czymś nie wiem........
cytuje za wkipedią: "Wojciech Gąssowski (ur. 20 czerwca 1943 w Warszawie) - polski piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. Laureat wielu nagród i wyróżnień. Największą sławę przyniósł mu utwór Gdzie się podziały tamte prywatki. Wojciech Gąssowski współpracował z wieloma zespołami, m.in.: Czerwono-Czarni, Chochoły, Tajfuny, Polanie, ABC, Test. Ostatnio nagrał nową płytę zatytułowaną "Co przed nami". Kocha sport: gra w tenisa, ale najmocniej związany jest z piłką nożną, bywa na każdym meczu reprezentacji. Wystąpił w epizodycznych rolach w filmach Dwa żebra Adama Janusza Morgensterna, Molo Wojciecha Solarza i Piłkarski poker Janusza Zaorskiego. Nagrał piosenki do serialu Wojna domowa, jest też wykonawcą tytułowej piosenki serialu M jak miłość."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi głosu Gąssowskiego w "Mjak miłość"................ Niestety za Kozidrak nie przepadam....../już słyszę ten pisk/.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się cieszę,że teraz śpiewa Beata-Kocham ją ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...