Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą bronić Kuleczowów

Utworzony przez Beti, 5 marca 2008 r. o 09:59 Powrót do artykułu
Moja rodzina chętnie wspomoże finansowo rodzinę Kuleszów jestesmy w stanie już teraz zabrać Elę do siebie żeby mogła kontynuować naukę, gdyż chodzi do klasy z naszą córką. Proszę o jakies informacje a chetnie zajmiemy sie załatwieniem tej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku chciałabym podziękować Redakcji DZIENNIKA WSCHODNIEGO za zainteresowanie sprawą w czasie gdy inne lubelskie gazety to zlekceważyły. Zwracamy się z prośbą do Pana Adwokata który zajął sie sprawą rodziny Kuleszow aby obiecał nam że dołoży wszelkich starań aby cała sprawa jak najszybciej i z ogromnie pozytywnym skutkiem sie zakończyła. Będziemy obserwować Pana postępowania i służyć pomocą jeśli zajdzie taka potrzeba. mam nadzieję że wszystko zmierza w dobrym kierunku a jednocześnie mam pytanie JAK USTOSUNKOWUJE SIę DO TEGO FUNDACJA METANOIA????????????????? Która narobiła wokół tego wiele zamieszania, przyczyniła się do tragedii rodziny, przez ostatnie lata zapewniła tym ludziom piekło(katolicka fundacja??). Dlaczego teraz prezesi (*ilu ich tam jest) oeaz pseudo-członkowie nagle zamilkli?? Drodzy cztyelnicy- wiecie co nam odpowiedziała pani w fundacji na pytanie : dlaczego przyczynili się do usunięcia tej rodziny z domu i " przyczynienie" się do deportacji ich do Rosji? - odpowiedziała nam, że im przeszkadzali w organizowaniu pikników!!!??? Ludzie czy to nie jest chore?? Chociaż chore to mało odpowiednie słowo. Wiele razy to mówiłam ale mam nadzieję że trafią kiedyś na kogoś, kto też odbierze im wszystko -łacznie z nadzieją tak jak oni tym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajmy, siedzieli przez 8 lat w domu, który był własnością METANOI i się przyzwyczaili, "że to ich".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kik napisał:
Nie przesadzajmy, siedzieli przez 8 lat w domu, który był własnością METANOI i się przyzwyczaili, "że to ich".
A fundacja to z czyich pieniędzy korzysta? Może z twoich? Kuleszowie przynajmniej wychowuja porządnie swoje dzieci. takim ludziom trzeba dać szanse!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...