Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą utrudnienia na ul. Poniatowskiego

Utworzony przez szluva, 25 maja 2010 r. o 21:18 Powrót do artykułu
"nadawania zielonego światła" - dobre!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to zaczynamy NAJWIĘKSZĄ inwestycję drogową Lublina tej kadencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ciul to poszerzac, jak i tak nie powstanie nowy pas ruchu?476
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy moze mi ktoś z racjonalnie myślących osób (nie mam tu na myśli bajdał o tunelu) wytułmaczyć mi, prostemu ćwokowi co głosował na Wasilewskiego, bo ,,gorszego od Pruszkowskiego nie będzie'' wytułmaczyć dla czego Poniatowskiego nie zostanie poszerzona do poziomu znanego sprzed skrzyżowania z Popiełuszki, czyli 2 pasów w obu kierunkach oraz to samo nie zostanie uczynione na Sowińskiego ?? Nie pytam o bajke o tunelu, bo zna ją każdy kto słyszał już bajki o obwodnicy, lotnisku, dworcu pks obok pkp itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy moze mi ktoś z racjonalnie myślących osób (nie mam tu na myśli bajdał o tunelu) wytułmaczyć mi, prostemu ćwokowi co głosował na Wasilewskiego, bo ,,gorszego od Pruszkowskiego nie będzie'' wytułmaczyć dla czego Poniatowskiego nie zostanie poszerzona do poziomu znanego sprzed skrzyżowania z Popiełuszki, czyli 2 pasów w obu kierunkach oraz to samo nie zostanie uczynione na Sowińskiego ?? Nie pytam o bajke o tunelu, bo zna ją każdy kto słyszał już bajki o obwodnicy, lotnisku, dworcu pks obok pkp itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racjonalna odpowiedź jest taka.Robią bo muszą coś robić z uwagi na zatwierdzony plan przez radnych.Jednak nie robią tak aby coś to konkretnego dało,tylko na odwal się.Robią również z uwagi na brak jakichkolwiek innych pozytywnych inwestycji pana Wasilewskiego przed wyborami.Jana Pawła i Krańcowa to bajka jeszcze Pruszkowskiego,a Kunickiego to raczej notowań im nie podniesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycje Lublina za czasow popaprancow na ten rok, to poszerzenie poniatowskiego, mcdonalds pod olimpem, i tudzież po chodniczku na osiedlu badz kawalku kraweznika, ot i caly lublin na 2010 rok. Latania dziur niestety nie mozna wliczyc w inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszerzanie ulicy bez zwiększania liczby pasów - czyli takie które nie rozładowuje korków, to marnowanie publicznych pieniędzy + utrudnienia dla mieszkańców w trakcie remontu. Będziemy pamiętać przy wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...