Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą zmiany w taryfikatorze mandatów

Utworzony przez czesio, 7 maja 2008 r. o 13:05 Powrót do artykułu
Chyba w teksie jest mała pomyłka "* niezachowanie 50-metrowego odstępu między autami w tunelu - 100 zł (dziś nie ma w taryfikatorze)." - czy na pewno powinno być 50-metrowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawia mnie jedno. dlaczego w tych taryfikatorach nie ma konkretnie określonych kwot? tylko od do? po co to jest? na to wygląda, że kwota na mandacie zależy jedynie od widzimisię policjanta albo od jego humoru... jak dla mnie to jest chore. znajomi mniej, nie znajomi więcej? odpowie mi ktoś na to pytanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie chore są w ogóle te zmiany. Kierowy będą dostawać więcej, piesi mniej. A później znowu piękne artykuły w dzienniku wschodni, "Nastolatek zabił pieszego". Po co te zmiany niech będzie tak jak jest. Ale nie, policja chce mieć więcej kasy. A co do parkowania na kopertach, to kiedyś w TVN TURBO był taki piękny program właśnie na ten temat. Wtedy pamiętam jak prowadzący pokazał swojemu gościowi (policjantowi) kilkadziesiąt zdjęć na którym widać radiowóz stojący na miejscu dla niepełnosprawnych. Pan policjant tłumaczył się, że często nie gdzie zaparkować radiowozu a jest nagła akcja, aczkolwiek częściej jest to lenistwo i bezmyślność policjantów. Ostatnio na stronie tvn24.pl można było zobaczyć filmik internauty na którym widać busa policyjnego który jedzie sobie 130 obwodnicą trójmiasta. Tak w tym samym miejscu gdzie policyjne wideo-rejestratory podczas jednej zmiany potrafią zarobić 15 000 PLN na mandatach. Nie raz widziałem radiowóz który miał dużo ponad dozwoloną prędkość. Niektórzy będą się dziwić po co to napisałem. Po to żeby pokazać jak wielka jest różnica pomiędzy kierowcą a policjantem. Trzeba to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie GośĆ... pieniądze wpływające z mandatów karnych nie idą na konto Policji a na konto właściwego miejscowo Urzędu Wojewódzkiego xP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...