Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie debata Tusk-Kaczyński

Utworzony przez ratatatam, 4 października 2007 r. o 19:13 Powrót do artykułu
Nie widzę gumowego penisa w rekach posła Palikota! Czyjeś niedopatrzenie? Czy to ja źle zinterpretowałem zdjęcie i wszystko jest jak zwykle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LAPTFORMA OBŁUDNIKÓW.1. Schetyna - "nie weźmiemy pieniędzy z budżetu"2. Telefony na >170 tys. zł - Komorowski3. Tusk na kominie, ślub po .20 latach konkubinatuprzed wyborami4. Piskorski5. Waldi Dzikowski i Ostrowska - immunitet6. HGW - tania administracja - premie za nic nasume 12 mln zł7. Odmowa koalicji z PiS8. Jarucka - Miodowicz9. Koalicje lokalne z SLD (vide stolica)10. Klika zamordystów w zarządzie partii11. 800 zł kary za "niebycie" na demonstracji12. Niekonstruktywność krytyki wobecrządzących,anrchizowanie grup i środowisk13. Dostrzeganie tylko bogaczy14. Super leniwy poseł ubiegłej kadencji - Tusk(ilość n. wystapień)15. Postponowanie polskich władz za granicą np.Śpiewak dla Die Welt, donosy Balcerowicza doorganów UE (sprawa okołoCzarnecka)16. Co najmniej 3 krotne żądanie wyborów, PiSzaproponował rozwiązanie parlamentu a POstchórzyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSK Z DIABŁEM ZAWARŁBY PAKT BYLE BY DORWAĆ SIĘ DO WŁADZY. NIENAWIDZI L.KACZYŃSKIEGO BO ZDEKLASOWAŁ GO PODCZAS WYBOrów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inne ujęcie nie widzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA żE NIEWIEDZIAłEM żE TUSK W LUBLINIE DZISIAJ BYł BYM MIAł KOMU NAWRZUCAć NIEZAJMUJę SIę POLITYKą ALE TA CAłA PLATFORMA TO PARTIA deb***I I PRZYGłUPóW NAWET NIEUMIEJą SIę ZACHOWAć CODZIENNIE TYLKO OBRAżAJą INNYCH POLITYKóW LUB INNE PARTIE. OD KIEDY TUSK PRZEGRAł WYBORY OD TAMMTEJ PORY ZACZą KRYTYKOWAC INNYCH CHłOP CHYBA MA JAKIś KOMPLEKS. ZAWSZE GłOSOWAłEM NA PO ALE TO JEST DENERWóJąCE OGLąDANIA I SłUCHANIA TYCH BREDNI CO ON WYGADUJE TEN CHłOP NIE NADAJE SIę żEBY PUCYBUTEM ZOSTAć NA KRAKOWSKIM A CO MóWIć PREMIEREM.NIECH ON DA SOBIE SPOKóJ TO I INNYM LUDZIOM BEDZIE SIę LEPIEJ żYłO.W SWOIM CHAśLE WYBORCZYM ZAPOOMNIELI CHYBA DOPISAć "NAM" POWINO BYć "BY NAM żYłO SIę LEPIEJ" WEśCIE TUSKA I SOBCZAKA ORAZ RESZTE CHOłOTY PO GDZIES NA SYBIR ZEśLIJCIE DO AFGANISTANU TAM MOżE BęDą JAKIEś MąDRE RZECZY MóWIć NO I NIKOGO NIE BęDą OBRAżAć BO NIKT ICH NIE ZROZUMIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwazaj tusk na geja/po polsku prderaste/ z sld. on juz jest za toba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sa tylko POsladki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...