Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"-Jestem zaniepokojony tym, że od 1 września nie będzie u mnie dwóch klas gimnazjum. To jest 60 godzin..." Nie pracuję w oświacie więc moje rozumowanie może być błędne, ale na miejsce tych dwóch klas gimnazjum, których nie będzie pojawią się klasy 7 i 8. Jest to zespół szkół więc podejrzewam, że dyrektorem jest jeden gość i nadzoruje również szkołę podstawową. Na klasy 7 i 8 też trzeba będzie poświęcić kilka godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta dzicz w ogóle to rozumie ! Czy oni mają mózg ! A po co ! guru powiedział - to boski sygnał i !!!! te bezmózgowce klepią jak mantrę, czy niby modły dziczy z sekty pislam na jasnej górze a wracając ustalają kogo trafić kogo zamknąć kogo udupić ! I to są katolicy ! To bydło a właściwie świnie z chlewni ! Obrzydliwce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani kurator mija się z prawdą. Po raz pierwszy kiedy pojechała do Dudy rzekomo w obronie gimnazjum, po raz drugi, że będzie to dobra zmiana, po raz trzeci, że nie zostaną zwolnieni nauczyciele. A to trzecie (kłamstwo) gdy już przejdzie przez mój próg bardziej zrani Cię niż na wojnie wróg. P. Misuk do niedawna reprezentantka interesów pracowniczych......Folwark zwierzęcy to pestka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wyliczenia matematyczne". Pani kurator wyliczyla matematycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Nie mamy doświadczenia życiowego i zakładu, który mógłby nas wesprzeć. Jak to się mówi, gimnazjum zostanie zaorane – powiedział dyrektor." - Widać jaki to kiepski dyrektor….. aż kipi w Lublinie od ofert pracy dla informatyków a ten "mundry" nie wie jakie technikum otworzyć……:)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoje rozumowanie jest błędne. Zespół Szkół w Bychawie to gimnazjum i liceum. W przyszłym roku rzeczywiście to będzie 3 etaty mniej, w kolejnych dwóch również. Po trzech latach pojawią się nowe miejsca pracy w pierwszej klasie 4 letniego liceum. Ergo - ok. 6 etatów mniej. A proszę pamiętać, że to nauczyciele pracują, a nie etaty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zadowolone z siebie buziaczki pysiaczki mówią wszystko bez słów - my się wyżywimy ... Gdzie ja to już słyszałam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-PSL Kopacz w 2014 roku: Pokażmy, że władzy w Polsce nie można przejąć na ulicy, a jedynie przy urnie wyborczej! - HIPOKRYCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm z tego co czytam to wynika że nie istotne są dzieci tylko jak powiedzieć nauczycielom, że w szkole będzie 3 etaty mniej - to jest dramat. Jeszcze jak wytypować nauczycieli do zwolnienia - to już nie dramat tylko tragedia jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chaos i burdel, nikomu niepotrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gdzie ten chaos - piszcie ze zrozumieniem, nie każdy w myślach potrafi czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mówić przed świętami, ale dlaczego kościół nie broni szkół...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma kościół do reformy oświaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowszy (17.12) sondaż PGS po burdach po Sejmem: PiS -56% PO -11% N -9% Kukiz'15 -4% PSL -3% próba: 1002, metoda: CATI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPONSOR W POSTACI SAMORZADOWCÓW PO-PSL WYWIERA PRESJE NA DYREKCJE SZKÓŁ - CEL: STRAJKOWAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co sondaże wnoszą do dyskusji o reformie oświaty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to jakby dyrekcje szkół nie strajkowały to sponsor kasę przestanie dawać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relacja sponsor pracownik dyrektor jest jednostronna. Nie trzeba zgadywać w którą stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na opłatku w szkole gminnej pojawili się samorządowcy z PSL. Czy sądzisz, że z dyrekcją i nauczycielami omawiali korzyści płynące z reformy szkolnictwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie sądzę - nie byłem z nimi na opłatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...