Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie praca w Pol-Skone

Utworzony przez Krzysiek, 17 listopada 2012 r. o 20:18 Powrót do artykułu
Za takie stawki i warunki które proponuje ta firma nikt nie chce tam pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Odradzam tam pracy!!!!!!!!!!! Rządzi trójka "Drąbo" cyzli ojciec , syn i córka.!!!!!!!!!!!!!!!! W polskone panuje nie miła atmosfera, cały czas jest presja!!!!!! Pracownik jest nikim!!!!!!! A jak jestes chory, zwalniają !!!!! Stanowczo odradzam!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam pracowałem 8 lat temu i widzę, że nic się nie zmieniło. Szkoda, bo kilka osób było nawet OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Politechnika Lubelska nie ma nic wspólnego z obróbką drewna. Wiem co mówię bo po 5 latach studiowania na WM na 2 kierunkach nie usłyszałem nic na temat materiału jakim jest drewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WItam. Ja także odradzam tam pracy. Ja pracowałem jakiś okres czasu. Jak to w zakładzie jesteś pionkiem do orania. Podejście pracodawcy, jeżeli nie ty to 10 innych osób czeka na twoje miejsce. Zarobki "niby" akordowe- pracujesz, starasz się, robisz dużo bo masz ambicje, chcesz zarobić więcej a i tak dostajesz 1300zl. A dzięki takim targom pracy- szef- pan Jan S. robi sobie aby reklame i smaruje sobie opinie na rynku jaki on to nie jest dla naszej lubelszczyzny. A gdy wchodzi na zakład i jak coś nie pojego myśli potrafi Cie zrównać z błotem. Polecam także opnie na stronie www.gowork.pl. Odradzam pracy jak i produktów POL-SKONE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
procowałem tam w biurze 2 miesiące, odszedłem bo wyjechałem za granicę;P i praca na akord w tej firmie to mit:P są brane pod uwagę tylko godziny pracy:P i nic więcej;) ciągle zwalniają z dnia na dzien:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Produkty tej firmy również pozostawiają wiele do życzenia,a zgłoszenie reklamacji to same nerwy. Zdecydowanie odradzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta firma to jedna wielka rodzinna porazka.... to juz w sklepie człowiek wiecej zarobi niz tam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy na podstawie tych komentarzy na temat firmy polskone jakiś redaktor napisze artykuł? Że firma ma złe opinie i mało płaci itp. Pytanie moje zapewne pozostanie bez odpowiedzi. Aż żal bierze jak się czyta takie "reklamy". A jak chcecie firmę w której jest zła atmosfera i ludzie to muły do roboty za grosze to zawitajcie do szwaba D. L. - LEDRIN- na bursakach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA, UWAGA! OFERT PRACY W TYM ZAKŁADZIE WIDNIEJĄ OD DAWNA I SAM SIĘ NIE DZIWIE!! WYMAGAJĄ LUDZI Z WYKSZTAŁCENIEM, DOŚWIADCZENIEM, A OFERUJĄ STAWKI JAK DLA UKRAIŃCA ZBIERAJĄCEGO JABŁKA!! OFERTY PRZWIJAJĄ SIĘ CO JAKIŚ CZAS!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy wam żyd nie da dobrze zarobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy okazji artykułu,nie mogę pominąć faktu,iż od bardzo długiego czasu jestem świadkiem jak przy Al.Witosa z komina budynku firmy Pol-Skone dzień w dzień w godzinach nocnych aż do świtu wydobywa się dym cuchnący spalanymi chemikaliami.Może w końcu zająłby się sprawą Wydział środowiska UM w lublinie-skutecznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama jestem studentka i mysle, ze oferta takiej duzej firmy jak po-skone jest szansa na zlapanie jakiegos dosiwadczenia dla osob takich jak ja. Wybieram sie na te targi, a Wy siedzcie w domu i dalej krytykujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja, firma potrzebuje " Firma przygotowała nowe miejsca dla stolarzy budowlanych, malarzy powłok drzewnych oraz szlifierzów materiałów drzewnych.".. do takich stanowisk będzie zatrudniała studentów, to po to się studiuje aby orać fizycznie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studentka napisał:
Sama jestem studentka i mysle, ze oferta takiej duzej firmy jak po-skone jest szansa na zlapanie jakiegos dosiwadczenia dla osob takich jak ja. Wybieram sie na te targi, a Wy siedzcie w domu i dalej krytykujcie
Również skończyłem studia ale na ch... Ci takie doświadczenie jak w Polsce C i tak skonczysz na kasie. Takich ludzi jak ty w samym Lublinie jest kilkadziesiąt autokarów i to z doświdczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to prywaciarze dają dobrze zarobić? Tyle zarobisz żeby ci na drogę do pracy wystarczyło i na chleb ( ubranie, to jak masz rodzine to niech cię ubierają może coś będzie dobre po rodzicach). Dobrze to zarabiają oni. No nie będzie taki jeden z drugim mieszkał w bloku i byle jakim autem jeździł. Od kiedy to w reklamie prawda jest? Prawda to jest w reklamacji. Im jest reklamacji więcej tym gorszy towar jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostrzegam - nie dajcie się zwieść na te oferty pracy !!! Tam liczy się tylko Jan Sz - on decyduje o życiu i bycie pracownika.A tym samym o jego rodzinie - bo zwolnienie z pracy uderza najbardziej w rodzinę. Co prawda Jan ma wiedzę odnośnie produkcji w 1 paluszku!!! Nikt poza nim , nie może się czuć pewnym stanowiska. Nawet syn i córka, - wszyscy z branży budowlanej to wiedzą i żadne bajanie i czarowanie w mediach tego nie zmienią!!! Piszący to redaktor nawet nie wie co pisze i nie ma pojęcia o branży okienno drzwiowej w Lublinie!!! Co tam się dzieje! Do tego dochodzi mobbing,pseudo premie, kliki w biurze i gro "życzliwych informatorów" z srachallem na czele !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że POL-SKONE się rozwija i daje nowe miejsca pracy. To przykład na to, że w Lublinie są jeszcze firmy, które nie zwalniają, ale ZATRUDNIAJĄ nowych pracowników. Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!w fimie pracuje 900 osob,ciagle przewijaja sie rekamy w telewizji czyli chyba firma niezle prosperuje. Jakby rzeczywiście było tak zle to juz dawno polskone by upadlo. Przeciez firma to ludzie! Widać, ze ktoś mocno się stara, zeby popsuc opinie. Pewnie jakiś zdesperowany zwoniony pracownikktory "bezpodstawnie" wylecialz roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam myślenie niektórych ludzi. Komuna się skończyła - nie ma daj bo należy mi się. Wyłączcie komputer, ruszcie 4 litery i twórzcie miejsca pracy. Wtedy zobaczysz czy dasz swojemu pracownikowi 5000 zł czy 2000 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...