Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie trudniej przejść przegląd rejestracyjny samochodu. Koniec pieczątek "po znajomości"?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 września 2017 r. o 06:54 Powrót do artykułu
Jeśli władza tworzy następny aparat ucisku , to wybory ma przegrane.Pracownik już się wypowiada jako ścigacz kierowców i właścicieli aut,zapominając o tym ,że jak się władza zmieni to jego nazwisko już jest na widelcu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka zmiana przepisów to koniec pracy dla części stacji diagnostycznych. Jak będą utrudniać życie to szybko upadną - i co z pracą będzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko fajnie tylko czego *** wzrost z 99 na 126? tylko podnosicie na okrągło ceny, za to pensje jakoś nie rosną? mało mamy wydatków na leki mając kiepskie emerytury, do opłaty czynsze itd...... a tu jeszcze kolejne podwyżki. ***....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora "artykułu". "... szczególnie właścicielom starych aut, którzy pieczątkę w dowodzie rejestracyjnym załatwiali dotąd „po znajomości”. Masz pewność i dowody, że zawsze tak jest?. Uważasz, że stary samochód nie może być technicznie sprawny, a jego właściciel to cwaniak i kombinator?. Dziennik powinien się wstydzić za takich "dziennikarzy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora "artykułu". "... szczególnie właścicielom starych aut, którzy pieczątkę w dowodzie rejestracyjnym załatwiali dotąd „po znajomości”. Masz pewność i dowody, że zawsze tak jest?. Uważasz, że stary samochód nie może być technicznie sprawny, a jego właściciel to cwaniak i kombinator?. Dziennik powinien się wstydzić za takich "dziennikarzy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna "dobra zmiana" czyli "płać więcej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasa kasa kasa... aby ściągnąć jak najwięcej. Złodzieje dobraj zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mówi moja teściowa dziad samochodem nie jeździ . Stać się na samochód to i stać na utrzymanie. Skończy się reanimacja trupów po 500zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy sądzi według siebie!Autor artykułu insunuje, że większość posiadaczy starszych aut to kombinatorzy i cwaniacy.Mozna tak bezkarnie obrażać?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor wyciąga oczywiście błędne wnioski próbując tłumaczyć wzrost opłaty, a wystarczy tylko pomyśleć. Jeżeli dany diagnosta będzie nadmiernie odsyłał samochody bez podbicia przeglądu - to szybko straci klientów. Nie wiem czy takie odsyłanie diagnostom się opłaci. Tak więc zmiana proponowana nic nie zmienia oprócz tego, że będziemy płacić więcej - i taki powinien być sens artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest kolejny powód dla którego już nie będę głosował w jakichkolwiek wyborach na PIS. Co się dorwą do władzy to po uszach dostają kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej chwili mam złamaną rękę, dlatego samochód stoi w garażu i nikt nim nie jeździ. Na przegląd nie pojadę, bo nie mogę, a nie bardzo mam kogo poprosić, żeby zrobił to za mnie. Myślę, że będzie to możliwe dopiero za jakiś miesiąc, czyli 2 m-ce po terminie ważności badania. Gdyby to było w przyszłym roku, zapłaciłabym podwójnie. To raczej w tym przypadku niesprawiedliwa kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i oczywiście każdy diesel powinien przechodzić badanie spalin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brednie :) nic to nie zmieni, skoro ktoś ma znajomego diagnostę to uzyska pieczątkę w dowodzie jedynie opłata manipulacyjna wzrośnie - ot dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to w Lublinie 70 % komisów po zamiatane i dobrze :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@anna Lepiej bez przeglądu nie jeźdź po ulicach bo jak spowodujesz wypadek albo kolizję to twoje OC nie obowiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na te zmiany. Często jedzie taki grat, z rury niebieski, gryzący dym aż siwo na ulicy. Mama nadzieję że wyelimuiuje o samochody które dawno nie powinny jeździć po drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
W tej chwili mam złamaną rękę, dlatego samochód stoi w garażu i nikt nim nie jeździ. Na przegląd nie pojadę, bo nie mogę, a nie bardzo mam kogo poprosić, żeby zrobił to za mnie. Myślę, że będzie to możliwe dopiero za jakiś miesiąc, czyli 2 m-ce po terminie ważności badania. Gdyby to było w przyszłym roku, zapłaciłabym podwójnie. To raczej w tym przypadku niesprawiedliwa kara.
przesiądź się w taksówkę, albo zleć wyjazd na badania taksówkarzowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że cena przeglądu kosztuje 100 zł to jestem w stanie zrozumieć , wyposażenie stacji nie jest tanie. Ale przegląd gazy za 50 zł to bandytyzm. Koszt urządzenia to max kilkaset zł , to badanie powinno kosztować 10zł. Skąd wzięła się cena 50zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli za 100zl to diagnoście się nie chciało nawet pod samochód zajrzeć , ale teraz za dodatkowe 26zł jego motywacja wzrośnie??? Skąd ta podwyżka ceny?? Czyli poprzednia cena zawierała tylko wbicie pieczątki a te 26zł to koszt badania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...