Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ponieważ już po raz drugi Dziennik Wschodni doszedł do wniosku , aby zbanować moje wpisy na forach internetowych, idę do konkurencji , a temu dziennikowi życzę właściwych decyzji - crx.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu narzekania, nie ma przebudowy - źle, jest przebudowa - też źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto powinno wprowadzić zakaz parkowania na ulicach / tak jak tu Gajowej/ które podczas przebudowy skrzyżowania będą przejmować ruch kołowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem mieszkańcem ul Gajowej. Rozumiem, że konieczne jest utworzenie objazdów. Ale uważam, że gajową do tego trzeba przygotować poprzez dokładne oznakowanie skrzyżowań. Już teraz dochodzi do wielu stłuczek ponieważ kierowcy spoza dzielnicy nie zwracają uwagi że wszystkie skrzyżowania są równorzędne. Dlatego należałoby przed skrzyżowaniami postawić stosowne znaki drogowe bo tablica przy wjeździe na gajową z napisem Uwaga skrzyżowania równorzędne to za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mądry pomysł tylko gdzie mieszkańcy mieliby parkować swoje samochody? przy skansenie?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po takim artykule, na pewno będzie oficjalnym objazdem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mądry pomysł tylko gdzie mieszkańcy mieliby parkować swoje samochody? przy skansenie?
  w garażach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze Faktu Dotarli do – dożywotniej! – umowy najmu domu należącego do stadniny. Została sporządzona 2009 r., a co najciekawsze, Białobok podpisał ją sam ze sobą. Na jej mocy prezes zarabiający ok. 20 tys zł miesięcznie wynajął umeblowany dom z poddaszem dokładnie za 170,47 zł miesięcznie. Dodatkowo płaci jedynie rachunki za prąd, wszystkie inne opłaty wliczone są w czynsz. Odwołanie Jerzego Białoboka (63 l.) z fotela prezesa stadniny w Michałowie w województwie świętokrzyskim wywołało głośny sprzeciw koniarzy i falę krytyki ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela (63 l.). Jednak, jak ustalił Fakt, prezes Białobok potrafił skutecznie dbać nie tylko o konie, ale i o własne interesy. Na terenie stadniny wynajmuje 189-metrową willę za 170 zł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie kieliszek to może przynajmniej połatajcie gajową bo juz teraz to jest slalom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zdecydowanie więcej, groźnych stłuczek było na tym idiotycznym skrzyżowaniu solidarności-Sikorskiego, bardzo dobrze że remontują. Gajowa sobie poradzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze Faktu Dotarli do – dożywotniej! – umowy najmu domu należącego do stadniny. Została sporządzona 2009 r., a co najciekawsze, Białobok podpisał ją sam ze sobą. Na jej mocy prezes zarabiający ok. 20 tys zł miesięcznie wynajął umeblowany dom z poddaszem dokładnie za 170,47 zł miesięcznie. Dodatkowo płaci jedynie rachunki za prąd, wszystkie inne opłaty wliczone są w czynsz. Odwołanie Jerzego Białoboka (63 l.) z fotela prezesa stadniny w Michałowie w województwie świętokrzyskim wywołało głośny sprzeciw koniarzy i falę krytyki ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela (63 l.). Jednak, jak ustalił Fakt, prezes Białobok potrafił skutecznie dbać nie tylko o konie, ale i o własne interesy. Na terenie stadniny wynajmuje 189-metrową willę za 170 zł!
  no i co z tego? głosowałam na pis ale po tym co robi niegdy wiecej nie dostana głosow ani moich ani moich znajomych... skoro stadnina przynosi wielomilionowe dochody to 20 tys plus ta willa to zaden benefit dla Prezesa. Ci których wpakował pis są lepsi. jeden konia od muła by nie odróznił, śmiech !! co do Gajowej- niestety nic nie wskóracie,ja kilka lat starałam sie o ucywilizowanie jednej z osiedlowych uliczek, przez którą po otwarciu(wczesniej stały słupki blokujace) kierowcy jeżdzą jak debile, parkuja zastawiajac wjazdy, blokujac poruszanie sie pojazdów w obu kierunkach i przy skrzyzowaniach, droga sie sypie- ignorancja urzedu miasta jest porazajaca.jednym slowem- przyzwyczajajcie sie bo szkoda nerwów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarze faktu docierali już do wielu dziwnych faktów, więc i ten fakt mnie nie dziwi. Czekam na kolejny donosik. Aha i nie zapomnij o konkurencyjnych mediach :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały Czechów zablokują tą budową! I tak jest już bardzo ciężko się stąd wydostać... nie chcę myśleć nawet jak będzie po wprowadzeniu "utrudnień"... w jakim celu zablokowuje się trasę na Warszawę i wielkie osiedle mieszkaniowe????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobili typowy shitstorm, a potem weśniaki będą się wozić nową trasą, bo przecież im się należy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobili typowy shitstorm, a potem weśniaki będą się wozić nową trasą, bo przecież im się należy...
  Znaczy mieszkańców okolic tej trasy nazywasz wieśniakami? Dla mnie to raczej Lublinianie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O pieszych zapomniano. Ja chodzę do pracy wzdłuż północnej juz jest ciężko a potem stanie się to nie realne. A Czechów odcięty od świata będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gajowa jest szersza niż Sławinkowska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławinkiwska pomiędzy Willową a Warszawską jest tak wąska, kręta i niebezpieczna, że powinna być na stałe jednokierunkową. Dwa samochody osobowe z trudem się tu wymijają. Czas już podjąć taką decyzję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam przemęczycie się te 9 miesięcy, ale Pan zrealizuje obietnicę. Nieważne, że kilka firm padnie, naokoło błoto i kurz - zaraz będziecie mieć Europę z prawdziwego zdarzenia. Z 2 kilometrowymi ekranami i zadłużeniem, którego prawdopodobnie nie spłaci kilka pokoleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...