Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie zakaz trzymania psów na łańcuchach i wykorzystywania zwierząt w cyrkach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2017 r. o 08:30 Powrót do artykułu
"Zakaz mocowania na budynkach kolców i drutów odstraszających ptaki" Niech się przejdą pod Urząd Wojewódzki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ci idioci posłowie co wymyślili ten gniot prawny byli kiedykolwiek na wsi. Czy oni wyobrażają sobie że wszystkie babcie na wsi będą robiły psom kojce. Totalny debilizm. pies jest od ochrony gospodarstwa a nie do zabawy. A ta kretynka z fundacji to niech się lepiej nie wypowiada jak nie ma pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli odbieranie praw Polakom a dawanie żydom. ubój rytualny czyli mordowanie zwierząt bez znieczulenia i fundacji się to podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ich pogięło, nie zdają sobie sprawy ile się nagle pojawi bezdomnych psów porzuconych przez właścicieli, ale psinom pomogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój kot ma do dyspozycji całe mieszkanie, nawet ulubiony fotel mu czasami ustępuję, ale gołąb nie ma prawa mi siadać na balkonie i zanieczyszczać co się tylko da. Gołębiom mówię stanowcze nie i będę ich straszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za porąbani ludzie ! Czyli, jak zabiję komara, który mnie ukąsi, to popełnię przestępstwo i pójdę do więzienia na 5 lat. Budynki użyteczności publicznej będą obsrane przez gołębie. Wzrośnie ilość osób pogryzionych przez psy, które będą latać samopas. Masę ludzi straci źródło utrzymania. Kolejnym krokiem pewnie będzie zakaz całkowitego zabijania zwierząt na mięso ( w tym ryb). A co jeśli mój kot zabije mysz lub wróbla ? Też pójdzie siedzieć, czy ja za niego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza w miarę mądra ustawa PiS, chociaż zakaz zabezpieczania gzymsów i balkonów przed ptakami to przesada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym jest posiadanie owczarka czy haski w mieszkaniu w bloku czyt nie jest znęcaniem się ze szczególnym okrucieństwem ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak siedziałem to w celi było nas 4 na 12 metrach kwadratowych, a psy mają mieć 15 m/2?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO PISUARSKI KRETYN MÓGŁ NAPISAĆ TAKĄ USTAWĘ. GOŁĘBIE PRZENOSZĄ WIĘCEJ CHORÓB NIŻ SZCZURY. NIE POZWOLĘ BY PTAKI OBSRY---WAŁY MÓJ PARAPET. SZKODA, ŻE AUTORKA TYCH WYPOCIN WYBRAŁA SOBIE NIEKOMPETENTNYCH ROZMÓWCÓW. CI ANIMALSI CZY INNE GŁUPY FUNDACYJNE WYPOWIADAJĄ SIĘ W TEMATACH, O KTÓRYCH NIE MAJĄ POJĘCIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie mądra ustawa dotycząca ochrony zwierząt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przy jak dużym mrozie to znęcanie ? kiedyś przy ponad 30 stopniowych mrozach kundle nocowały na dworze i nie było problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
TYLKO PISUARSKI KRETYN MÓGŁ NAPISAĆ TAKĄ USTAWĘ. GOŁĘBIE PRZENOSZĄ WIĘCEJ CHORÓB NIŻ SZCZURY. NIE POZWOLĘ BY PTAKI OBSRY---WAŁY MÓJ PARAPET. SZKODA, ŻE AUTORKA TYCH WYPOCIN WYBRAŁA SOBIE NIEKOMPETENTNYCH ROZMÓWCÓW. CI ANIMALSI CZY INNE GŁUPY FUNDACYJNE  WYPOWIADAJĄ SIĘ W TEMATACH, O KTÓRYCH NIE MAJĄ POJĘCIA.
Nie żebym był miłośnikiem gołębi ale jak już o gównach mowa to psie gówno lepsze niż gołębia? Prawdziwa bomba witamin i minerałów, palce lizać, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
jak siedziałem to w celi było nas 4 na 12 metrach kwadratowych, a psy mają mieć 15 m/2?
  Za niewinność to się raczej w celi nie siedzi, ale ponarzekać można jak to strasznie traktują. Za nasze podatki miałeś dach nad głową i wyżywienie więc nie rozpaczaj z powodu zbyt niskiego metrażu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PISie całkowicie zbaranieli!!! W ogóle nie znają realiów polskiej prowincji! Nie mówię, że na wsi mieszkają źli ludzie, ale wielu z nich ma podejście do zwierząt bardzo specyficzne. Człowieka się szanuje, a zwierzę już niekoniecznie. Nie mówię, że tak jest zawsze, ale w wielu wypadkach tak. Na lubelskiej wsi jest tak, że 30% gospodarzy trzyma psy na łańcuchu, 30% biega luzem po wsi (bo nawet ogrodzić posesję lub zamknąć bramę jest ciężko) obszczekując i szarpiąc za nogawkę w spodniach przy okazji każdego nie miejscowego, a 30% odpowiednio zabezpiecza posesję i traktuje psy z należytym szacunkiem (pies biega po należycie ogrodzonym podwórku, jest trzymany w mieszkaniu lub ma należycie duży kojec). No cóż stracą pewnie trochę wyborów na wsi, ale cóż wymagać od takiego Jarosława, który całe swoje życie spędził na Żoliborzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni jeszcze zdelegalizować te ch.rne koła łowieckie. Prawo do prewencyjnego odstrzału zwierząt powinni mieć jedynie zawodowi leśnicy, weterynarze i w sytuacjach ekstremalnych (jakaś zakaźna epidemia, nadmierne rozprzestrzenie się danej populacji) wojsko. Całym sercem za ustawą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, że PO...by są tylko w PO, ale jak widać i w PISIe ich nie brakuje. Pytanie zasadnicze co się stanie z zwierzętami, które już obecnie są w cyrkach, po drugie co ze zwierzętami w ogrodach zoologicznych. Idąc tym tropem może też należałoby je zamknąć. Lublin i tak na tym nie straci bo w naszym mieście ZOO nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław słucha złych doradców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta w cyrkach były zawsze, PIS nie potrzebnie przyjmuje lewacką narrację z Zachodu Europy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mam zrobić z gołębami, które ciągle srają mi na balkon. Wiatraczki nie odstraszają, sztuczna wrona nie odstrasza, a sąsiadka jeszcze mordę drze, że codziennie balkonu nie sprzątam bo nie jestem emerytem tak jak ona i pracuję po 10-12 godzin  na dobę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...