Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Halo halo! Zawodowi malkontenci, obiboki i eksperci fotelowi nie spać tylko hejtować !  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i gdzie te komenatrze po co nam ten stadnion hmmm. Cisza bo łyso wam. Oby tak dalej ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale ! Gratulacje ! Dzięki temu całe województwo lubelskie, a przede wszystkim Lublin mogą się świetnie wypromować w Polsce i w Europie. Zawsze niedoceniana Lubelszczyzna będzie mogła pokazać, że zasługuje na szacunek i uznanie, tym bardziej, że w ostatnich kilku latach naprawdę prężnie się rozwija, a do 2017 r. zostaną otwarte kolejne inwestycje. Liczę na to, że wygra wariant regionalny B, który pozwoli na jeszcze lepszą promocję regionu (Lublin, Łęczna, Świdnik, Puławy). Brawo Lublin ! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak powiatowe dozynki w Żółkiewce bedą miały większą frekfencje! (do tych wszystkich co sie podniecaja ME U-21).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i już był w Świdniku przygotowywał miejsce na bazę.Stadion już jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPEEEEEER !!!   Brawo Zibi ! Brawo Prezydent Żuk !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarobią swoi ("by żyło się lepiej - swoim!"), a głupim zostanie pusta radość. Polska nic na tym nie zarobi, dołoży tak samo, jak do Euro. Nikt tu nie przyjedzie, poza drużynami, bo nikt się tym nie interesuje, poza tymi, którzy mają na tym zarobić. Kto w ogóle słyszał o czymś takim jak UEFA U-21 zanim Boniek nie rzucił hasła? Wpisywać wioski ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale ! Gratulacje ! Dzięki temu całe województwo lubelskie, a przede wszystkim Lublin mogą się świetnie wypromować w Polsce i w Europie. Zawsze niedoceniana Lubelszczyzna będzie mogła pokazać, że zasługuje na szacunek i uznanie, tym bardziej, że w ostatnich kilku latach naprawdę prężnie się rozwija, a do 2017 r. zostaną otwarte kolejne inwestycje. Liczę na to, że wygra wariant regionalny B, który pozwoli na jeszcze lepszą promocję regionu (Lublin, Łęczna, Świdnik, Puławy). Brawo Lublin ! :-)
A jak w poprzednich latach były ME U-21 w inych państwach to potrafisz wymienić jakieś miasto w którym się mecze odbywały. Nie przesadzajmy z tym promowaniem Lublina...ktośtam usłyszy ale bez przesady to nie Igrzyska Olimpijskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak i są hejterzy wam dogodzić to naprawdę nie wiem co trzeba zrobić. A co do ME U-21 to ten turniej jest dla tych piłkarzy ostatnim krokiem do seniorskiej piłki i myślę, że znajdzie się wielu ludzi, którzy z miła chęcią obejrzą piłkę na dobry poziomie a co do Państw w których odbywały się mistrzostwa to:Czechy, Izrael, Dania, Szwecja, Holandia, Portugalia i wiele innych miasta jak bardzo chcesz hejterze to też Ci mogę podać ale oczywiście i tak Ci to nie będzie pasować bo jedyne co umiesz zrobić to powiedzieć że kolejny pomysł jest do du...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak w poprzednich latach były ME U-21 w inych państwach to potrafisz wymienić jakieś miasto w którym się mecze odbywały. Nie przesadzajmy z tym promowaniem Lublina...ktośtam usłyszy ale bez przesady to nie Igrzyska Olimpijskie.
Już byli tacy w Krakowie, którzy upatrywali sukcesu w organizacji Igrzysk Zimowych - zostały z tego długi na niemal 10 milionów złotych.   Już byli tacy, którzy uważali, że po organizacji Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej stanie się w Polsce gospodarczo-ekonomiczny cud - cud się co prawda stał, bo prezes związku trafił do... aresztu za łapówki związane z ochroną obiektów...   Tu jedyne, co uzyska ten, który już się chwali, to usprawiedliwienie na najbliższe dwa lata gigantycznych strat obiektu, który zaczął budować w oparciu o korupcjogenne mechanizmy(raport NIK)   Żeby "pozytywista" chociaż znał miesięczne koszty utrzymania tego obiektu, który miałby niby coś zmienić gospodarczo i ekonomicznie w naszym mieście poza oczywiście wzrostem strat zarządzającej nim spółki?   Bardzo możliwe, że on doskonale zna koszty utrzymania stadionu i już  znalazł kolejne alibi do trwonienia  pieniędzy podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER NEWS!!! BĘDĘ PIERWSZY KTÓRY KUPI BILETY!!! TAKICH IMPREZ BRAKOWAŁO W LUBLINIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniale ! Gratulacje ! Dzięki temu całe województwo lubelskie, a przede wszystkim Lublin mogą się świetnie wypromować w Polsce i w Europie. Zawsze niedoceniana Lubelszczyzna będzie mogła pokazać, że zasługuje na szacunek i uznanie
  Bu ha ha. Nawet organizacja Mistrzostw Świata w piłce nożnej i Mistrzostw Europy w piłce nożnej nie przynosi realnych profitów i zysków dla miast i samorządów. To są tylko kolosalne kredyty oraz wydane setki milionów ( i miliardy) waluty i tyle. ....................... Jak Lubelszczyzna na tym skorzysta to ja nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkretna wiadomość! Obawiam się tylko delikatnie o hotele, których nie jest znowu tak dużo (zwłaszcza tych mniej gwiazdkowych). Ale i tak jest dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo dla Bońka i brawo dla Żuka   jeszcze parę lat temu ciężko było sobie wyobrazić, że Lublin może być organizatorem imprezy dużo bardziej prestiżowej niż dożynki ale Żuk tchnął nowego ducha w miasto i dzięki tym wszystkim inwestycjom mogą się odbywać u nas największe imprezy sportowe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak i są hejterzy wam dogodzić to naprawdę nie wiem co trzeba zrobić. A co do ME U-21 to ten turniej jest dla tych piłkarzy ostatnim krokiem do seniorskiej piłki i myślę, że znajdzie się wielu ludzi, którzy z miła chęcią obejrzą piłkę na dobry poziomie a co do Państw w których odbywały się mistrzostwa to:Czechy, Izrael, Dania, Szwecja, Holandia, Portugalia i wiele innych miasta jak bardzo chcesz hejterze to też Ci mogę podać ale oczywiście i tak Ci to nie będzie pasować bo jedyne co umiesz zrobić to powiedzieć że kolejny pomysł jest do du...
Ale ja nie napisałem wcale że nie popiemram tej ideii czy że ten pomysł jest do d.... Przeczytaj mój post ze zrozumieniem. I propnowałbym wiąć kilka głębszych oodechów zanim coś jeszcze napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkretna wiadomość! Obawiam się tylko delikatnie o hotele, których nie jest znowu tak dużo (zwłaszcza tych mniej gwiazdkowych). Ale i tak jest dobrze.
To w akademikach się zakwateruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto powiedzial , ze mecze beda rozgrywane w Lublinie.Przeciez nie zostal jeszcze wybrany wariant rozgrywania turnieju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto powiedzial , ze mecze beda rozgrywane w Lublinie.Przeciez nie zostal jeszcze wybrany wariant rozgrywania turnieju
No tak, są dwa warianty i w każdym z nich jest Warszawa, Lublin i Kielce. Więc to tylko kwestia czasu, jak oficjalnie zostanie ogłoszone, że Lublin będzie organizatorem EURO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy stadion Lublin jest zrobiony na najwyższym poziomie a może i w przyszłości to i będzie euro tak samo jak praca dla nauczycieli znający portugalski w Preply http://preply.com/pl/lublin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-portugalskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...