Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pseudopatrioci woleli pójść na wódkę w piątek. I słusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za lewacka gazeta. Czytam już któryś artykuł o tym i każdy jest napisany w skrajnie stronniczy sposób. Dla mnie nie jesteście dziennikarzami. Dno i dwa metry mułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam ze jest to wielki skandal.Prezydent Lublina powinien ponieśc konsekwencje że pozwolił w Lublinie pokazac ten spektakl.Ale w naszym mieście to jest normalne poniewaz rządzi PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Żuk ma twarz Janusza Palikota i Szymona P. pseus. Szympans, a swymi pogladami nie wiele się rózni od swego imiennika Bęgowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
\ata 26 czerwca 2014 r. Pan Krzysztof Żuk Prezydent Miasta Lublin   krzysztof.zuk@lublin.eu urzad_miasta@lublin.eubip@lublin.eu   Wniosek o udostępnienie informacji publicznej:   Działając na podstawie art. 10 ust 1 ustawy  z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. 2001 nr 112 poz. 1198 z późń. zm.)
  1. W związku z planowaną w podległej panu „instytucji kultury” jakim jest Centrum Kultury w Lublinie wystawienia bluźnierczego spektaklu „Gologota Picnic”, którego przekaz idzie w kolizję prawną z art. 257 kodeksu karnego Ja  podatnik, domagam się informacji ile z moich pieniędzy za pośrednictwem budżetu miasta Lublin zostało przeznaczonych na wystawienie przez CK w Lublinie tego skandalicznego spektaklu. Czy dyrekcja CK konsultowała z władzami miasta Lublin chęć wystawienia w swoich progach tego przedstawienia.
 
  1.  Z racji ze to nie pierwszy w Lublinie takie bluźnierczy event wspieranych przez  władze Lublina tzw. animatorów kultury alternatywnej proszę też o podanie informacji nt. wszelkich form wsparcia ze strony Miasta Lublin (samorząd miasto na prawach powiatu) dla następujących podmiotów:
  1. Przestrzeń Inicjatyw Twórczych „Tektura”
  2. Galeria Labirynt
  3. Warsztaty Kultury w Lublinie
  4. Centrum Kultury w Lublinie
  5. Stowarzyszenie Homo Faber
  6. Pracowni Sztuk Zaangażowanych Społecznie REWIRY
  7. Teatru "Provisorium"
  8. Bramy Grodzkiej Teatru NN
  9. Kawiarni-Ksiegarnia "Spóldzielnia"
  10. Kolektyw "Zatarg"
  11. European Alternatives Lublin
  12. Kawiarnia Kawka
  13. Autonomiczne Centrum Społeczne Cicha4
  14. Klub Krytyki Politycznej w Lublinie
  15. Stowarzyszenie "Studnia Pamięci"
za lata kalendarzowe 2010 - 2014 – tj. kadencji Pana Krzysztofa Żuka na funkcji Prezydenta miasta Lublin Interesują mnie przede wszystkim
  1. wysokość środków finansowych oraz ich tytuł i forma jakie z Budżetu Miasta Lublin, budżetów jednostek organizacyjnych Miasta Lublin a także spółek prawa handlowego, w których udziałowcem całościowym i większościowym jest Miasto Lublin zostały przekazane na działalność ww. podmiotów i cel na który zostały one przeznaczone;
 
  1. korzystanie przez ww. podmioty z mienia [nieruchomości (forma prawna korzystania) i mienie ruchome] Miasta Lublin, jednostek organizacyjnych Miasta Lublin (przede wszystkim jednostki oświaty, instytucje kultury) a także spółek prawa handlowego, w których udziałowcem całościowym i większościowym jest Miasto Lublin.
Proszę o przedstawienie kwot jakie samorząd Miasto Lublin bądź jednostki organizacyjne i spółki p.h. czerpią z tego tytułu wynajmowania/dzierżawy/urzeczenia lokali, działek, nieruchomości ww. podmiotom/ instytucjom kultury/ stowarzyszeniom
  1. pomoc w promocji przez środki masowego przekazu (w tym strony internetowe administrowane przez Urząd Miasta Lublin) wydarzeń organizowanych przez ww. podmioty.
  2. Form współpracy podległych Prezydentowi Miasta Lublin szkół i innych placówek systemu oświaty z ww. podmiotami.
Proszę o przedstawienie wykazu szkół z informacja z którymi z ww. podmiotami współpracują i w jakim zakresie.   Informację proszę przesłać mi w terminie ustawowym na wskazana  skrzynkę e-mailową  ………………………………… Z poważaniem …………………………………  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudopatrioci maja w d... lewakow, klub był prywatny wiec nie było podstaw do protestów:DDDD   Pozdrawiam i jak wrażenia po seansie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przygłupy, każdy jest wolny i jesli chce to idzie i oglada , a jesli mu nie odpowiada to kur** po prostu nie oglada tego. Jakim prawem bedzie mnie ktoś ograniczał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisało samo lewactwo. Kiedyś były książeczki "poznaj Żyda" - teraz sami się ujawniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i rozeszło się po kosciach. Do następnego razu. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki naród tacy "narodowcy". "Falanga" wiedziałaby co robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie można, jak się chce. Ci co chcieli to oglądali, a przeciwnicy nie musieli protestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tępa liberalno-lewacka dzicz może płacić za bilet na coś takiego.Lewacki ciotki mówią o szacunku dla innych i nie naruszania przypadkiem uczuć zwłaszcza mniejszośći kochających inaczej,osób transseksualnych,feministek,mniejszości rasowych.Ale jewnie godzą się i wspierają inicjatywę obrażającą uczucia religijne.Robią to dla tego że nie leży to w ich interesie i nie utożsamiają się z katolikami.Więc lewaki lubią dewiantów,degeneratów,wielorasowe szambo bo się z tym identyfikują i lubią te klimaty.Są tolerancyjnymi lewakami dopóki się z nimi zgadzasz ale jeśli masz odmienne zdanie to są gotowi zjeść cię z butami.Chcieliby wolności w każdej postaci ale tylko dla takich jak oni.Cała reszta według nich nie powinna mieć prawa głosu(np.narodowcy,katolicy).I gdzie tu wolność? K..wa jak można być lewakiem? Nie ogarniam.Być lewakiem to chyba tak jakby zrobić sobie z głowy sedes do którego każdy może nas..ć.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuria Jego Mać!   Nawet Czarni zapomnieli, że CENTRUM KULtury jest POŚWIĘCONE... ... Sztuce!   W nagrodę ZAKAZAĆ PROCESJI na ulicach, DROGI KRZYZOWEJ na ulicach, KONCERTÓW w BOŻE CIAŁO na ulicach,..., a w KOŚCIOŁACH nie protestować!   To jest SZTUKA rżnąc Głupa! niczym Abp WESOŁOWSKI Dzieci - jak pedo prasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie można, jak się chce. Ci co chcieli to oglądali, a przeciwnicy nie musieli protestować.
Ale mają prawo protestować i nikt im tego nie zabroni.Ciekawe jakbyś zareagował na sztukę dotyczącą np.twojego imienia i  nazwiska.Autor w swej sztuce mówi że twoje nazwisko jest synonimem ruchacza kóz a twoje imię w jego interpretacji kojarzy mu się z degustatorem np.końskiego moczu.Zapewne nie miałbyś nic przeciwko temu? Przecierz to sztuka jest.Mamy wolność słowa itd.I zapewne chciałbyś a żeby obejrzało ją jak najwięcej osób...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje współczucie budzą twórcy, którzy nie potrafią przyciągnąć do swoich dzieł inaczej, jak za pomocą skandali. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przygłupy, każdy jest wolny i jesli chce to idzie i oglada , a jesli mu nie odpowiada to kur** po prostu nie oglada tego. Jakim prawem bedzie mnie ktoś ograniczał !
O ja ci najebie bo mam na to ochotą i kto mnie będzię ograniczał.Ty leszczu? Goń sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop cenzurze, precz z faszystami i ruskimi agentami! Polska wolny kraj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten z filmiku co mpowiedział ''mam to w dupie'' to widać że lubi mieć w dupie co nie co ;) zwłaszcza jeśli jest długie i twarde ;) Ma to wręcz wypisane na twarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tępa liberalno-lewacka dzicz może płacić za bilet na coś takiego.Lewacki ciotki mówią o szacunku dla innych i nie naruszania przypadkiem uczuć zwłaszcza mniejszośći kochających inaczej,osób transseksualnych,feministek,mniejszości rasowych.Ale jewnie godzą się i wspierają inicjatywę obrażającą uczucia religijne.Robią to dla tego że nie leży to w ich interesie i nie utożsamiają się z katolikami.Więc lewaki lubią dewiantów,degeneratów,wielorasowe szambo bo się z tym identyfikują i lubią te klimaty.Są tolerancyjnymi lewakami dopóki się z nimi zgadzasz ale jeśli masz odmienne zdanie to są gotowi zjeść cię z butami.Chcieliby wolności w każdej postaci ale tylko dla takich jak oni.Cała reszta według nich nie powinna mieć prawa głosu(np.narodowcy,katolicy).I gdzie tu wolność? K..wa jak można być lewakiem? Nie ogarniam.Być lewakiem to chyba tak jakby zrobić sobie z głowy sedes do którego każdy może nas..ć.
Ty się nie doszukuj "kochających inaczej" wśród lewaków. JA SIĘ PYTAM! Jak miała na imię żona Romana Dmowskiego? Jakie imiona nadał Roman Dmowski swoim dzieciom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisało samo lewactwo. Kiedyś były książeczki "poznaj Żyda" - teraz sami się ujawniają.
Pochodź po wodzie, jak "tfuj" idol, szmalcowniku. Zalew niedaleko. Masz doświadczenie w paleniu żydów w stodołach, albo wymiany na cukier?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...