Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda wielka, że fundusz nie dał pieniędzy dla kliniki. Sam korzystałem w tym roku z usług centrum stomatologicznego i jestem bardzo zadowolony. No cóż naiwny naród wybrał Tuska to teraz będzie szczerbaty i chory. POlacy obudźcie się z letargu politycznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NSZZ SOLIDARNOŚCIOWE RZĄDY,ale na Białoruś40 mln pln i na kler 10 mld pln to wydają lekką rączką. O cośmy walczyli?20 lat "demokracji" i nie ma kasy na nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Uniwersytet Medyczny nie dostaje kasy za naukę studenta stomatologii.....to jeszcze za leczenie chce to samo dostać od NFZ ? Może już dość tych dziwnych kontraktów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe gdzie teraz leczą zęby za darmo ?? chyba ze te z czarną plombą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten NFZ to chyba chory. Może być dobrze, albo tanio, a NFZ chciałby tanio. Trzeba być głupcem, żeby wierzyć, że prywatni stomatolodzy będą uczciwie leczyć i stosować dobre materiały. Na zdrowiu nie da się oszczędzić głupcy z NFZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, ale ręka w górę komu się udało od ręki i bez problemu dostać do Kliniki choćby z bolącym zębem? Ani tam się dopchać, ani znaleźć lekarza chętnego do udzielenia pomocy. Są w lepszej sytuacji od innych, bo utrzymują się z pieniędzy uczelni, a pomimo tego nie potrafili generować tańszej oferty. Co więcej, pamiętam jak przed 3 laty Centrum wykosiło 2/3 gabinetów mających dotychczas kontrakty z NFZ. Opowiadanie zaś, że Centrum zostanie zamknięte i że jest jedynym miejscem zajmującym się "pacjentami trudnymi" jest nadużyciem, działa wszak o wiele bardziej dostępna Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart napisał:
Sorry, ale ręka w górę komu się udało od ręki i bez problemu dostać do Kliniki choćby z bolącym zębem? Ani tam się dopchać, ani znaleźć lekarza chętnego do udzielenia pomocy. Są w lepszej sytuacji od innych, bo utrzymują się z pieniędzy uczelni, a pomimo tego nie potrafili generować tańszej oferty. Co więcej, pamiętam jak przed 3 laty Centrum wykosiło 2/3 gabinetów mających dotychczas kontrakty z NFZ. Opowiadanie zaś, że Centrum zostanie zamknięte i że jest jedynym miejscem zajmującym się "pacjentami trudnymi" jest nadużyciem, działa wszak o wiele bardziej dostępna Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna.
Brednie opowiadasz drogi kolego akurat jeśli chodzi o Karmelicką to duży szacunek dla nich...przynajmniej dla chirurgi bo z ich usług korzystałem...u prywatki zaproponowano mi usuniecie 8 obu naraz w dodatku zostałem przyjęty w drzwiach, pojechałem na Karmelicką co prawda rano żeby nie stać w kolejkach ale po tygodniu jestem sprawny i nic się nie dzieje. Inni po zabiegach u prywaciarzy po miesiącach cierpią. Nie liczy się kto zrobi taniej lecz kto ma większe doświadczenie a na Karmelickiej maja najwieksze takie moje zdanie. Brakuje NFZ tego właśnie kryterium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
a Uniwersytet Medyczny nie dostaje kasy za naukę studenta stomatologii.....to jeszcze za leczenie chce to samo dostać od NFZ ? Może już dość tych dziwnych kontraktów .
BZDURY OPOWIADASZ I NIE MASZ O TYM ZIELONEGO POJĘCIA ,TAK JEST PRAWDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart napisał:
Sorry, ale ręka w górę komu się udało od ręki i bez problemu dostać do Kliniki choćby z bolącym zębem? Ani tam się dopchać, ani znaleźć lekarza chętnego do udzielenia pomocy. Są w lepszej sytuacji od innych, bo utrzymują się z pieniędzy uczelni, a pomimo tego nie potrafili generować tańszej oferty. Co więcej, pamiętam jak przed 3 laty Centrum wykosiło 2/3 gabinetów mających dotychczas kontrakty z NFZ. Opowiadanie zaś, że Centrum zostanie zamknięte i że jest jedynym miejscem zajmującym się "pacjentami trudnymi" jest nadużyciem, działa wszak o wiele bardziej dostępna Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart napisał:
Sorry, ale ręka w górę komu się udało od ręki i bez problemu dostać do Kliniki choćby z bolącym zębem? Ani tam się dopchać, ani znaleźć lekarza chętnego do udzielenia pomocy. Są w lepszej sytuacji od innych, bo utrzymują się z pieniędzy uczelni, a pomimo tego nie potrafili generować tańszej oferty. Co więcej, pamiętam jak przed 3 laty Centrum wykosiło 2/3 gabinetów mających dotychczas kontrakty z NFZ. Opowiadanie zaś, że Centrum zostanie zamknięte i że jest jedynym miejscem zajmującym się "pacjentami trudnymi" jest nadużyciem, działa wszak o wiele bardziej dostępna Wojewódzka Przychodnia Stomatologiczna.
Słuszna racja. Do chirurga aby dostać się, trzeba było przyjść bardzo wcześnie, bo w rejestracji było tylko 5 numerków. W innych poradniach zwykły pacjent z "ulicy" musiał długo naczekać się w kolejce, aż pani doktor będzie miała humor i z łaski przyjmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NFZ - Narodowa Fikcja Zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co żałować Centrum, bo tam było wszystko po znajomości. Z ulicy ciężko było się dostać. Ta instytucja ma z czego żyć, trzeba wspierać przychodnie które muszą utrzymać się z własnej pracy i jest to jedyne ich źródło dochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marco napisał:
Nie ma co żałować Centrum, bo tam było wszystko po znajomości. Z ulicy ciężko było się dostać. Ta instytucja ma z czego żyć, trzeba wspierać przychodnie które muszą utrzymać się z własnej pracy i jest to jedyne ich źródło dochodu.
Co Ty bredzisz? Ja przecież tam poszedłem nowy i zupełnie obcy człowiek ,w dodatku z Podkarpacia i dostałem się tam bez problemu ponad rok temu-zrobiono mi tak kompleksowe badania i leczenie zębów /periodontologia,usuwanie kamienia nazębnego,porady na temat krwawiących dziąseł,leczenie zębów/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...