Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biedronka w centrum Lublina ma być zamknięta. Co może powstać na jej miejscu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2017 r. o 20:14 Powrót do artykułu
Nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zostawcie sklep !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOniecznie w tempie błyskawicy zaorać to podwórko i postawić tam budynki, które będą funkcjonalne, ładne i za które Lublin nie będzie się wstydził. To miejsce to chyba już ostatni bastion syfu w naszym coraz piękniejszym mieście!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."bloki przy Laurowej, Cynamonowej i nową zabudowę przy Dolnej Panny Marii." A również wstrzymane bo wybudowane nie zgodnie z projektem. Jak się pisze od początku to należy odpowiednio zakończyć. "Ten teren warto zabudować choćby ze względów estetycznych "-brawo, słuszne stwierdzenie. Tylko czy w tym sąsiednim budynku ktoś to rozumie?!. Czas najwyższy aby ten "Wstyd Lublina" zniknął stamtąd na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy wieżowiec na Wieniawskiej(niby urząd miasta) zrobic pietrową na 10 pieter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie to. Gdzie urzędniki z UM i LUW będą robić zakupy. W godzinach pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedronka powinna zostać tam, gdzie jest. Ciekawe gdzie mają pójść studenci coś sobie kupić w czasie przerwy albo po zakupy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam tam blisko i nie jestem studentem tylko mieszkańcem okolicy - NIE NIE - dlaczego? ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobra, zaorać to wszystko w ciul
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze gdyby obaj deweloperzy dogadali się i zrobili wspólny projekt, wszak to sąsiednie działki i dobrze byłoby to zabudować w sposób harmonijny i jednolity. Co do Biedronki, to przecież skoro jest przewidziana funkcja handlowo-usługowo-biurowa to może i dla niej znaleźć się miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem ZA !! Centrum miasta a syf tam jak w Kambodzy !! Zaorać toto i zbudować fajne reprezentatywne budynki które licują z centrum miasta !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Społemu 200 metrów dalej? Do piekarni 50 metrów dalej? Ludzie, nie róbcie paranoi. Syf trzeba likwidować. Wolę wieżowce ze szkła, niż baraki z okresu okupacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Biedronka przy ul. Wieniawskiej 11 jest jednym z najbardziej obleganych sklepów tej sieci w Lublinie" .... bo to jedyny sklep z tanią spożywką w Śródmieściu. Społem i Stokrotka na Lipowej to drożyzna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanepid powinien zamknąć je wszystkie syf totalny w każdym jakość produktów dramat głupi Polak sam się truje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mc1 napisał:
Do Społemu 200 metrów dalej? Do piekarni 50 metrów dalej? Ludzie, nie róbcie paranoi. Syf trzeba likwidować. Wolę wieżowce ze szkła, niż baraki z okresu okupacji.
 Tego społema to chyba już nie ma tam płot tylko stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"Biedronka przy ul. Wieniawskiej 11 jest jednym z najbardziej obleganych sklepów tej sieci w Lublinie" .... bo to jedyny sklep z tanią spożywką w Śródmieściu. Społem i Stokrotka na Lipowej to drożyzna.
 Ale reklama opłacona. Syf i brud w biedronce. Po wzięciu koszyka do ręki skóra aż mi się lepiła. Ceny wysokie a skład produktów zniechęca do zakupu. Ale ty nie czytasz, i jesz wszystko, nawet w 5 gatunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie !!, to co jest teraz wygląda okropnie, obok główna ulica, a tu taki syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wygląda to jak prowincja z lat 30 tych ..... syf kiła, chaos reklamowy i mnóstwo meneli ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu ileż można zamykać ten "biedny" sklep w ciągu roku? A on jak stał tak nadal stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt ,że jest to Biedronka z największymi obrotami i kolejkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...