Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BIG BUS ukarany za ograniczanie praw pasażerów

Utworzony przez MIKE, 2 lipca 2014 r. o 09:42 Powrót do artykułu
NEKROPOLia - tak powinna nazywać się ta firemka . Ewentualnie powinna być znana pod nazwą BIG GRAVE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
big bus to bardzo solidna i porządna firma, często z nimi jeżdżę z warszafki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że właściciel oszczędza heh busy są straszne dziwne że jeszcze jeżdżą 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiadasz jeździsz w Bog Busem z "WARSZAFKI " naucz się ortografi !!!! a może jesteś pracownikiem ...to by wiele wyjasniało. Tak się sklada, że busy są w opłakanym stanie, tak samo jaki kultura kierowców i organizacja. Dwoniąc tam aby zamówić busa, często nikt nie odbiera,a jesli jużtooprilskiwa dama lub inny pracownik. O to cala super firma  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem kiedyś problem z Big Busem. Kupiłem bilet do Warszawy ale zaraz potem okazało się że muszę zrezygnować z jazdy jeszcze w Lublinie. Kierowca nie chciał zwrócić mi pieniędzy, a kiedy napisałem do kierownictwa firmy, ci również odmówili. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze wam tak busiarze! jezdza jak wariaci...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"firma Nekopol wykonująca przewozy pasażerskimi busami. Firma bardziej jest znana pod nazwą BIG BUS, która nie widnieje formalnie w dokumentach, ale tak oznakowane są pojazdy tego przewoźnika."   --- Ciekawe dlaczego? Nie ma to jak stary dobry PKS. Te busiarze to ciasnota, niebezpieczna jazda, bufonada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety brakuje konkurencji na odcinku Tomaszów Lubelski - Warszawa. Nie raz były problemy, jak jeździłam tym busem: a to kierowca opryskliwie do wszytkich się odnośił, w szczególności do osób bez rezerewacji, a to wyprzedzał jak wariat wszystkich na niebezpiecznych odcinkach trasy. Pamiętam jak kierwca zobaczył ilość bagaży zaczął wrzeszczeć, że niby to ludzie nie potrafią układać głupich bagaży, później szarpał te bagaże. Miałam ochotę powiedzeć: chamie co ci słoma z butów wystaje, dzięki tym ludziom masz za co żyć i może utrzymać rodzinę. DZIĘKI NIM MASZ PRACĘ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety brakuje konkurencji na odcinku Tomaszów Lubelski - Warszawa.
Przestańcie jeździć tymi busami i nalegajcie na PKS Tomaszów Lubelski na więcej kursów do Warszawy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIG BUS - To totalne dno MONOPOL zero szacunku do klienta! Od kierowców bije prostactwem !!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga pasażerowie ci cwaniacy /prymitywni/ z big busa jak nie maja wystarczającej ilości pasażerów, to informują, że bus sie zepsuł i każą czekać na następny, Więc jeśli masz być np. w W-wie na określoną godz, to dla bezpieczeństwa jedź jednym z wcześniejszych busów, bo jak odwołają /zepsuje się /, to masz szansę dojechać na czas kolejnym. BRAK KONKURENCJI !!!!!!!!!!!!!!!!!. Inni mają w busach WiFi ale  big bus  w nieodwołanych /zepsutych/ busach ima komplet i po co się starać a tabor pamięta II wojnę. KONKURENCJI !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Big Bus najgorszy przewoznik jakim jezdziłam.Rezerwujac wczesniej bilet na kilka dni przed planowana podroza.Po czym w dzien wyjazdu okazuje sie ze nie ma mnie na k7scie rezerwacji.Kierowca sugeruje mi ze to moj blad i ze ja pomyliłam zekomo godziny.Kazal czekac ze moze jednak nikt nie przyjdzie z rezerwacji i mnie zabierze.Po tem z chamskim zachowanie ze poco ten krzyk skoro mnie zabral.Poprostu chamstwo i nie kulturalnosc do pasarzera.Bo to klient nasz Pan z takim podejsciem to traca klientow.Odradzam podroz z tym przewoznikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bus Warszawa- Lublin 20.25 nie tylko nie przyjechał przed czasem ale spóźnił się pół godziny. Dodam, że to jedno z ostatnich połączeń, a na pewno na placu defilad. Gdy zadzwoniliśmy do firmy o 20.20, konsultant poinformował, że zaraz na pewno bus będzie. Bus przyjechal o 21, kierowca honorował rezerwacje internetowe, choć niedawno nie dało się nawet zrobić rezerwacji przez telefon. Następnie odmówił miejsca 2 starszym kobietom, wpuszczając nastepnie studentów i sprzedając im bilety na bieżąco. Gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...