Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Łęczna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego Pan st. sierż. Kamil Gołębiowski nie powie ze kurwa Policja dotarła z ul Grenadierów dopiero po prawie godzinie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowi fani discopolo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam! A potem mówią, że na koncerty rockowe przychodzi chołota i zamiast się bawić jak inny to robią jakieś pogo! I kto tu ma więcej kultury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagazować wszystkich chcieli !!!! jak można walić gazem przy wyjsciu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Organizatorzy Feliniady, nie napiszą jaki był popłoch między ochroniarzami: - "co robimy?", "jest nas za mało", -"dzwońta po policję bo nas pozabiją". Do mojego kupla, który stał z dziewczyną powiedzieli, żeby spierdalał, bo go "sprzątną zanim się obejrzy". Ochrona nie dawała rady, bo było ich za mało a policja miała w chuju, bo przyjechało trzech krawężników i "chcieli spisywać". Uważam, że organizatorzy nie spełnili się pod kontem organizacyjnym. Plac tez był ciulowo zabezpieczony, bo większość ochrony stała przy scenie bojąc się wyściubić nosa żeby w niego za chwilę nie dostać. Ci antyterrorysto-ochroniarze wprowadzili tylko zamieszanie na placu bo podjudzili tylko bijatyki. Wiele osób ucierpiało, ciekaw jestem, kto za to odpowie... NIE DLA FELINIADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Organizatorzy Feliniady, nie napiszą jaki był popłoch między ochroniarzami: - "co robimy?", "jest nas za mało", -"dzwońta po policję bo nas pozabiją". Do mojego kupla, który stał z dziewczyną powiedzieli, żeby spier***ał, bo go "sprzątną zanim się obejrzy". Ochrona nie dawała rady, bo było ich za mało a policja miała w chuju, bo przyjechało trzech krawężników i "chcieli spisywać". Uważam, że organizatorzy nie spełnili się pod kontem organizacyjnym. Plac tez był ciulowo zabezpieczony, bo większość ochrony stała przy scenie bojąc się wyściubić nosa żeby w niego za chwilę nie dostać. Ci antyterrorysto-ochroniarze wprowadzili tylko zamieszanie na placu bo podjudzili tylko bijatyki. Wiele osób ucierpiało, ciekaw jestem, kto za to odpowie... NIE DLA FELINIADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE DLA KONCERTÓW DISCOPOLO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejsce zostali ściągnięci policjanci z KMP Lublin czy z OPP ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja dziewczyna wczoraj dostała gazem od ochrony, bo niby się awanturowała. Biorąc pod uwagę, że nie wypiła nawet kropli alkoholu bo prowadziła samochód. Ochrona dawała gazem jak popadnie. Raczej się nie przejmowali, czy to kobieta czy mężczyzna. Lali w oczy jak popadnie. Żal totalny. Odradzam każdemu imprezy na Felinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Marcin Szymczuk, przewodniczący Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. – To było przy barierkach, przy końcu wydzielonego terenu. Kilka barierek zostało przewróconych. Mężczyźni zaczęli rzucać butelkami w ochroniarzy" - szkoda, że o ławkach nie powiedział i kamieniach i kostce i brace piłkarskiej i siatkach i krawężnikach. Szkoda kolesia, bo teraz musi za ten mordor odpwiadać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 łeczniakow i wszystko jasne cweLLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem zawinila ochrona .... nie wiedzieli co robic smieszne .... a policja aby zdenerwowala tlum .... i troche piszecie glupoty w tym artykule bo duzo faktow sie nie zgadza smieszne .... jakby ochrona potrafila sie zachowac i pogadac z chlopakami nic by sie nie wydarzylo a oni albo stali albo pryskali gazem ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny pokaz siły Sekcji Sportowej #Loży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne dziewczyny, ambitna muzyka, browar i awantura. Czego chcieć więcej. Nie ma to jak życie studenckie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak zabezpieczyli ilość ochrony. Trochę się na tym znam, więc moim zdaniem nie dopełnili tego. Na otwartym terenie 1000 osób to już impreza masowa, podwyższonego ryzyka to 500 osób + 1000 masowej. Na każde 300 uczestników 10 osób służby porządkowej/informacyjnej i na każde następne 100 uczestników 1 służby porządkowej lub informacyjnej. 20 % ma być w ogólnej liczbie służbą porządkową minimum. Na podwyższonego ryzyka a FELINIADA była wg. przepisów imprezą podwyższonego ryzyka powinno przypadać na 200 uczestników pierwszych15 ochroniarzy i na każde następne 100 osób 2 ochroniarzy czego minimum 50% ogólnej liczby ma być służbą porządkową. Oczywiście każda służba odpowiednie musi posiadać ospowiednie dokumenty. Wychodzi na to, że: 35000 (całość) - 200 osób = 33 000 osób - Na te 200 osób powinno być 15 ochroniarz, 33 000 (pozostali) - jeśli na 100 osób przypada 2 ochroniarzy, to logicznie na 33 000 około 660 ochroniarzy. Wiadomo, że nie da się tego tak ogarnąc, ale około 400 ochroniarzy na te 35 tys. osob musiało być. Wiem, bo obstawiałem impreze na Kozienaliach w tym roku i na terenie perły było nas około 450 przez całą imprezę łącznie z kolegami ze służby informacyjnej i porządkowej. Tutaj byłem się pobawić i widziałem ilu ochroniarzy było. Moim zdaniem o przynajmniej 200 kilku za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta impreza była zgłaszana, że jest podwyzszonego ryzyka, czy UP jak zawsze będzie tłumaczyło, że"nie mysleli ze to bedzie masowka, mysleli ze nikt nie przyjedzie na felin bo daleko itd. itd" i beda tlumaczyc ze to miala byc impreza zamknieta studencka? Żal, żal żal............!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiedzą kto odpowiada za wszytko wiec nie pier***cie ze to samorzad. samorzad ma podwykonawcow ktorzy to ogarniaja wiec sorry. a tych podwykonawcow wszyscy znaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bym się zdziwil gdyby dzis nie bylo rozpierdolu na tilawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak zabezpieczyli ilość ochrony. Trochę się na tym znam, więc moim zdaniem nie dopełnili tego. Na otwartym terenie 1000 osób to już impreza masowa, podwyższonego ryzyka to 500 osób + 1000 masowej. Na każde 300 uczestników 10 osób służby porządkowej/informacyjnej i na każde następne 100 uczestników 1 służby porządkowej lub informacyjnej. 20 % ma być w ogólnej liczbie służbą porządkową minimum. Na podwyższonego ryzyka a FELINIADA była wg. przepisów imprezą podwyższonego ryzyka powinno przypadać na 200 uczestników pierwszych15 ochroniarzy i na każde następne 100 osób 2 ochroniarzy czego minimum 50% ogólnej liczby ma być służbą porządkową. Oczywiście każda służba odpowiednie musi posiadać ospowiednie dokumenty. Wychodzi na to, że: 35000 (całość) - 200 osób = 33 000 osób - Na te 200 osób powinno być 15 ochroniarz, 33 000 (pozostali) - jeśli na 100 osób przypada 2 ochroniarzy, to logicznie na 33 000 około 660 ochroniarzy. Wiadomo, że nie da się tego tak ogarnąc, ale około 400 ochroniarzy na te 35 tys. osob musiało być. Wiem, bo obstawiałem impreze na Kozienaliach w tym roku i na terenie perły było nas około 450 przez całą imprezę łącznie z kolegami ze służby informacyjnej i porządkowej. Tutaj byłem się pobawić i widziałem ilu ochroniarzy było. Moim zdaniem o przynajmniej 200 kilku za mało.
skoncz pier***ic baranie 450 ochroniarzy na Kozienaliach? chyba przez cala impreza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba temu kibolskiemu kures*wu zrobić drugi Knurów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...