Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bike Park kosztował blisko 3 mln złotych. Prokuratura zawiesza śledztwo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2016 r. o 18:33 Powrót do artykułu
Ale Kasa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I przedawnienie jak w banku, więc może pora dać sobie spokój?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale spierniczyłem! Mogłem się zgłosić do zbadania tego obiektu. Badałbym te kila desek przez 6 miesięcy, poźniej napisałbym, że nie wiem co było przyczyną rozwalenia sie obiektu i dostałbym 30 tysiecy. Echh kuźwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swiete krowy piełowskiej mafii się brobic probuja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba istnieje potrzeba, wobec tylu wątpliwości by prześwietlić inne budowane i remontowane w ostatnim czasie obiekty? Obawiam się, że zgodność ich oraz użytych materiałów ze specyfikacją mocno wątpliwa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oś. Marina niszczeje nie remontowany . Kemping, ośrodek sportów wodnych i reszta . Powinni skazać kogoś za niegospodarność , bo jak nazwać to co się tam dzieje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tym dziwnego ? bloki trzeba budowac, juz pewnie teren pod stolem sprzedany. Daje gora 2 lata i zacznie sie tam budowa, teran juz sie ustabilizowal po wysypisku, 20 blokow wejdzie. Kolejny "tor" po Torze Lublin oddadza developerom. Ktos chyba musi w tym miec interes :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieustająco życzę osobom zajmującym się tą sprawą by tak samo zarządzali działaniami w domu. Jak wam ktoś okno wybije, to będziecie 3 lata ekspertów szukać by dowiedzieć się nie jak naprawić, nie jak złapać winnego, ale skąd wziął się kamień który wybił szybę. Nie wiem jak nazwać poziom kompetencji, inteligencji osób w sprawę zaangażowanych? Zero bezwzględne to o niebo za duża wartość....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie Lubelski oddział PZKol? Jedna czy dwie imprezy tam przeprowadzone i zamknięty obiekt po opadach deszczu? Wstyd i .... dajcie trochę rozrywki młodym. Chyba że miasto woli zadymy na stadionie piłkarskim!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...