Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilet MPK kupisz w automacie w autobusie (wideo)

Utworzony przez pasażer, 22 stycznia 2009 r. o 21:49 Powrót do artykułu
Wszystko fajnie, może to nawet zda egzamin i będzie przydatne. Tylko dlaczego to-to jest niezgodne ze wszelkimi zasadami bezpieczeństwa i homologacji dla urządzeń będących wewnątrz pojazdu ? Ostre krawędzie i jeszcze lepsze wystające naroża na których przy pierwszym hamowaniu można stracić zęby lub nawet oko. W tej postaci konstrukcyjnej urządzenie ABSOLUTNIE NIE MOżE znaleźć się w codziennej eksploatacji. Niech to co napisałem dobrze sobie zapamiętają panowie urzędnicy rozstrzygający przetarg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten automat to to czerwone pudełeczko na zdjęciu ? słyszałem, że na hasło "ciocia" wyskakuje hot-dog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troche drogo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA UPIERDLIWUE WNIOSKUJĘ O PRZYWRÓCENIE MOŻLIWOŚCI ZAKUPU BILETU 30-to DNIOWEGO OD RĘKI A NIE PO WIELU PERYPETIACH ZA 5 DNI!!!!!!!!!!!!!! JA POTRZEBUJĘ OD JUTRA TYLKO NA MIESIĄC!!!!!!!!! PO PTAKA TAM MA BYĆ MOJE ZDJĘCIE, E-MAIL, NAZWISKO CIOCI ITP. A MOŻE JESZCZE ODCISK BUTA I NUMER WETERYNARYJNY PSA???????????????? TAKIE DZIAŁANIE MPK ODSTRASZYŁO JUŻ WIELU PASAŻERÓW JA JEŻDŻĘ JUZ OD LISTOPADA NA GAPĘ I TYLE!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...