Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilet u kierowcy w autobusie MPK kupisz bez dopłaty

Utworzony przez nie moge, 18 lutego 2010 r. o 06:55 Powrót do artykułu
i znowu kolejki do kierowcy istny PRL. Po grosiku uzbieram na bilet niech ludzie czekają aż kierowca policzy. deb***izm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jak kto ale wiejska baba zna się na kartoflach, burakach itp a nie na transporcir miejskim. Kiedy Lublin wyzwoli sie od tego kmioctwa? Czas na odnowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy powinni sprzedawać bilety tylko późnym wieczorem i w niedziele i święta kiedy kioski są zamknięte. W ciągu dnia nie ma problemu z zakupem biletów a sprzedaż w autobusach powoduje opóźnienia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym w ogóle zrezygnował z biletów u kierowcy. W dzisiejszych czasach są nie potrzebne. Pasazer powinien byc przygotowany wczesniej jezeli chce skorzystac z komunikacji miejskiej. A nie jak 90% tepych poje***ych studentow ktorzy codziennie jezdza autobusami i codziennie kupuja po jednym bilecie studencki (sa bilety ulgowe drodzy opoznieni w rozwoju studenci) przy otwartych kioskach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedyś jeździli z kierowcami konduktorzy, może by wrócić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie przez pewien czas kierowcy w ogóle nie sprzedawali biletów. Nic to nie obchodziło kontrolerów, którzy łupili mandaty i nie słuchali żadnych tłumaczeń, bo za brak biletu odpowiada pasażer, a nie przewoźnik. Zmuszało to pasażerów - mimo wszystko - do odrobiny trudu, znalezienia kiosku i kupienia biletów, nawet na zapas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach bilet miejski u kierowcy jest droższy nie o 50 gr jak w Lublinie a 1,20 zł. I gdzie ta sprawiedliwość ? Chyba mamy tego samego wojewodę????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"bilety jednorazowe dla jednej osoby, ulgowe i normalne można kupić u prowadzącego pojazd, bilety aglomeracyjne wyłącznie u kierowców obsługujących linie aglomeracyjne. Do każdego biletu kupionego w pojeździe doliczona jest opłata manipulacyjna w wysokości 50 groszy dla biletu normalnego i 25 groszy dla biletu ulgowego.Na bilecie jest umieszczona informacja o wysokości pobieranej dopłaty. Kierujący pojazdami prowadzą sprzedaż za odliczoną kwotę." To z MPK Kraków. Widocznie województwo małopolskie leży w jakimś innym kraju skoro tam wolno, a u nas nie :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli czytelnicy gazety pofatygowali się do konkretnych żródeł i udowadniają, że Paqni Wojewoda to matoł to jeszcze nie razi. Ale co robią w UW prawnicy to już tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Lubelskie MPK ma sprawnie na czs jezdzic sprzedaz biletow u kierowcy powinna byc drozsza o 1 zl albo mandat .Waska grupa ludzi opoznia komunikacje i prestiz miasta Wstyd jakby zatrzymal sie w latach 60 .WPoznaniu sa automaty na przystankach ktore sprzedaja bilety kazdego rodzaju inwestycja droga ale np99 procent mieszkancow jezdzi z biletem waznym a tu jak na zlosc wstydu miastu brak ,kasy tez.Wyjatek sobota niedziela gdzie wiele kioskow zamkniete.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK napisał:
ja bym w ogóle zrezygnował z biletów u kierowcy. W dzisiejszych czasach są nie potrzebne. Pasazer powinien byc przygotowany wczesniej jezeli chce skorzystac z komunikacji miejskiej. A nie jak 90% tepych poje***ych studentow ktorzy codziennie jezdza autobusami i codziennie kupuja po jednym bilecie studencki (sa bilety ulgowe drodzy opoznieni w rozwoju studenci) przy otwartych kioskach
Jakieś kompleksy względem studentów? nie martw się po zawodówce też znajdziesz pracę. Możesz np. odśnieżać przystanki, żeby ci tępi studenci mogli spokojnie wsiąść do autobusu i udać się na zajęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Globtrotter napisał:
Jeżeli czytelnicy gazety pofatygowali się do konkretnych żródeł i udowadniają, że Paqni Wojewoda to matoł to jeszcze nie razi. Ale co robią w UW prawnicy to już tragedia.
Jacy prawnicy, w Urzędzie Wojewódzkim sprawami merytorycznymi w zakresie nadzoru i kontroli zajmują się stażyści i praktykanci, natomiast prawnicy podpisują się pod tymi analizami nie zawsze wiedząc co podpisują. Przecież prawnik z UW pracuje także w innych firmach i nie zawsze ma czas na analizę dokumentów przygotowanych przez stażystów i praktykantów. A co do Pani Wojewody to przecież ona nie jeździ MPK i nie wie jakie panują obyczaje w trakcie jazdy autobusem MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
Jakieś kompleksy względem studentów? nie martw się po zawodówce też znajdziesz pracę. Możesz np. odśnieżać przystanki, żeby ci tępi studenci mogli spokojnie wsiąść do autobusu i udać się na zajęcia.
spoko skończysz studia to się tym zajmiesz, jak 99% "studentów", chyba, że wolisz pracować w MD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marla napisał:
Kierowcy powinni sprzedawać bilety tylko późnym wieczorem i w niedziele i święta kiedy kioski są zamknięte. W ciągu dnia nie ma problemu z zakupem biletów a sprzedaż w autobusach powoduje opóźnienia....
W niektórych miastach tak właśnie jest. Jest cennik i informacja o godzinach sprzedawania biletów przez kierowcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU KOLEJKA PO BILETY DO KIEROWCY NA KAZDYM PRZYSTANKU!!!! A POTEM MARUDZENIE ,ZE SIE WLECZE, OPOZNIONY! ZACZNIJCIE LUDZIE MYSLEC, PRZECIEZ SA KIOSKI I MOZNA KUPIC SOBIE PARE BILETÓW NA ZAPAS! KIEROWCA TO NIE SPRZEDAWCA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, ale nie musisz krzyczeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beda opoznienia tak jak dotychczas znajac zycie dla mnie to rybka moge sprzedawac,powoli bez pospiechu,nie wazne czy wykonam wszystkie kursy,placa za godziny...lublinianie i tak sie nie naucza kupowac na zapas bilet,bo to skomplikowana sprawa dla nich..takze powoli bez pospiechu handlujemy,a jeszcze ,..odliczone maja byc... to co do zobaczenia w autobusie MPK...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też tak myślę,że bilety u kierowcy powinny być droższe. Jestem człowiek ze wsi-ale gdy rok temu pierwszy raz wsiadałem do MPKu przy Placu Singera to wiedziałem,że w mieście jest COŚ TAKIEGO jak kioski-a w kioskach można kupić bilety do MPKu. Widać,że wielu mieszkańców Lublina o tym nie wie... Jaki stąd wniosek?-ano taki,że są bardziej tępi od wieśniaków! Ja zawsze kupuję w kiosku kilka biletów "za dychę"i mam święty spokój przy wsiadaniu do autobusu. Widzę,że wielu ludzi to się tak"boi na zapas"kupić biletów-nie wiem "czym to jest podyktowane?" Może się boją,że gdy kupią kilka biletów na zapas,to na papierosy zabraknie? "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...