Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pewnie teraz wszystkie dziwne sytuacje będą dziać się w autobusach, nie posiadających kamer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem. Firma ochroniarska w roli kontrolerów biletów? Co to ma być? Zatem ich zdaniem każdy pasażer to potencjalny bandyta i terrorysta?   Ludźie olejcie komunikacje miejską jeździjcie samochodami i zakorkujcie Lublin. tym baranom trzeba utrzec nosa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kontroler zlozy oswiaDczenie, że automat był niewinny, a winny zlego przyciecia biletu byl klient. Idiotyczne tlumaczenie MZK czy ZMK. Gdyby ich sprzet dzialal normalnie , nie byloby w ogole sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie teraz wszystkie dziwne sytuacje będą dziać się w autobusach, nie posiadających kamer
  Oczywiście. Bo spółka córka MKP która wcześniej zajmowała się kontrolą biletów - czyli MKK wie doskonale w których autobusach mogą dziać się takie rzeczy bo oprócz tego sprząta te autobusy i je ochrania, jak i przystanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reflex wprowadza swoje metody - skarżą się na nich wszędzie gdzie tylko wykonują kontrole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe, że w starym mercedesie był automat biletowy? Automaty posiadają tylko nowe autobusy marki Autosan i Mercedes Citaro ale tam są przecież kamery. Kto kłamie w takim razi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe, że w starym mercedesie był automat biletowy? Automaty posiadają tylko nowe autobusy marki Autosan i Mercedes Citaro ale tam są przecież kamery. Kto kłamie w takim razi?
gdzie masz napisane, ze chodzi o biletomat w autobusie? na przystanku przecież również się pojawiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to możliwe, że w starym mercedesie był automat biletowy? Automaty posiadają tylko nowe autobusy marki Autosan i Mercedes Citaro ale tam są przecież kamery. Kto kłamie w takim razi?
 Poszkodowany mógł kupić bilet w automacie przy przystanku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj jechałem też po 8:00 autobusem nr 32 i też nie dało sięskasować biletu na końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj kurwa musial by na mnie trafic ten kontroler smiec jebany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj jechałem też po 8:00 autobusem nr 32 i też nie dało sięskasować biletu na końcu  
to się zgadza bo często już na ostatnich przystankach kasowniki są wyłączone. czasami tylko jeden jest właczony na cały autobus wiec jak jest tłok to nie dociera się do włączonego kasownika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi tez kiedys automat sprzedal zaszeroki bilet. Na szczescie nie bylo kanarów, a w domu go sobie docielam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem. Firma ochroniarska w roli kontrolerów biletów? Co to ma być? Zatem ich zdaniem każdy pasażer to potencjalny bandyta i terrorysta?   Ludźie olejcie komunikacje miejską jeździjcie samochodami i zakorkujcie Lublin. tym baranom trzeba utrzec nosa...
Firma ochroniarska, czyt. ludzie, którzy sobie dorabiają, ludzie w różnym wieku. Czy bałbyś się takiego "ochroniarza", który stoi, dajmy na to w Leclercu :D?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP !!!  deb ilom.idio tom,dewiantom,imbecylom,błaznom i zaprzańcom w polskiej polityce !!!  to nam jako Narodowi chluby nie przynosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ludzie już mają aż taki problem z myśleniem ?? Pomijam zachowanie kontrolera ale jeżeli chodzi o sam bilet to przecież wystarczy zagiąć jego bok, tak żeby się zmieścił w otwór kasownika !  Zajmuje to jakieś 3 sekundy i nie wymaga inżynierskiej precyzji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radomskie bydlaki na których są notoryczne skargi wszędzie tam gdzie wygrali przetarg już zaczynają dokazywać. Będzie takich przypadków znacznie więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się zgadza bo często już na ostatnich przystankach kasowniki są wyłączone. czasami tylko jeden jest właczony na cały autobus wiec jak jest tłok to nie dociera się do włączonego kasownika
Jestem kierowcą MPK od ponad 30 lat i proszę mnie uświdomić jak można wyłączyć niektóre kasowniki a inne pozostawić włączone , bo ja nie potrafię takich cudów. Jak się nie ma pojęcia o czymś to nie należy się wypowiadać drogi Lublinianinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też sprawdzał ostatnio bilet kontroler z Reflexu. Mam bilet 90-dniowy na linię 158 i jechałem 155 przez ul. Zana. kontroler przystawił bilet do urządzenia i wydziera się "Nie ważny bilet ! Nie ważny bilet !" Ja patrzę jak na wariata. Dał bilet innemu kontolerowi a ten mówi "jest Ok". Choć muszę przyznać, że na koniec ten pierwszy powiedział "Przepraszam".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko by mnie ten śmieszny kontroler musnął to by zaraz leżał na L4 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobił kontoler za mordę łacha i niech ma w bety. Kuźwa nie raz widze takie szczylowate panisko któremu wszystko się należy  i wszystko jego   i  jeszcze prowokuje każdego jeszcze pogonił do szmatławca     Ćwok jeden na ruchańsko jedzie a kasy na bilet  nie ma co za świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...