Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To urzędnicy magistratu będą jeździli sami bo ja wyciągam samochód, biorę 3 pasażerów i jadę do pracy. Pasażerowie są zadowoleni bo jadą za 2.80, mają miejsca siedzące, bez tłoku i smrodu i dojeżdżają bez przesiadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie interesuje więcej kursów z Dożynkowej tylko i wyłącznie w takim przypadku przetrawię podwyżkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej tu polityki niż myślenia o ludziach. Wiadomo że jak chce ktoś więcej linii to musi kosztować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech i se podnosza ceny biletow ale nie czas ich trwania. bo w godzinach szczytu ja odcinek nadbystrzyckiej i narutowicza do lipowej jade 20 minut. a to juz nie moja wina.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nie i jeszcze raz nie !!!bilety w Lublinie są bardzo drogie i to uderza w osoby szukających pracę i nie tylko. Kosztują tyle samo co np we francji pomyślmy trochę poszukajmy innego rozwiązania. Plisss napewno można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wystarczyłoby tylko obniżyć stawki tzw. wozokilometrow, które są najwyższe w kraju dla trolejbusow i jednymi z najwyższych dla autobusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pytanie. Czy jeśli na rozkładzie jest napisane,że kurs z punktu A do punktu B trwa 18 minut, a w rzeczywistości wyjdzie 25 minut, to czy kanary zamierzają wlepiać mandaty? Bo to jest absurd i to jest niezgodne z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety w Lublinie wcale nie są takie drogie, w wielu, nawet mniejszych miastach w Polsce bilety są jeszcze droższe. Koszty rosną, pasażerowie chcieliby wszelkich luksusów, ale żeby zapłacić za wyższą jakość i standard tych usług, to już nie ma chętnych.   Jak się komuś ceny nie podobają, to niech chodzi pieszo, będzie zdrowszy i może jak się przewietrzy to i myślenie zacznie lepiej funkcjonować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje ze rada miasta nie zatwierdzi podwyzki i zrobi nazłosć ztm lublin wiele tras skrócili jak 44 i chcą podwyżki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli student UM mieszka na Porębie i zajęcia ma na Placu Litewskim, to w 20 minut nie dojedzie. A w 30 - tak. Jeśli pracownik Urzędu Miasta chce dojechać z Czubów lub Czechowa do pracy w Śródmieściu - to potrzebuje - według rozkładu - ok. 23 - 25 minut... A w korku od Ogrodu Saskiego na Racławickie/Długosza jedzie się 30 minut, a to 1 przystanek. I co wtedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżka nie jest aż tak wielka, niech drożeją, ALE NIECH POZOSTANĄ 30-MINUTOWE BILETY! Bez nich nigdzie się nie dojedzie na jednym bilecie, z żadnej krańcowej dzielnicy do miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Tim: "Jak się komuś ceny nie podobają, to niech chodzi pieszo, będzie zdrowszy i może jak się przewietrzy to i myślenie zacznie lepiej funkcjonować." Tak, tak pieszo. Szczególnie jak ktoś pracuje np. na Felinie, a mieszka na innym końcu Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...