Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
najpierw niech poprawią stronę internetową- przydałaby się możliwość kupienia biletu od dnia kiedy się kupuje ten bilet a nie najwcześniej od dnia następnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@UP łapie cię kontrola, ty tego samego dnia kupujesz przejazdówkę i mówisz że miałeś bilet tylko w domu. Myślisz, że tego nie przewidzieli?! - właśnie dlatego możesz kupić bilet od dnia następnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydałaby się możliwość kupienia biletu od dnia kiedy się kupuje ten bilet a nie najwcześniej od dnia następnego.
yyy? przecież można tak zrobić. Już nieraz kupowałem bilet i był ważny od tego samego dnia. A nawet jak wcześniej złapię Cię kontrola, Ty będziesz chciał się wycwanić i powiedzieć, że bilet miałeś po prostu w domu to i tak się to nie uda. Przecież na paragonie masz datę zakupu i podejrzewam, że na bilecie też jest ona zakodowana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@UP łapie cię kontrola, ty tego samego dnia kupujesz przejazdówkę i mówisz że miałeś bilet tylko w domu. Myślisz, że tego nie przewidzieli?! - właśnie dlatego możesz kupić bilet od dnia następnego
nie wiem, bo nigdy nie dostałem mandatu ale chyba zapisuje się datę i godzinę, pojazdu, gdzie złapano gapowicza. Bilet kupiony w systemie przez internet tym bardziej ma zapisaną datę i godzinę transakcji. Poza tym, bilet normalnie można kupić tego samego dnia w biletomacie, kiosku i kasach ZTM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...