Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biskupi o liście o. Wiśniewskiego: Nie można go lekceważyć

Utworzony przez wierny sobie, 21 grudnia 2010 r. o 14:02 Powrót do artykułu
Od ojca śmierdzi ubecczyzną w rodzaju TW Filozofa. Trzymajcie się chłopaki razem i publikujcie w katolickiej gazecie wyborczej rabiego adasia, a napewno pójdziecie do nieba. Swoim zakłamaniem, zapewne nie bez powodu (coś tam na was ubole mają) , rozbijacie kościół od wewnątrz. Spowiadać się u Żydzińskiego lub łojca to tak jak diabłu szeptać do ucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od ojca śmierdzi ubecczyzną w rodzaju TW Filozofa. Trzymajcie się chłopaki razem i publikujcie w katolickiej gazecie wyborczej rabiego adasia, a napewno pójdziecie do nieba. Swoim zakłamaniem, zapewne nie bez powodu (coś tam na was ubole mają) , rozbijacie kościół od wewnątrz. Spowiadać się u Żydzińskiego lub łojca to tak jak diabłu szeptać do ucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od ojca śmierdzi ubecczyzną w rodzaju TW Filozofa. Trzymajcie się chłopaki razem i publikujcie w katolickiej gazecie wyborczej rabiego adasia, a napewno pójdziecie do nieba. Swoim zakłamaniem, zapewne nie bez powodu (coś tam na was ubole mają) , rozbijacie kościół od wewnątrz. Spowiadać się u Żydzińskiego lub łojca to tak jak diabłu szeptać do ucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierny sobie napisał:
Od ojca śmierdzi ubecczyzną w rodzaju TW Filozofa. Trzymajcie się chłopaki razem i publikujcie w katolickiej gazecie wyborczej rabiego adasia, a napewno pójdziecie do nieba. Swoim zakłamaniem, zapewne nie bez powodu (coś tam na was ubole mają) , rozbijacie kościół od wewnątrz. Spowiadać się u Żydzińskiego lub łojca to tak jak diabłu szeptać do ucha.
najprawdopodobniej nie umiesz rozróżnić debaty od bezkompromisowego oskarżania! będąc osobą niewierzącą nigdy nie pozwalam sobie na inwektywy w stosunku do osób prezentujących inny światopogląd, gdyż uważam, ze każdy ma prawo do własnego sposobu postrzegania otaczającego nas świata! oburzam się jednak, gdy ktokolwiek stawia się w roli sędziego naszych sumień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że Gocłowski po Życimskim wspiera Wiśniewskiego to się nie dziwię,jeszcze tylko Pieronek i na tym będzie koniec. Kler przygotowuje sobie bezrobocie na własne życzenie. Ludzie coraz cześciej uzmysławiają sobie,że są inne drogi do Pana Boga.Nie koniecznie te z opluwającym społeczność katolicką Wiśniewskim czy wspierającymi go Życimskim Gocłowskim i jak się spodziewam Pieronkiem....no i paroma adiutantami typu o.Gużyński który to swoją babcię musi reanimować po audycjach Radia Maryja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle szukamy dookoła a nie u siebie.Niech ojciec zobaczy co się dzieje z zakonem dominikanów.Krąpiec to dla nich był dinozaur.Obecni to tylko robota gdzieś na etacie i zagraniczne wczasy.Duszpasterstwo śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety,ja także postrzegam kościół tak samo jak ten zakonnik ,nie mogę już znieść tych fałszywych obrońców wiary,moja wiara w Boga nie ucierpi,bo wierzę szczerze-w Boga,do niego się modlę,a nie do 25-metrowej figury ani do krzyża z placu.Nie obrażam niewierzących ,każdy ma prawo żyć po swojemu,wierzyć albo nie,ważne jest to jakim jest człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszu Gocłowski!!!! Najpierw to Wy się wytłumaczcie z afery "Stella Maris" zanim zaczniecie się wyPOwiadać. T.W. Kowalczyk, T.W. filozof, Pieronek i ten POstePOwy dominikłamca to zakały kościoła. no może jeszcze ten POwski biskup z krakowa, dzijwisz czy jakoś tam i jego sekretarz Raś- brat POsła z PO. Wstyd mi za taki kościół. Chyba POjdę się wyPiSać. Nie czytam Gazety Aborczej więc na katolika POstęPOwego się nie nadaję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ondi napisał:
Niestety,ja także postrzegam kościół tak samo jak ten zakonnik ,nie mogę już znieść tych fałszywych obrońców wiary,moja wiara w Boga nie ucierpi,bo wierzę szczerze-w Boga,do niego się modlę,a nie do 25-metrowej figury ani do krzyża z placu.Nie obrażam niewierzących ,każdy ma prawo żyć po swojemu,wierzyć albo nie,ważne jest to jakim jest człowiekiem.
Podzielam Twoje zdanie. Wierzę w Boga,kocham ludzi,staram się być uczciwym człowiekiem i wiem,że wiara bez uczynków jest martwa.Modlę się do Boga czy Matki Bożej,ale nie do figur choć szanuję przekonania innych i nie przeszkadza mi to.Skoro czynią to z wiarą i przekonaniem to mają do tego prawo.Ja dostrzegam w tym dużo bałwochwalstwa.Ludzie pokroju Terlikowskiego śmieszą mnie w przeciwieństwie do pozostałych uczestników programu T.Lisa i nie tylko.W Kościele jest wielu mądrych i odważnych ludzi-także księży i biskupów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
księża Gocłowski i Oszajca oraz zakonnik Wiśniewski to banda "trojga"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...