Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no w Czarciej Łapie??????? Na pewno Pan (Pan to za dużo powiedziane, raczej młokos nie znający się na tej pracy) manager czarciej zorganizuje wam wszystko jak trzeba. Takiej żenady w wykonywaniu zawodu managera to ja jeszcze w życiu nie widziałem. Zero dbania o klienta, tego gościa nie interesuje czy klient wyjdzie zadowolony czy też nie. Jedyny tekst jaki potrafi ciągle powtarzać to "nic więcej nie mogę Panu, Pani, Państwu zaproponować". Jedno obiecuje a zupełnie co innego jest już na miejscu i wóda droga jak cholera. Nie polecam z doświadczenia nie tylko mojego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
promopromo, śmieszny i głupi.. hmmm a może z konkurencji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za Cugowskiego i Lublinian wysyłamy sms i 100 tys mozna miec na cele charytatywne dla miasta Lublin lub regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
promopromo, śmieszny i głupi.. hmmm a może z konkurencji ?
ot poważny i mądry napisał o pseudonimie "ja". Z konkurencji? Nie. A ty pewnie z Czarciej buhahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
promopromo jeśli Ci się nie podoba w czarciej łapie nikt nie zmusza Cię żebyś tam chodził, a tam będzie casting, a nie festiwal smaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...